Hotel Lavender – Strunjan

Strunjan 16, 6320 Portorož - Portorose, Slovinsko (Zobrazit na mapě)

 Příjemný hotel s výhledem na moře

Klidný Hotel Lavender se nachází na mořském pobřeží v blízkosti pláže. Je v klidném prostředí se středomořskou vegetací a současně v blízkosti historických měst Piranu a Izoly. Blízko hotelu se nachází i saliny, tradiční místo výroby soli.

30–55 € za osobu/noc

767–1 407 Kč dle aktuálního kurzu

  Vybavení

  Možnost stravování

  Klimatizace

  Pes povolen

  Parkování u objektu

  Pláž

  Wellness

  Další vybavení

  •  Ubytování se snídaní
  •  V blízkosti pláže
  •  Pokoje s výhledem

  Hotel Lavender– Strunjan

  Hotel Lavender – Strunjan je tříhvězdičkový hotel ležící v klidném přímo u mořského pobřeží. Je obklopen zelení a nedaleko se nachází i solná pole s tradivní produkcí mořské soli. U vesnice Strunjan se nachází i přírodní rezervace Měsíční záliv.

  V blízkosti hotelu se nachází také několik pláží, kam mají hosté hotelu Lavender přístup zdarma. V hotelu je hostům k dispozici hotelový bar a prostorná terasa s výhledem na moře a saliny.

  V ceně ubytování je i soukromé parkoviště u hotelu a v celém prostoru Hotelu Lavender i Wi-Fi zdarma. Hosté mohou navíc také využít i slevy 30 % na masáže a procedury v Salinera Wellness v nedalekém Hotelu Salinera.

  Vybavení pokojů

  Hotel Lavender nabízí dvoulůžkové pokoje, trojlůžkové i rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, soukromou koupelnou se sprchovým koutem, televizí, trezorem i klimatizací. Některé pokoje mají také k dispozici také balkón s posezením a krásným výhledem na moře.

  V třílůžkovém pokoji je přistýlka vhodná pro děti i dospělé. V rodinném pokoji jsou dvě přistýlky, které jsou určeny dětem.

  Stravování

  V ceně pobytu v hotelu Lavender je snídaně formou švédských stolů, která se podává v hotelovém baru s terasou. Hosté si ji tak mohou vychutnat na terase hotelu s překrásným výhledem na moře.

  V okolí hotelu se také nachází několik restaurací a obchod. Využít se dá i restaurace a bar na pláži.

  Pláž a koupání

  Pláž se nachází jen přes ulici u přilehlého Hotelu Salinera. Nachází se na travnaté ploše pod borovicemi. Vstup do moře je možný z betonové plochy přímo navazující na pláž. Promenáda i park jsou vybaveny i lavičkami pro odpočinek ve stínu. Za poplatek je možné půjčit si slunečníky i lehátka.

  Další pláž se nachází na protilehlé straně zálivu, dostat se na ni dá pohodlně během několika minut podél moře okolo přístavu. I zde je travnatá plocha, stín borovic a betonový vstup do moře.

  Co dělat v okolí

  Hotel Lavender se nachází v blízkosti Měsíčního zálivu ve Strunjanu, který je  jedinečnou přírodní rezervací. Zajímavostí jsou i solné plantáže (saliny) v bezprostřední blízkosti hotelu, kde si mohou podrobně prohlédnout tradiční postup produkce mořské soli. Větší solné plantáže – Sečoveljske soline – se nacházejí také jižně od Portorože v blízkosti chorvatské hranice.

  Necelé 4 kilometry od hotelu leží vyhlášené přímořské městečko Piran. Křivolaké uličky a benátská architektura tohoto města dokonale navodí atmosféru středomoří.

  V blízkosti hotelu jsou i známé moderní slovinské letovisko Portorož. Historické a klidné městečko Izola s městskou pláží nebo město Koper.

  Více o možnostech, co vidět v okolí, naleznete v našem průvodci po slovinském pobřeží.

  Další vybavení

  •  Ubytování se snídaní
  •  V blízkosti pláže
  •  Pokoje s výhledem

  Dostupné pokoje

  • Dvoulůžkový pokoj

    2 60110 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře

    2 70120 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor, balkon s výhledem na moře a posezením

  • Trojlůžkový pokoj

    2+1 81148 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  • Trojlůžkový pokoj s výhledem na moře

    2+1 96163 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor, balkon s výhledem na moře a posezením

  • Rodinný pokoj

    2+2 102187 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, dvě přistýlky, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  Vypočítat cenu ubytování

   Zdarma storno 7 dní předem

  Storno podmínky

   Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

   Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %

   Zbytek ceny doplatíte na místě

  Potřebujete se na něco zeptat?

  Proč se ubytovat s námi?

  Věnujeme čas vaší rezervaci
  Poradíme další informace dle vašich potřeb
  Neúčtujeme si nic navíc
  O případné storno se postaráme

  Premium členství zdarma k ubytování

  Podrobné plány dovolených
  Trasy výletů a treků
  Slevy na vstupné

  Co o nás říkají zákazníci?

  Všechny reference

  Ubytování bylo nad moje očekávání a rezervace pohodlná. Věřil jsem, že když se jedná o český web, bude to spolehlivější. To se mi potvrdilo. Lidi, kteří jej provozují, vědí, co nabízejí.

  Miloš Fejfárek

  Ve Slovinsku jsme letos byli poprvé a pátrali jsme po informacích, abychom třítýdenní pobyt co nejlépe naplánovali a nic nám neuteklo. Váš web se pro nás stal úžasným zdrojem informací. Vše je podrobně a obsáhle popsané, ale přitom dost přehledné a plné užitečných informací, ze kterých jsme celé tři týdny čerpali. Stránky obsahují také mapy s umístěním všech míst a výletů, což nám velmi pomohlo s orientací v zemi, kde jsme ani jeden nebyl.

  Velmi si vážíme přístupu paní Bernardové, když jsme se potřebovali poradit s vhodným ubytováním, byla vstřícná a ochotná a na poslední chvíli nám pomohla ubytování zařídit.

  Hana Šťastná

  Rezervaci jsem dělala na poslední chvíli, přesto bylo vše bez problémů a celý pobyt včetně personálu i ubytování bylo nad očekávání. Bydleli jsme v penzionu Alp na Bledu. Dokonalé a moc doporučuji.

  Lenka Kulcarová

  Podrobný ceník ubytování

  Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

  Sezóna ASezóna BSezóna CSezóna DSezóna E
  Dospělý55 €45 €40 €35 €30 €
  Dítě do 12,99 let38,50 €31,50 €28 €24,50 €21 €
  Dospělý (od 13 let) na přistýlce49,50 €40,50 €36 €31,50 €27 €

  Ceny jsou osobu za noc včetně snídaně. Sezóny odpovídají barevnému označení v tabulce níže (A červená, B fialová, C modrá, D oranžová, E zelená) 

  Cena je orientační a může se lišit v závislosti na obsazenosti hotelu. 

  Doplatky

  • Registrační poplatek: 1 €/osoba
  • Turistická taxa: 2,50 €/osobu/noc, děti 7–18 let 1,25 €/noc
  • Pokoj s výhledem na moře: 5 €/osoba/noc
  • Domácí zvíře: 15 €/noc

  Děti

  • Do 4,99 let zdarma (bez nároku na lůžko)
  • Od 4 do 12,99 let na přistýlce: 50 % sleva
  • Od 4 do 12,99 let na standardním lůžku: 20 % sleva

  Cena zahrnuje

  • Pronájem pokoje se vším zařízením, využití Wi-Fi
  • Snídani
  • 30% slevu do Wellness Salinera
  • Parkování
  • Wi-Fi
  • Vstup na pláž Salinera

  Rezervační a storno podmínky

  • Pro potvrzení rezervace je potřebná záloha ve výši 30 % z ceny pobytu nebo garance kreditní kartou.
  • Zdarma zrušení rezervace do 7 dnů před začátkem pobytu.
  • Zrušení 6 a méně dnů před příjezdem – záloha je nevratná.