Hotel Livada Prestige – Moravske Toplice
Nejluxusnější hotel v lázních Moravske Toplice


















































Hotel Livada Prestige***** je nejluxusnější hotel v lázních Terme 3000 v Moravských Toplicích. Nabízí dokonalý relax a odpočinek, polopenzi, vstup do bazénů v ceně a termální vodu přímo ve vlastní koupelně.
Doprava vlastní
Bazén
Klimatizace
Pes povolen
Wi-Fi
Vlastní parkoviště
Dětské hřiště/koutek
Wellness
Restaurace v objektu
Dobíjení elektromobilu
od 106 € dle aktuálního kurzu
- Polopenze v ceně
- Bazén v ceně
- Zdarma zrušení rezervace Storno podmínky
- Premium průvodce zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném Více o Premium
Možnosti stravování
- Plná penze
- Polopenze
- Snídaně
Další informace
- Vana s termální vodou na pokoji
- Golfové hřiště
- Výtah
- Župany pro dospělé v ceně
Podrobnosti
Hotel Livada Prestige***** je nejluxusnější hotel v lázních Terme 3000 v Moravských Toplicích. Nabízí dokonalý relax a odpočinek, polopenzi, vstup do bazénů v ceně a termální vodu přímo ve vlastní koupelně.
Hotel Livada Prestige
Hotel Livada Prestige je nejluxusnější hotel ve slovinských lázních Terme 3000 v Moravských Toplicích. Nabízí 122 pokojů. Přímo v hotelu naleznete bazény s termální vodou včetně bazénů s černou termominerální vodou. Vše odpovídá službám pětihvězdičkového hotelu.
Samozřejmostí je nadstandardní vybavení pokojů, soukromé parkoviště, hygienické vybavení včetně županů zdarma a WiFi v celém hotelu.
Hned vedle hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště. Dále jsou k dispozici hřiště pro nejrůznější sporty, kavárny, restaurace a další.
Kola je možné si vypůjčit v Turistickém informačním centru v Moravských Toplicích, které leží cca 200 metrů od termálního komplexu. V hotelu je k dispozici také úschovna kol.
Hotel nabízí také 12 dobíjecích stanic pro elektromobily. Cenu nabíjení zjistíte na recepci.
Vybavení pokojů
Pokoje jsou nadstandardně zařízeny. Hosté mají na výběr z dvoulůžkových pokojů různých kategorií s možnou přistýlkou a luxusních suit.
Zvláštností vybavení u většiny pokojů a suit je vana s místní černou termální vodou. Kromě ní se v pokojích nachází i klasický sprchový kout. Všechny pokoje mají balkon s posezením, gauč, klimatizaci, trezor, minibar, televizi, v koupelně fén. Na pokojích jsou zdarma také župany a osušky k bazénům.
Stravování
Součástí ceny je bohatá polopenze ve formě švédských stolů. K pobytu je také možné přiobjednat a la carte obědy v hotelové restauraci. Hotel nabízí také možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).
Nápoje u snídaní jsou v ceně, u večeří a obědů se doplácejí zvlášť.
V Hotelu Livada Prestige jsou dále k dispozici 3 hotelové restaurace (s vybranými lokálními specialitami i s výběrem a la carte) a 2 hotelové bary se širokým výběrem nápojů, slovinského vína i menšího občerstvení.
Hotel žádá hosty vzhledem k ***** úrovni o dodržování dress code na večeře – pánové dlouhé kalhoty a uzavřená obuv nesportovního charakteru, dámy adekvátní společenské oblečení.
Bazény
Přímo v Hotelu Livada Prestige se nachází 5 bazénů: vnitřní termální bazén (38 °C), venkovní termální bazén (28–32 °C), bazén s místní vzácnou černou termální vodou (38 °C) a vnitřní i venkovní dětský bazén se skluzavkou (32 °C). U vnitřního bazénu se nachází rovněž bar.
Do termálního aquaparku Terme 3000 je pro hosty hotelu vstup zdarma. Termální park Terme 3000 je jedním z největších ve Slovinsku. Vnitřní část parku, která se rozkládá na dvou patrech, zahrnuje kromě termálních bazénů a vířivek také skluzavku, sauny (za doplatek) a odpočinkovou místnost. Hlavní atrakcí venkovní části parku jsou adrenalinové skluzavky a tobogány a proslulé bazény s černou termominerální vodou.
Venkovní aquapark s atrakcemi pro děti a venkovní plavecké bazény jsou otevřené pouze v sezóně (cca od 26.5. do 15.9. – v závislosti na počasí).
Wellness
Hosté mají také volný vstup do saun. V Hotelu Livada Prestige se nachází rozsáhlý saunový svět s 6 druhy saun a velký masážní bazén. V saunovém centru mohou hosté relaxovat ve finské, turecké, parní, nízkoteplotní suché, infra sauně či v balneariu. K dispozici je také Kneippův chodník.
Dále hosté mohou za doplatek využít dvě wellness centra. Přímo v Hotelu Livada Prestige se nachází Thajské centrum s možností pravých thajských masáží. A také Medico-wellness centru Thermalium s nabídkou klasických masáží a procedur, které se nachází v termálním komplexu. Zde si mohou hosté vyzkoušet bylinné nebo medové masáže a zábaly.
Léčebné programy
Terme 3000 nenabízejí pouze wellness, ale také léčebné programy specializované na ortopedii, revmatologii a dermatologii. Černá termominerální voda je sama o sobě blahodárná na zmíněná onemocnění. Její účinky zde lékaři ještě posilují nejrůznějšími programy: fyzioterapie, ortopedie, kožní chirurgie, neurologie, inhalace, elektroterapie, masáže, lymfodrenáže a další.
V Terme 3000 se léčí:
- Onemocnění pohybového ústrojí
- Zánětlivá revmatická onemocnění: Ankylozující spondylitida (Bechtěrevova choroba), revmatoidní artritida
- Degenerativní onemocnění: vertebrogenní syndrom, artróza, spondylartróza, léčení bolesti v kříži
- Stavy po úrazech a operacích: páteř, horní a dolní končetiny
- Kožní onemocnění – psoriáza (lupénka)
Léčebné pobyty je nutné objednávat s předstihem několika měsíců. Pro nabídku léčebných programů nás kontaktujte.
Co dělat v okolí
Terme 3000 a Hotel Livada Prestige se nacházejí v městečku Moravske Toplice na východě Slovinska. Tato nížinatá panonská krajina je ideální pro cykloturistiku i drobnější výlety po místních památkách a za okolním vínem. Nedalekou vyhlášenou oblastí je Jeruzalem Ormož. Vyrazit se dá i do historického města Ptuj, na nedaleké Goričko s největším hradem ve Slovinsku nebo k jedinečnému plovoucímu mlýnu na řece Muře.
Více o tom, co v oblasti podniknout, najdete v našem článku o termálech a vínu z východního Slovinska.
od 106 € dle aktuálního kurzu
- Polopenze v ceně
- Bazén v ceně
- Zdarma zrušení rezervace Storno podmínky
- Premium průvodce zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném Více o Premium
Doprava vlastní
Bazén
Klimatizace
Pes povolen
Wi-Fi
Vlastní parkoviště
Dětské hřiště/koutek
Wellness
Restaurace v objektu
Dobíjení elektromobilu
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Economy
2 od 3 194 Kč (131 €) za osobu/noc
Rozloha: 25–29 m²
Manželská postel (150 x 200 cm), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, stůl, pohovka, balkon s posezením.Dvoulůžkový pokoj Standard
2+1 od 3 413 Kč (140 €) za osobu/noc
Rozloha: 33 m²
Manželská postel (180 x 200 cm) nebo dvě oddělené postele, koupelna s vanou s termální i normální vodou, rozkládací pohovka pro další osobu, stůl, balkon s posezením.Dvoulůžkový pokoj Prestige comfort
2+2 od 4 876 Kč (200 €) za osobu/noc
Rozloha: 38 m²
Manželská postel (180 x 200 cm) nebo dvě oddělené postele, koupelna s vanou s termální nebo normální vodou, další koupelna se sprchovým koutem, rozkládací pohovka pro 1 nebo 2 děti, stůl, balkon s posezením.Junior suita
2+2 od 5 120 Kč (210 €) za osobu/noc
Rozloha: 39–49 m²
Manželská postel (180 x 200 cm) nebo dvě oddělené postele, koupelna s vanou s termální nebo normální vodou, další koupelna se sprchovým koutem a toaletou, rozkládací pohovka pro 2 děti do 11,99 let, balkon s posezením.
Možnosti stravování
- Plná penze
- Polopenze
- Snídaně
Další informace
- Vana s termální vodou na pokoji
- Golfové hřiště
- Výtah
- Župany pro dospělé v ceně
Podrobnosti
Zobrazit cenu pro můj termín
- Vyberte termín
- Zvolte počet hostů
- Zobrazíme vám předpokládanou cenu
Nezávazně — rezervaci potvrzujete až později
Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %
Zbytek ceny doplatíte na místě
Potřebujete se na něco zeptat?

- Zákaznická podpora
- Otevřít chat
- ubytovani@objevuj-slovinsko.cz
- +420 774 368 187
Proč se ubytovat s námi?
Premium průvodce zdarma k ubytování
Recenze na ubytování
Již v říjnu tohoto roku jsem napsal reference na toto ubytování. Hotel Livada Prestige je perfektní. Skvělý personál, čisté ubytování a výborné služby.
Vladislav Krsička 18. prosince 2025
Hotel LIVADA PRESTIGE splnil naše očekávání. Ubytování tak jak je uvedeno v reklamě. Čisté, personál příjemný, strava bez jakýchkoliv připomínek. Snad jedna drobnost a to možnost výměny osušek k bazénu. Za vše hovoří to, že za měsíc jedeme opět do stejného hotelu.
Vladislav Krsička 25. října 2025
Hotel LIVADA PRESTIGE splnil naše očekávání. Ubytování tak jak je uvedeno v reklamě. Čisté, personál příjemný, strava bez jakýchkoliv připomínek. Snad jedna drobnost a to možnost výměny osušek k bazénu. Za vše hovoří to, že za měsíc jedeme opět do stejného hotelu.
Vladislav Krsička 25. října 2025
Podrobný ceník ubytování
Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět
Základní cena je v €. Kalkulace pobytu v Kč je vypočítána dle aktuálního kurzu.
| Hlavní sezóna Pá+So | Hlavní sezóna Ne-Čt | Vedlejší sezóna Pá+So | Vedlejší sezóna Ne-Čt | |
|---|---|---|---|---|
| Jednolůžkový pokoj Economy (2 os.) | 219 € | 209 € | 209 € | 199 € |
| Dvoulůžkový pokoj Economy (2 os.) | 141 € | 136 € | 136 € | 131 € |
| Dvoulůžkový pokoj Standard (2 os.) | 150 € | 145 € | 145 € | 140 € |
| Dvoulůžkový pokoj Standard (2 + 1 dítě) | 167,50 € | 162,5 € | 162,5 € | 157,5 € |
| Dvoulůžkový pokoj Prestige comfort (2+1 dítě) | 210 € | 205 € | 205 € | 200 € |
| Junior suita (2+2 děti) | 220 € | 215 € | 215 € | 210 € |
Ceník je orientační. Konečná cena se může lišit v závislosti na obsazenosti ubytování.
Ceny jsou za osobu na noc včetně polopenze.
Sezóny
- Hlavní sezóna
- 01.01. – 09.01.2026
- 24.04. – 03.05.2026
- 10.07. – 28.08.2026
- 09.10. – 20.11.2026
- 24.12. – 31.12.2026
- Vedlejší sezóna
- 09.01. – 24.04.2026
- 03.05. – 10.07.2026
- 28.08. – 09.10.2026
- 20.11. – 24.12.2026
Doplatky
- Turistická taxa: 2,5 €/noc dospělí, 1,25 €/noc děti 7–18 let
- Registrační poplatek: 2,50 €/osobu
- Oběd: 30 € (a la carte v hotelové restauraci)
- Domácí mazlíček: 22 €/den (2025), 35 €/den (2026) – (pouze jeden pes na pokoji a pouze v pokojích Prestige Comfort)
- Dětská postýlka: 12 €/noc
- Parkování v garáži: 12 €/den
- Pokoj s výhledem na golfové hřiště: + 5 €/noc
Děti
Děti na pokoji se dvěma rodiči:
- 1 dítě do 11,99 let a 1 dítě do 5,99 let (spí společně na přistýlce): ZDARMA
- 1 dítě ve věku 12-14,99 let: 60 €/noc
- 2. dítě na pokoji ve věku 6-14,99 let: 60 €/noc
Děti na pokoji s jedním rodičem:
- Dítě do 6 let na pokoji Economy : ZDARMA
- Dítě do 6 let ve dvoulůžkovém pokoji: 50 % sleva
Slevy
Letní slevy:
- 20 % sleva na pobyty v termínech 25. 6. – 14. 9. 2026 (minimální počet nocí 2)
Jarní a podzimní slevy:
- 15 % sleva na pobyty v termínech 23. 4. – 25. 6. 2026 (minimální počet nocí 2)
- 15 % sleva na pobyty v termínech 14. 9. – 31. 12. 2026 (minimální počet nocí 2)
Slevy platí do odvolání akce ze strany ubytovatele.
Rezervační a storno podmínky
- Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy ve výši 30 % z celkové ceny pobytu.
- Rezervaci je možné zdarma zrušit do 48 hodin před začátkem pobytu.
- Zrušení méně než 48 hodin před příjezdem – záloha zůstává ubytovateli.
- Zrušení méně něž 24 hodin před příjezdem – ubytovateli zůstává 100% z ceny pobytu.
Co říkají zákazníci o Objevuj Slovinsko?
Vyborna komunikacia,ochota,vedomosti o samotnych ubytovaniach a moznostiach. Velmi kvitujem vyber oblasti velmi vhodnej pre nasho 4rocneho.a.reaktivneho.psa :)
Eva Schreterova
Rezervace i celková součinnost s vašim týmem byla naprosto bez problémů. Přes Objevuj Slovinsko jsme byli podruhé, a určitě bychom se tam zase rádi podívali, je tam ještě hodně co objevovat:-)
Táboříkovi
Objevuj Slovinsko je jedním slovem skvělé - velmi oceňuji ochotu odpovědět na každou moji otázku, také bylo úžasné, že mi defacto naplánovali výlety v okolí Moravských Toplic, takže já jsem nemusela nic vymýšlet. Ještě jednou moc díky za ochotu a pomoc s realizací pobytu. Je vidět, že to děláte s… Zobrazit celé
Hanka D.
