Chatky a bungalovy Menina – Savinjská dolina

Varpolje 105, 3332 Rečica ob Savinji, Slovenija (Zobrazit na mapě)

 Outdoorové ubytování u řeky Savinji

Outdoorové centrum u alpské řeky Savinji v Horním savinjském údolí. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi. Využít můžete bohatý program aktivit na řece.

9–40 € za osobu/noc

230–1 023 Kč dle aktuálního kurzu

  Vybavení

  Možnost stravování

  Pes povolen

  Wi-Fi zdarma

  Parkování u objektu

  Dětské hřiště/koutek

  Pláž

  Wellness

  Další vybavení

  •  Lanové centrum
  •  Rafting, kajak, kaňoning
  •  Půjčovna kol
  •  Pračka

  Vybavení areálu Menina

  Chatky a bungalovy se nacházejí v kempu Menina na levém břehu řeky Savinje. V areálu se nachází umělé jezero vhodné ke koupání. Koupání je možné i v řece Savinji, která protéká těsně podél kempu.

  Hostům je k dispozici restaurace s velkou terasou. V areálu najdete rozsáhlé dětské hřiště, které je částečně zastřešené, a lanové centrum. Dále je k dispozici i lezecká stěna, finská sauna a masáže.

  Ubytování je ideální pro strávení aktivní dovolené v přírodě. Funpark Menina nabízí kromě lanového centra a lezecké stěny přímov areálu také rafting na 14 kilometrů dlouhém úseku na řece Savinja, stejně tak kajak, kaňoning a další vodní aktivity. Využít můžete také horské vůdce pro cesty do hor.

  Místní specialitou je domácí cider, který zde vyrábějí. Na podzim si zde můžete užít tématický pobyt s workshopem jeho výroby.

  Ubytování v chatkách a bungalovech

  Ubytování je možné v různých typech chatek, bungalovů a mobilních domků.

  Bugalovy jsou pro 4 až 8 hostů. Všechny jsou vybaveny dvěma ložnicemi, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyní a terasou. V bungalovech je povolen pobyt i psům.

  K dispozici jsou také tři větší dřevěné chaty alpského stylu určené pro obývání zejména v chladnějších měsících. Dvě z nich pojmou 6 hostů a třetí je určena pro dvě rodiny – vejde se do ní až 10 hostů. Chaty mají topení i klimatizaci.

  Uvnitř chaty se nachází kuchyň s obývacím prostorem, toaleta s koupelnou a tři ložnice. Před chatou je zděná terasa s posezením.

  V kempu najdete také několik tzv. ekochatek. Jedná se o plně vybavené menší chatky postavené z lokálního dřeva. K dispozici je také jeden glampingový srub se střešní terasou s masážní kádí a lehátky.

  Sportovní vyžití v areálu, na řece i v horách

  Přímo v areálu kempu je možné plavání v umělém jezeře nebo osvěžení v řece Savinji. V kempu najdete také dětské i dospělácké lanové centrum. Vyzkoušet také můžete lezeckou stěnu.

  V kempu Menina si lze objednat výlet na vodu – na rafty nebo kajaky. V nabídce je také canyoning. Domluvit si také můžete výlet do hor s průvodcem.

  Vyžití pro rodiny s dětmi

  Funpark Menina je oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi. K dispozici je velké dětské hřiště, které je částečně kryté, je tedy možné jej využít i za deště. Děti mohou využít také menší lanové centrum, zip-line, minigolf, lezeckou stěnu nebo pingpongové stoly. V areálu se děti mohou také povozit na motokárách, které jsou zde k zapůjčení.

  V areálu je umělé jezero určené ke koupání i k vodním sportům. Společně s dětmi si můžete také vypůjčit kola nebo si objednat raftingový výlet po blízké řece Savinja.

  Co dělat v Horním savinjském údolí

  Funpark Menina se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Savinja, která je rájem pro vodní sporty, zejména rafting. Kromě toho se vám nabízí i rybaření.

  V Savinjské dolině je řada možností pro horskou turistiku. Nedaleko leží sportovní areál Golte, který je v zimě lyžařským střediskem a v létě poskytuje řadu pěších tras vhodných i pro rodiny s dětmi. Autem dobře dostupná je odtud také vyhlášená Logarská dolina a oblast Solčavska. Cesta trvá přibližně 40 minut. Na pasteveckou Velikou Planinu dojedete autem za 50 minut.

  V blízkosti Funparku Menina leží městečko Nazarje, kde můžete třeba v případě nepřízně počasí navštívit pěkné interaktivní muzeum dřevařství a lesnictví Vrbovec. V městečku stojí také významný klášter. V nedalekém Mozirje doporučujeme k návštěvě botanickou zahradu a skanzen Mozirski gaj. Pokud se budete chtít vykoupat v teplé vodě, 30 minut autem je to do termálů Topolšica s krytým i venkovními termálními bazény.

  Další vybavení

  •  Lanové centrum
  •  Rafting, kajak, kaňoning
  •  Půjčovna kol
  •  Pračka

  Dostupné pokoje

  • Mobilní domy "L"

    4+1 70135 € za objekt/noc

   V areálu se nachází celkem 17 mobilních domů velikosti L. Jsou pro 4 osoby se dvěma oddělenými ložnicemi, koupelnou s toaletou a obývacím pokojem s jídelním a kuchyňským koutem a zastřešenou terasou.

  • Mobilní domy "XL"

    6+1 80150 € za objekt/noc

   V areálu se nachází celkem 7 mobilních domů velikosti XL. Jsou pro 6 osob se třemi oddělenými ložnicemi, koupelnou s toaletou a obývacím pokojem s jídelním a kuchyňským koutem a zastřešenou terasou.

  • Bungalov

    4/6/10 50170 € za objekt/noc

   Tři dřevěné bungalovy rozdílných velikostí pro 4+1, 6+1 nebo 10 hostů.
   K dispozici jsou dvě nebo tři oddělené ložnice, koupelna, kuchyně, obývací pokoj s jídelním koutem a terasa.

  • Eko chatky

    4/6 70150 € za objekt/noc

   Osm eko chatek je postaveno ze dřeva s maximální šetrností k okolní přírodě.
   Vybaveny jsou ložnicí (nebo více ložnicemi), koupelnou, toaletou, kuchyňským koutem, obývacím pokojem a balkonem nebo terasou.

  • Glampingové chaty

    4+1 1700 za objekt/noc

   K dispozici jsou dvě dřevěné glampingové chaty. Vybaveny jsou dvěma ložnicemi s možností přistýlky, koupelnou s toaletou, kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a terasou. K dispozici je i sauna a jacuzzi.

  Vypočítat cenu ubytování

   Zdarma storno 90 dní předem

  Storno podmínky

   Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

  Potřebujete se na něco zeptat?

  Proč se ubytovat s námi?

  Věnujeme čas vaší rezervaci
  Poradíme další informace dle vašich potřeb
  Neúčtujeme si nic navíc
  O případné storno se postaráme

  Premium členství zdarma k ubytování

  Podrobné plány dovolených
  Trasy výletů a treků
  Slevy na vstupné

  Co o nás říkají zákazníci?

  Všechny reference

  Do Slovinska jsme jeli za vínem. Ubytování v Hotelu Vinski Hram bylo super, moc hezké místo s výhledem do krajiny plné vinohradů, pěkné pokoje a příjemná obsluha, po pozdějším příjezdu nám ještě udělali velkou hostinu. Okolí super, na kole se trochu člověk zadýchá, Jižní Morava to není. Byli jsme spokojení.

  Michal Doubek

  Byla jsem velmi spokojená jak s nabízenými službami, tak s komunikací. Na webu jsem navíc našla spoustu informací o oblasti, podle kterých jsme si mohli naplánovat výlety.

  Jana Březinová

  Nabídku ubytování na Farmě Lenar jsme objevili úplně náhodou na Facebooku. Moc jsme neváhali. Objevuj Slovinsko nám zařídilo rezervaci a líbilo se nám, že jsme na webu našli i tipy na výlety. Byli jsme moc spokojení a do Slovinska určitě zase pojedeme.

  Polákovi

  Podrobný ceník ubytování

  Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

  Hlavní sezónaVedlejší sezónaMimo sezónu
  Mobilní domy L (4 osoby)135 €100 €70 €
  Mobilní domy XL (6 osob)150 €110 €80 €
  Bungalov L (4 osoby)120 €70 €50 €
  Bungalov XL (6 osob)140 €100 €70 €
  Bungalov XXL (10 osob)170 €120 €120 €
  Eko chata L (4 osoby)135 €100 €70 €
  Eko chata XL (6 osob)150 €110 €80 €
  Glampingové chatky (4 osoby)170 €170 €170 €

  Ceny jsou za celý objekt a noc.

  Minimální počet nocí: 3

  Hlavní sezóna
  • 11. 7. – 21. 8. 2021
  Vedlejší sezóna
  • 27. 6. – 10. 7. 2021
  • 22. 8. – 11. 9. 2021
  Mimo sezónu
  • 1. 1. – 26. 6. 2021
  • 12. 9. – 31. 12. 2021

  Doplatky

  • Turistická taxa (1 €/noc, děti 7-18 let 0,50 €/noc)
  • Ekologický poplatek (1 €/osobu a noc)
  • Závěrečný úklid (40 €)

  Možné příplatky

  • Domácí mazlíček 3 €/den
  • Použití pračky a sušičky 5 €
  • Dětská postýlka 5 €/den
  • Dětská židlička 5 €/den

  Rezervační a storno podmínky

  • Záloha 30 %
  • Zrušení rezervace je možné do 90 dní před začátkem pobytu. Záloha bude vrácena, ubytovatel si však ponechává 30 € jako manipulační poplatek.
  • Zrušení rezervace méně než 90 dní předem: záloha není vratná
  • V případě nutnosti zrušení pobytu z důvodu okolností spojených s epidemií koronaviru je možné přesunout termín na pozdější datum.