Hotel Mirta – Izola

4hvězdičkový

Hotel Mirta, Morova 6a, 6310 Izola

Hotel v resortu San Simon v Izole, obklopený zelení. V hotelu je wellness & spa, v blízkosti leží písečná pláž. Vhodný pro rodiny s dětmi.

Cena za osobu/noc
od 1 174 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení hotelu

Hotel Mirta je depandance sousedního hotelu Haliaetum, v němž se nachází také recepce hotelu. Hotel nabízí 43 pokojů a jedno apartmá. V hotelu je wellness a spa a pro hosty je přístupný také vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou v sousedním hotelu Haliaetum. Hotel Mirta se nachází v příjemném prostředí zeleně, v blízkosti je písečná pláž a do centra Izoly je to 15 minut chůze. Hotel Mirta patří k resortu San Simon. Celý resort je vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny balkony a klimatizací. V dvoulůžkových pokojích jsou manželské postele s možností oddělení lůžek zvlášť. Tří- a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny rozkládacím gaučem. Ve všech pokojích najdete soukromou koupelnu, fén, televizi, minibar a sejf.

V rodinných pokojích je v případě dvou dospělých osob ubytování pro děti do 12 let zdarma.

Stravování

V ceně ubytování v hotelu Mirta je polopenze. Snídaně je podávána formou švédských stolů. Stravování je umístěno v restauraci hotelu Haliaetum s výhledem na moře.

Bazén a wellness

Hotel Mirta nabízí Wellness & Spa Mirta. Využí můžete bylinkovou saunu, finskou saunu a infračervenou saunu, římskou parní lázeň, whirpool, masáže a zkrášlující procedury. Hosté mohou využívat také vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou umístěný v sousedním hotelu Haliaetu. V hotelu najdete také menší fitness.

Pláž

Hotel Mirta patří k resortu San Simon v Izole. V blízkosti hotelu je písečná pláž Simonov zaliv. Je zde pozvolný vstup do moře. Pláž je velmi vhodná pro rodiny s dětmi. K dispozici je tobogan, dětské hřiště ve stínu stromů, pískoviště s hračkami. Sportovat lze na volejbalových a tenisových hřištích nebo si můžete zahrát minigolf. V areálu je i půjčovna loděk. Na pláži můžete využít nově zrekonstruovaný bar a restauraci.

Co dělat v okolí

Poblíž resortu najdete archeologický park Simonov zaliv, kde si můžete prohlédnout pozůstatky římské vily s přístavištěm. pod vodou se dokonce dochovaly mozaiky. Do centra Izoly to trvá 15 minut pěšky. V příjemné dojezdové vzdálenosti jsou zajímavá místa po celém pobřeží. Hlavními turistickými cíli jsou města Piran a Koper. V sousedním Strunjanu najdete krásnou zátoku Mesečev zaliv. Přírodní i kulturní památkou jsou Sečoveljská solná pole u Portorože. Ve vnitrozemské vesničce Hrastovlje se nachází starodávný kostelík se vzácnými freskami tance smrti.

Co si prohlédnout v Izole si přečtěte v našem průvodci po Izole.

Vybavení

 •  Polopenze v ceně
 •  Wellness
 •  Bazén s mořskou vodou
 •  Vhodné pro děti
 •  Pláž
 •  Klimatizace
 •  Parkování zdarma
 •  Wi-Fi zdarma

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj

  2 ×  od 1 174 Kč za osobu/noc

  Manželská postel s možností rozdělení, koupelna, balkon, klimatizace

 • Třílůžkový pokoj

  3 ×  od 1 251 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

 • Čtyřlůžkový pokoj

  4 ×  od 1 761 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

 • Apartmá Suita Belavista

  2 ×  od 3 114 Kč za osobu/noc

  Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna, balkon, klimatizace

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.