Hotel Lavender – Strunjan

Strunjan 16, 6320 Portorož - Portorose, Slovinsko (Zobrazit na mapě)

 Příjemný hotel s výhledem na moře

Klidný Hotel Lavender se nachází na mořském pobřeží v blízkosti pláže. Je v klidném prostředí se středomořskou vegetací a současně v blízkosti historických měst Piranu a Izoly. Blízko hotelu se nachází i saliny, tradiční místo výroby soli.

30–55 € za osobu/noc

760–1 393 Kč dle aktuálního kurzu

  Vybavení

  Možnost stravování

  Klimatizace

  Pes povolen

  Parkování u objektu

  Pláž

  Wellness

  Další vybavení

  •  Ubytování se snídaní
  •  V blízkosti pláže
  •  Pokoje s výhledem

  Hotel Lavender– Strunjan

  Hotel Lavender – Strunjan je tříhvězdičkový hotel ležící v klidném přímo u mořského pobřeží. Je obklopen zelení a nedaleko se nachází i solná pole s tradivní produkcí mořské soli. U vesnice Strunjan se nachází i přírodní rezervace Měsíční záliv.

  V blízkosti hotelu se nachází také několik pláží, kam mají hosté hotelu Lavender přístup zdarma. V hotelu je hostům k dispozici hotelový bar a prostorná terasa s výhledem na moře a saliny.

  V ceně ubytování je i soukromé parkoviště u hotelu a v celém prostoru Hotelu Lavender i Wi-Fi zdarma. Hosté mohou navíc také využít i slevy 30 % na masáže a procedury v Salinera Wellness v nedalekém Hotelu Salinera.

  Vybavení pokojů

  Hotel Lavender nabízí dvoulůžkové pokoje, trojlůžkové i rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, soukromou koupelnou se sprchovým koutem, televizí, trezorem i klimatizací. Některé pokoje mají také k dispozici také balkón s posezením a krásným výhledem na moře.

  V třílůžkovém pokoji je přistýlka vhodná pro děti i dospělé. V rodinném pokoji jsou dvě přistýlky, které jsou určeny dětem.

  Stravování

  V ceně pobytu v hotelu Lavender je snídaně formou švédských stolů, která se podává v hotelovém baru s terasou. Hosté si ji tak mohou vychutnat na terase hotelu s překrásným výhledem na moře.

  V okolí hotelu se také nachází několik restaurací a obchod. Využít se dá i restaurace a bar na pláži.

  Pláž a koupání

  Pláž se nachází jen přes ulici u přilehlého Hotelu Salinera. Nachází se na travnaté ploše pod borovicemi. Vstup do moře je možný z betonové plochy přímo navazující na pláž. Promenáda i park jsou vybaveny i lavičkami pro odpočinek ve stínu. Za poplatek je možné půjčit si slunečníky i lehátka.

  Další pláž se nachází na protilehlé straně zálivu, dostat se na ni dá pohodlně během několika minut podél moře okolo přístavu. I zde je travnatá plocha, stín borovic a betonový vstup do moře.

  Co dělat v okolí

  Hotel Lavender se nachází v blízkosti Měsíčního zálivu ve Strunjanu, který je  jedinečnou přírodní rezervací. Zajímavostí jsou i solné plantáže (saliny) v bezprostřední blízkosti hotelu, kde si mohou podrobně prohlédnout tradiční postup produkce mořské soli. Větší solné plantáže – Sečoveljske soline – se nacházejí také jižně od Portorože v blízkosti chorvatské hranice.

  Necelé 4 kilometry od hotelu leží vyhlášené přímořské městečko Piran. Křivolaké uličky a benátská architektura tohoto města dokonale navodí atmosféru středomoří.

  V blízkosti hotelu jsou i známé moderní slovinské letovisko Portorož. Historické a klidné městečko Izola s městskou pláží nebo město Koper.

  Více o možnostech, co vidět v okolí, naleznete v našem průvodci po slovinském pobřeží.

  Další vybavení

  •  Ubytování se snídaní
  •  V blízkosti pláže
  •  Pokoje s výhledem

  Dostupné pokoje

  • Dvoulůžkový pokoj

    2 60110 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře

    2 70120 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor, balkon s výhledem na moře a posezením

  • Trojlůžkový pokoj

    2+1 81148 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  • Trojlůžkový pokoj s výhledem na moře

    2+1 96163 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, přistýlka, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor, balkon s výhledem na moře a posezením

  • Rodinný pokoj

    2+2 102187 € za pokoj/noc

   17m², manželská postel nebo dvě oddělené postele, dvě přistýlky, koupelna se sprchovým koutem, TV, psací stůl s židlí, šatní skříň, klimatizace, trezor

  Vypočítat cenu ubytování

   Možnost změny termínu

  Storno podmínky

   Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

   Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %

   Zbytek ceny doplatíte na místě

  Potřebujete se na něco zeptat?

  Proč se ubytovat s námi?

  Věnujeme čas vaší rezervaci
  Poradíme další informace dle vašich potřeb
  Neúčtujeme si nic navíc
  O případné storno se postaráme

  Premium členství zdarma k ubytování

  Podrobné plány dovolených
  Trasy výletů a treků
  Slevy na vstupné

  Co o nás říkají zákazníci?

  Všechny reference

  Jsme zvyklí jezdit spíš s cestovkami, tentokrát jsme udělali výjimku. Rezervaci ubytování jsme ale i zde měli bez starosti, vše bylo velmi rychle vyřízeno. Na stránkách jsme pak našli spoustu tipů na výlety. Dovolená se nám moc líbila.

  Michaela Kročilová

  Ve Slovinsku jsme letos byli poprvé a pátrali jsme po informacích, abychom třítýdenní pobyt co nejlépe naplánovali a nic nám neuteklo. Váš web se pro nás stal úžasným zdrojem informací. Vše je podrobně a obsáhle popsané, ale přitom dost přehledné a plné užitečných informací, ze kterých jsme celé tři týdny čerpali. Stránky obsahují také mapy s umístěním všech míst a výletů, což nám velmi pomohlo s orientací v zemi, kde jsme ani jeden nebyl.

  Velmi si vážíme přístupu paní Bernardové, když jsme se potřebovali poradit s vhodným ubytováním, byla vstřícná a ochotná a na poslední chvíli nám pomohla ubytování zařídit.

  Hana Šťastná

  Moc mě potěšil osobní přístup. Objevuj Slovinsko mi pomohlo s plánováním dovolené, využili jsme od nich také slevu na rafting. Rezervace byla bez problému – vše nám zajistili. Bydleli jsme v chatce v Kempu Koren, moc pěkné.

  Kateřina Kopová

  Podrobný ceník ubytování

  Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

  Sezóna ASezóna BSezóna CSezóna DSezóna E
  Dospělý55 €45 €40 €35 €30 €
  Dítě do 12,99 let38,50 €31,50 €28 €24,50 €21 €
  Dospělý (od 13 let) na přistýlce49,50 €40,50 €36 €31,50 €27 €

  Ceny jsou osobu za noc včetně snídaně. Sezóny odpovídají barevnému označení v tabulce níže (A červená, B fialová, C modrá, D oranžová, E zelená) 

  Cena je orientační a může se lišit v závislosti na obsazenosti hotelu. 

  Doplatky

  • Registrační poplatek: 1 €/osoba
  • Turistická taxa: 2,50 €/osobu/noc, děti 7–18 let 1,25 €/noc
  • Pokoj s výhledem na moře: 5 €/osoba/noc
  • Domácí zvíře: 15 €/noc

  Děti

  • Do 4,99 let zdarma (bez nároku na lůžko)
  • Od 4 do 12,99 let na přistýlce: 50 % sleva
  • Od 4 do 12,99 let na standardním lůžku: 20 % sleva

  Cena zahrnuje

  • Pronájem pokoje se vším zařízením, využití Wi-Fi
  • Snídani
  • 30% slevu do Wellness Salinera
  • Parkování
  • Wi-Fi
  • Vstup na pláž Salinera

  Rezervační a storno podmínky

  • Pro potvrzení rezervace je potřebná záloha ve výši 30 % z ceny pobytu nebo garance kreditní kartou.
  • Záloha je nevratná.
  • Při zrušení do 7 dnů před příjezdem možnost přesunu rezervace na jiný termín.