Vodopád Rinka

Jeden z největších a nejnavštěvovanějších vodopádů ve Slovinsku nacházející se na konci Logarského údolí

Vodopád Rinka, slovinsky Slap Rinka je jedním z řady úchvatných vodopádů, které můžete ve Slovinsku obdivovat. Jedná se o druhý nejvyšší vodopád v zemi a najdete jej na konci Logarské doliny, která se rozprostírá nedaleko hranic s Rakouskem. Jedná se o ideální výlet i pro rodiny s dětmi.

K vodopádu Rinka se dostanete autem, od parkoviště je to k němu pěší chůzí asi 15 minut. Po zaparkování stačí následovat ukazatel na Orlí hnízdo – chatu, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na vodopád a v sezóně se také občerstvit. Voda padající z 90metrové výšky spolu se skálou na pozadí vytvářejí pohádkovou scenérii, a to v každém ročním období.

Vjezd aut a ostatních motorových vozidel do Logarské doliny je v hlavní turistické sezóně zpoplatněn, samotný vstup k vodopádu Rinka je zdarma.

Chcete-li si naplánovat dovolenou opravdu do detailu, podrobné informace najdete v našem Premium průvodci. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Kontakt

  • 3335 Logarska Dolina, Slovinsko
  • +386 3 838 90 04

Otevírací doba

Volně přístupné

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.