Zažijte dovolenou v nejkrásnějších ubytováních Slovinska

Hledáme pro vás ta nejlepší místa na dovolenou. Jedinečná ubytování v kouzelných lokalitách, kde zažijete pohodu i místní kolorit.

Nabízíme jen to, co stojí za to

Už řadu let ve Slovinsku objevujeme místa, kde je nám dobře. Poznali jsme překrásná ubytování, seznámili se s milými majiteli a personálem. A to nejlepší, co jsme ve Slovinsku objevili, zprostředkováváme vám.

Výběr nejlepších ubytování ve Slovinsku

Každé ubytování jsme pečlivě vybrali a prozkoumali jeho okolí. U nás najdete ubytování na krásných místech, s lokálním koloritem, vynikající gastronomií i službami.

Prozkoumat ubytování

Individuální péče o zákazníky

Vaší dovolené se věnujeme, jako by byla naše vlastní. Ubytování vybírají Eliška a Veronika a naplánují s vámi pobyt, na který nezapomenete.

Zjistit více o nás

Férová cena bez přirážek

Všechny poplatky platíte přímo ubytovateli. Nic si nepřirážíme. Pobyt nemusíte platit předem, stačí záloha a zbytek zaplatíte až na místě. Případné storno za vás vyřešíme.

Jak probíhá rezervace?

Premium průvodce zdarma k ubytování

Abychom vám usnadnili plánování, tvoříme pro vás podrobné programy dovolených, trasy výletů i tipy na lokální produkty. K ubytování získáte přístup k Premium průvodci, který vám pomůže nestrávit dovolenou sprintem, ale užít si ji a nebát se nechat něco na příště.

V prémiovém členství získáte:

Podrobné plány dovolených a trasy

Plány lehkých výletů i horských treků

Slevy na vstupy a zážitky
(ušetříte až 2 500 Kč)

Doporučené slovinské produkty

Zjistit více o Premium

Reference

Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníků. Přečtěte si, jak nás naši klienti hodnotí.

Moc děkujeme za zprostředkování opravdu perfektní dovolené. Skvělá a trpělivá komunikace při vybírání ubytování a lokalit, bezvadně zpracované tipy na výlety na stránkách. Až pojedeme do Slovinska příště, zase se vrátíme k "objevuj-slovinsko.cz".
Ubytování v Hotelu Histrion na pobřeží i v apartmánech Jager u Bohinjského jezera bylo naprosto v pořádku:)

Hana Dvořáková

Poprvé v letošním roce jsme s manželem využili Vašich služeb ohledně zprostředkování ubytování ve Slovinsku, byli jsem moc spokojeni s Vaší pomocí, rychlostí vyřízení i vytypováním vhodných lokalit a ubytovacích míst dle našich přání.
Stejně tak nám moc napomohl i přístup k Premium obsahu, díky kterému si jsme si mohli naplánovat program své dovolené.
Slovinsko je moc hezká země s dosud ještě nedotčenou přírodou, kde je stále co objevovat, proto i v budoucnu rádi využijeme Vašich služeb při dalším poznávání této země.

Marcela Skálová

Mockrát děkujeme agentuře Objevuj Slovinsko, rychlé jednání, ochota a to všechno nám pomohlo najít fajn ubytování a užít si krásnou dovolenou 🤗 Určitě příště až budu hledat ubytování ve Slovinsku se na vás zase obrátím. Dekuji Martina Šimšova

Martina Šimšová

Ubytování ve Slovinsku

Vyberte si z naší nabídky jedinečných ubytování. Zařídíme vám rezervaci a postaráme se o veškerou komunikaci.

Zobrazit ubytování