Zakoupili jste nebo jste dostali jako dárek voucher v hodnotě 2 500 Kč na ubytování ve Slovinsku? Pro jeho uplatnění si rezervujte konkrétní pobyt.

  1. Vyberte si libovolné ubytování z naší nabídky
  2. Vytvořte si rezervaci konkrétního termínu a počtu osob. Do poznámky uveďte ID dárkového voucheru
  3. Dokončíme s vámi rezervaci
  4. Zaplatíte zálohu ubytovateli
  5. 2 500 Kč vrátíme zpět na účet kupujícího

Rezervujte pobyt ve Slovinsku s dostatečným předstihem. Při pozdějších rezervacích mohou být ta nejlepší ubytování již obsazená.

Časté dotazy

Jakou má voucher platnost?

Voucher je možné uplatnit do 2 let od zakoupení.

Jak voucher uplatnit?

Rezervujte si vybrané ubytování na našem webu. Do poznámky napište, že chcete uplatnit dárkový voucher a uveďte jeho identifikační číslo. Jakmile zaplatíte zálohu ubytovateli, vracíme částku 2 500 Kč zpět na účet, z něhož byl voucher zaplacen.

Kdy je vhodné rezervovat ubytování?

Rezervujte si ubytování s dostatečným předstihem. Pokud chcete jet na dovolenou v hlavní turistické sezóně, rezervujte několik měsíců předem. Zajistíte si tak možnost neomezeného výběru ubytování podle vašich představ.

Je potřeba mít voucher s sebou v ubytování?

Ne, voucher slouží pouze pro rezervaci. V ubytování už ho nepotřebujete.

Je možné voucher vrátit a dostat zpět peníze?

Voucher můžete vrátit do 14 dní od nákupu. Peníze vám vrátíme na účet a voucher zneplatníme. Spolu se zneplatněním voucheru vám bude odebrán i přístup do Premium obsahu.

Jak voucher dostanu?

Voucher vám zašleme v krásném dárkovém provedení poštou. Pokud na něj spěcháte, můžeme vám ho zaslat mailem a vy si ho necháte vytisknout sami.