Hotel a apartmány Laguna – Talaso Strunjan

Menší středomořský hotýlek u moře obklopený zelení

Hotel a apartmány leží v přímořském resortu Talaso Strunjan, který se nachází zhruba 450 metrů od moře uprostřed upraveného parku v obci Strunjan. Hotel nabízí ubytování na pokojích pro 2 až 4 osoby a v apartmánech pro 2 až 5 osob. V ceně je snídaně.

Doprava vlastní

Bazén

Klimatizace

Pes povolen

Wi-Fi

Vlastní parkoviště

Dětské hřiště/koutek

Blízko pláže

Wellness

od 1 085 Kč za osobu/noc

od 44 € dle aktuálního kurzu

  • Snídaně v ceně
  • Bazén v ceně
  • Možnost změny termínu Storno podmínky
  • Premium průvodce zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném Více o Premium

  Možnosti stravování

  •  Plná penze
  •  Polopenze
  •  Snídaně

  Další informace

  •  Bazén s vyhřívanou mořskou vodou
  •  Tenisové kurty
  •  Minigolf
  •  Travnatá pláž

  Podrobnosti

  Příjezd: od 14:00
  Odjezd: do 11:00
  Za dřívější Check In nebo pozdější Check Out se účtuje poplatek 70 €
  V ubytování lze platit platební kartou
  Strunjan 148, 6323 Strunjan, Slovinsko

  Hotel a apartmány leží v přímořském resortu Talaso Strunjan, který se nachází zhruba 450 metrů od moře uprostřed upraveného parku v obci Strunjan. Hotel nabízí ubytování na pokojích pro 2 až 4 osoby a v apartmánech pro 2 až 5 osob. V ceně je snídaně.

  Hotel a apartmány Laguna

  Hotel a apartmány Laguna leží v přímořském resortu Talaso Strunjan ve vesničce Strunjan zhruba 450 metrů od pláže. Ubytování nabízí pokoje pro 2–5 osob. Hotel a apartmány prošly v roce 2022 rekonstrukcí. 

  V hotelu jsou vřele vítáni i domácí mazlíčci. Ubytovaní hosté mohou neomezeně využívat venkovní bazén Hotelu Laguna.

  V resortu Talaso Strunjan je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště. Hosté ubytovaní v resortu mohou také vyžívat basketbalové hřiště, hřiště na minigolf  nebo dětské hřiště.

  Vybavení pokojů

  Hotel a apartmány Laguna nabízí ubytování v pokojích Standard***, Superior**** a Deluxe****(apartmány) a také suitách.

  Pokoje Standard*** nabízí ubytování pro 2 osoby. Mají manželskou postel nebo dvě jednolůžkové postele. Některé z pokojů mají k dispozici balkon nebo terasu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a v každém je také televize.

  Pokoje Superior**** jsou nově zrekonstruované. K dispozici je manželská postel, některé mají i rozkládací pohovku, kterou lze využít jako přistýlku pro 1-2 osoby. Deluxe pokoje (apartmány)**** jsou moderně vybavené. Tyto pokoje mají oproti jiným navíc i vybavený kuchyňský kout s varnou deskou, ledničkou, myčkou a mikrovlnkou.

  Pokoje Superior a Deluxe jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V každém pokoji je k dispozici televize se satelitními programy a trezor. Všechny pokoje mají také balkon nebo terasu a některé mají navíc i venkovní vířivku, která je k dispozici pouze v létě.

  Suita nabízí ubytování pro 2 osoby. Součástí suity je oddělená spací část, prostorná obývací část, čajová kuchyně s kávovarem a terasa. Suita má také velkou koupelnu se sprchovým koutem a masážní vanou.

  Stravování

  V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Snídaně se podávají ve snídaňové místnosti v přízemí Hotelu Laguna.

  K ubytování je také možné si přikoupit obědy a večeře, které se podávají formou bufetu v restauraci Hotelu Svoboda, jenž je od ubytování vzdálený přibližně 150 metrů. V restauraci můžete ochutnat tradiční recepty ze slovinské Istrie v podání moderního zdravého stravování. Restaurace nabízí i stravu pro osoby s bezlepkovou či jinou speciální dietou.

  Hotel Laguna má à la carte restauraci Laguna s velkou terasou, ze které se otevírá nádherný výhled na moře. Specializuje se na pokrmy istrijské a mezinárodní kuchyně.

  V areálu Talaso Strunjan se nachází i nově otevřená Restaurace Pinija, která leží přímo u moře. V restauraci si můžete vychutnat pravou neapolskou pizzu, domácí těstoviny a další středomořské pochoutky. Místní šéfkuchaři je připravují ze slovinských oliv, solného květu ze Sečovlje, čerstvě ulovených mořských plodů, italské mozzarelly a dalších typických středomořských surovin.

  Pláž

  V resortu se nachází i pláže, na kterých si můžete za příplatek pronajmout plážové lehátko, slunečník nebo plážový altánek. Pláže se rozkládají na travnaté ploše mezi stromy a svým návštěvníkům nabízejí i lavičky k odpočinku ve stínu. Vstup do moře je možný z betonové plochy navazující na pláž a z oblázkové pláže. Pláž je od hotelu vzdálená zhruba 450 metrů.

  Bazén

  U Hotelu Laguna se nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky, který mohou hosté neomezeně navštěvovat. Bazén je ohřívaný a je tak možné jej využívat od jara do podzimu.

  Zhruba 200 metrů od hotelu se nachází Hotel Svoboda. Ubytovaní hosté mohou neomezeně využívat jeho vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (32° C), masážní a dětský bazén. V bazénech se můžete zúčastnit hned několika skupinových cvičení pod vedením fyzioterapeuta nebo vodního aerobiku.

  Od 21. do 28. července 2024 bude krytý bazén v hotelu Svoboda z důvodu pravidelné údržby uzavřen.

  Wellness

  K bazénům v Hotelu Svoboda náleží i wellness centrum, které za doplatek nabízí širokou nabídku masáží, kosmetických ošetření saun (finská, turecká, aroma a infračervená sauna), které využívají léčivou sílu středomořských rostlin, éterických olejů a moře – mořskou vodu, mořské bahno a sůl.

  Co dělat v okolí

  Hotel Laguna se nachází v blízkosti jedinečného Měsíčního zálivu ve Strunjanu, který je přírodní rezervací. Necelé 4 kilometry od hotelu leží vyhlášené přímořské městečko Piran. Křivolaké uličky a benátská architektura tohoto města dokonale navodí atmosféru středomoří.

  Na kole, které se dá přímo v hotelu půjčit, můžete zavítat i do přímořských letovisek Portorož, Izola a Koper nebo se projet po cyklostezce Parenzana – v trase a v tunelu původní úzkokolejky, která v těchto místech vedla z Terstu do Poreče.

  Více o možnostech, co vidět v okolí, naleznete v našem průvodci po slovinském pobřeží.

  od 1 085 Kč za osobu/noc

  od 44 € dle aktuálního kurzu

   • Snídaně v ceně
   • Bazén v ceně
   • Možnost změny termínu Storno podmínky
   • Premium průvodce zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném Více o Premium

   Doprava vlastní

   Bazén

   Klimatizace

   Pes povolen

   Wi-Fi

   Vlastní parkoviště

   Dětské hřiště/koutek

   Blízko pláže

   Wellness

   Pokoje

   • Dvoulůžkový pokoj Standard ***

     2 od 2 851 Kč (113 €) za pokoj/noc

    Rozloha: 20 m²
    Manželská postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén, TV, (balkon s výhledem na moře).

   • Dvoulůžkový pokoj Superior****

     2 od 3 507 Kč (139 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén, TV, minibar, balkon s výhledem na moře.

   • Rodinný pokoj Superior****

     2+2 od 5 272 Kč (209 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, rozkládací pohovka jako přistýlka pro 1-2 osoby, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, minibar, balkon nebo terasa.

   • Dvoulůžkový pokoj Superior s vířivkou****

     2 od 4 768 Kč (189 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, terasa, vířivka.

   • Suita****

     2 od 7 316 Kč (290 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, pohovka, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vnitřní masážní vana, minibar, čajová kuchyně, kávovar, TV, terasa.

   • Dvoulůžkový apartmán Deluxe****

     2 od 4 011 Kč (159 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, vybavená kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou a mikrovlnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén, TV, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

   • Rodinný apartmán Deluxe****

     2+2 od 4 768 Kč (189 €) za pokoj/noc

    Manželská postel, rozkládací pohovka pro 1-2 osoby, vybavená kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou a mikrovlnkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, balkon nebo terasa.

   • Velký rodinný apartmán Deluxe****

     2+3 od 5 525 Kč (219 €) za pokoj/noc

    Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, možnost přistýlky pro 1 osobu, vybavená kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou a mikrovlnkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, balkon nebo terasa.

   • Apartmán Deluxe s vířivkou****

     2+2 od 6 054 Kč (240 €) za pokoj/noc

    Pokoj s manželskou postelí, obývací část s rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, vybavená kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou a mikrovlnkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, terasa, venkovní vířivka.

   Možnosti stravování

   •  Plná penze
   •  Polopenze
   •  Snídaně

   Další informace

   •  Bazén s vyhřívanou mořskou vodou
   •  Tenisové kurty
   •  Minigolf
   •  Travnatá pláž

   Podrobnosti

   Příjezd: od 14:00
   Odjezd: do 11:00
   Za dřívější Check In nebo pozdější Check Out se účtuje poplatek 70 €
   V ubytování lze platit platební kartou
   Strunjan 148, 6323 Strunjan, Slovinsko

   Vypočítat cenu ubytování

    Snídaně v ceně

    Bazén v ceně

    Možnost změny termínu

   Storno podmínky

    Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

    Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %

    Zbytek ceny doplatíte na místě

   Potřebujete se na něco zeptat?

   Proč se ubytovat s námi?

   Věnujeme čas vaší rezervaci
   Poradíme další informace dle vašich potřeb
   Neúčtujeme si nic navíc
   O případné storno se postaráme

   Premium průvodce zdarma k ubytování

   Podrobné plány dovolených
   Trasy výletů a treků
   Slevy na vstupné (ušetříte až 2 500 Kč)

   Recenze na ubytování

   Pekné nové ubytovanie, výborné raňajky a milý personál. Jediné, čo nám pokazilo dojem, bola večera, na ktorú sme museli chodit do iného hotela, radšej by som vynechala možnosť polpenzie a vybrala si na večeru reštauráciu na pláži.

   Petra Mikulášová 10. září 2023

   Ubytování bylo krásné, nové a čisté. Snídaně bohaté. Jen tenisový kurt na který se děti těšily je již mnoho let mimo provoz.

   Andrea Pomajbová 27. srpna 2023

   Krásné apartmány, výborné snídaně, hotelový servis TOP. Pouze pro 4 dospělé, je rozkládací pohovka v kuchyni neplnohodnotné lůžko, celá plocha není rovná bohužel, je znát rozložení. A klima je pouze v ložnici, takže v teplých dnech může být i vedro :).

   Ludomír Brož 27. července 2023

   Podrobný ceník ubytování

   Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

   Základní cena je v €. Kalkulace pobytu v Kč je vypočítána dle aktuálního kurzu.

   Pokoje:

   TOP sezónaHlavní sezónaVedlejší sezónaMimo sezónu
   Dvoulůžkový pokoj Standard *** (2 os.)259 €239 €165 €113 €
   Dvoulůžkový pokoj Superior ****(2 os.)289 €269 €189 €139 €
   Rodinný pokoj Superior**** (2+2 os.)399 €369 €279 €209 €
   Dvoulůžkový pokoj Superior s vířivkou**** (2 os.)349 €329 €249 €189 €
   Suita**** (2 os.)650 €560 €390 €290 €

   Apartmány:

   TOP sezónaHlavní sezónaVedlejší sezónaMimo sezónu
   Dvoulůžkový apartmán Deluxe**** (2 os.)309 €299 €219 €159 €
   Rodinný apartmán Deluxe**** (2+2 os.)379 €349 €259 €189  €
   Velký rodinný apartmán Deluxe**** (2+3 os.)409 €389 €289 €219 €
   Apartmán Deluxe s vířivkou**** (2+2 os.)439 €409 €310 €240 €

   Ceník je orientační. Konečná cena se může lišit v závislosti na obsazenosti ubytování.

   Ceny jsou uvedeny za pokoj/apartmán za noc včetně snídaně.

   Minimální počet nocí: 5 v TOP sezóně, 2 v ostatních sezónách

   TOP sezóna
   • 30. 6. – 1. 9. 2024
   Hlavní sezóna
   • 2. 6. – 29. 6. 2024
   • 2. 9. – 25. 10. 2024
   Vedlejší sezóna
   • 29. 3. – 1. 6. 2024
   • 26. 10. – 1. 12. 2024
   • 27. 12. – 12. 1. 2025
   Mimo sezónu
   • 8. 1. – 28. 3. 2024
   • 2. 12. – 26. 12. 2024

   Doplatky

   • Turistická taxa: 2,50 €/noc dospělí, 1,25 €/noc dítě od 7 do 18 let
   • Dětská postýlka: 10 €/noc
   • Domácí mazlíček (do 15 kg): 20 €/noc
   • Oběd/ Večeře: 19 €/os.; 13 €/děti od 6 do 11,99 let (podává se v sousedním hotelu Svoboda)
   • Kratší pobyt: příplatek + 10 % k ceně

   Rezervační a storno podmínky

   • Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %. Zbytek ceny se doplácí na místě.
   • V případě zrušení rezervace do 21 dní před příjezdem lze zálohu převést na novou rezervaci. Nová rezervace musí proběhnout v termínu do jednoho roku od zrušení rezervace.
   • Při zrušení rezervace méně než 21 dní předem zůstává záloha (30 %) ubytovateli.

   Co říkají zákazníci o Objevuj Slovinsko?

   Zobrazit všech 240 referencí

   Všechno naprosto bez problémů. Rychlá reakce na všechny dotazy.

   Jiří Vojtíšek

   Super, rychlé a perfektní vyřízení. Oceňuji především vstřícnost, snahu a ochotu. Odjížděli jsme na druhý den po objednání, ale i tak se paní podařilo zařídit vše k naší spokojenosti. Moc děkuji 🙂👍👍👍

   Ivana

   Skvělá komunikace

   Petra