Zažijte dovolenou v nejkrásnějších ubytováních Slovinska

Hledáme pro vás ta nejlepší místa na dovolenou. Jedinečná ubytování v kouzelných lokalitách, kde zažijete pohodu i místní kolorit.

Nabízíme jen to, co stojí za to

Už řadu let ve Slovinsku objevujeme místa, kde je nám dobře. Poznali jsme překrásná ubytování, seznámili se s milými majiteli a personálem. A to nejlepší, co jsme ve Slovinsku objevili, zprostředkováváme vám.

Výběr nejlepších ubytování ve Slovinsku

Každé ubytování jsme pečlivě vybrali a prozkoumali jeho okolí. U nás najdete ubytování na krásných místech, s lokálním koloritem, vynikající gastronomií i službami.

Prozkoumat ubytování

Individuální péče o zákazníky

Vaší dovolené se věnujeme, jako by byla naše vlastní. Ubytování vybírají Eliška a Veronika a naplánují s vámi pobyt, na který nezapomenete.

Zjistit více o nás

Férová cena bez přirážek

Všechny poplatky platíte přímo ubytovateli. Nic si nepřirážíme. Pobyt nemusíte platit předem, stačí záloha a zbytek zaplatíte až na místě. Případné storno za vás vyřešíme.

Jak probíhá rezervace?

Premium průvodce zdarma k ubytování

Abychom vám usnadnili plánování, tvoříme pro vás podrobné programy dovolených, trasy výletů i tipy na lokální produkty. K ubytování získáte přístup k Premium průvodci, který vám pomůže nestrávit dovolenou sprintem, ale užít si ji a nebát se nechat něco na příště.

V prémiovém členství získáte:

Podrobné plány dovolených a trasy

Plány lehkých výletů i horských treků

Slevy na vstupy a zážitky

Doporučené slovinské produkty

Zjistit více o Premium

Reference

Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníků. Přečtěte si, jak nás naši klienti hodnotí.

Ubytování bylo nad moje očekávání a rezervace pohodlná. Věřil jsem, že když se jedná o český web, bude to spolehlivější. To se mi potvrdilo. Lidi, kteří jej provozují, vědí, co nabízejí.

Miloš Fejfárek

Chválím zejména péči o zákazníky. Když Slovinsko kvůli koronaviru zavřelo pro Čechy hranice, ihned nám nabídli bezplatné storno zájezdu. Naštěstí se situace zlepšila nakonec jsme do Slovinska odjeli. Bydleli jsme v Guesthouse Brunarica, ubytování bylo pěkné a za přiměřenou cenu. Stejně tak stravování v mimořádně příjemném a achitektonicky zdařilém penzionu Lajnar.

Josef Čech

Moc mě potěšil osobní přístup. Objevuj Slovinsko mi pomohlo s plánováním dovolené, využili jsme od nich také slevu na rafting. Rezervace byla bez problému – vše nám zajistili. Bydleli jsme v chatce v Kempu Koren, moc pěkné.

Kateřina Kopová

Ubytování ve Slovinsku

Vyberte si z naší nabídky jedinečných ubytování. Zařídíme vám rezervaci a postaráme se o veškerou komunikaci.

Zobrazit ubytování