Výběr ubytování

Z nabídky ubytování si vyberete objekt, kde chcete strávit dovolenou. Ubytování můžete filtrovat podle typu pobytu, typu ubytování nebo oblasti.

Nemůžete se rozhodnout? Využijte hromadnou poptávku. Sdělíte nám termín, počet osob a vaše požadavky a my vám nabídneme vhodné varianty.

Ceny

U každého ubytování najdete orientační ceník dle sezóny a typu pokoje. Po vyplnění data a počtu osob se vám navíc vypočítá odhadovaná cena za celý pobyt. Přesnou kalkulaci od nás obdržíte po odeslání rezervace.

Ubytování se platí v Eurech přímo ubytovateli, proto jsou ceny uvedeny v EUR.

Rezervace

  1. Vyplníte rezervační formulář. Do poznámky nám napište vaše případné požadavky.
  2. Ověříme dostupnost ubytování, zašleme vám celkovou cenu a údaje k platbě zálohy.
  3. Ubytovateli zaplatíte bankovním převodem zálohu – většinou 30 % z celkové částky.
  4. Pohlídáme, zda platba ubytovateli dorazila a pošleme vám potvrzení rezervace. Zároveň obdržíte kontaktní údaje ubytovatele.
  5. Zbytek ceny uhradíte ubytovateli na místě.

Jak probíhá platba zálohy, se dozvíte v našem manuálu Jak zaplatit za ubytování.

Storno

Pokud potřebujete pobyt stornovat, postaráme se o to. Storno podmínky ubytovatele zjistíte ještě před rezervací na našem webu. Pokud pobyt zrušíte včas dle lhůty ubytovatele, zajistíme vám vrácení zálohy nebo změnu termínu. V případě pozdního stornování nárok na vrácení zálohy zaniká.

Jak zjistit podmínky zrušení pobytu?

Každé z našich ubytování má vlastní podmínky zrušení pobytu, které zjistíte ještě před rezervací dovolené. Najdete je u každého ubytování na našem webu a znovu vás o nich informujeme při rezervaci.

Pokud potřebujete pobyt zrušit, kontaktujte nás a my vám vyřídíme storno. Pokud zrušíte pobyt včas podle podmínek ubytovatele, bude vám vrácena záloha nebo nabídnuta změna termínu. V případě pozdějšího zrušení si může ubytovatel nárokovat celkové nebo částečné ponechání zálohy.

Kdy lze zrušit pobyt kvůli Covidu?

Pokud budete nuceni z důvodu událostí spojených s pandemií koronaviru pobyt zrušit, vyjednáme pro vás co nejvýhodnější zrušení rezervace. Ubytovatel vám buďto vrátí zálohu, nebo si vyberete jiný termín dovolené. Každou situaci řešíme individuálně k maximální spokojenosti zákazníka.

Za úplné znemožnění pobytu z důvodu pandemie se považuje pouze úplné uzavření státních hranic nebo uzavření ubytování.

Aktuální informace ohledně opatření proti šíření koronaviru ve Slovinsku a podmínkách pro přechod hranic zjistíte na naší stránce o koronaviru ve Slovinsku.

Před rezervací se prosím seznamte s Obchodními podmínkami.

Termíny ve Slovinsku se plní

Nečekejte s rezervací na léto 2023!

154 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování