Hotel Histrion – Portorož

4hvězdičkový

Hotel Histrion, Obala 2, 6320 Portorož

Hotel umístěný v mořské laguně v Portoroži. Najdete tu největší bazénový koplex s ohřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží. Hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi.

Cena za osobu/noc
od 1 484 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení hotelu

Hotel Histrion leží v laguně st. Bernardin mezi Portoroží a Piranem. K dispozici je 276 pokojů s výhledem na moře. V hotelu najdete největší bazénový komplex s mořskou vodou, který je výbornou alternativou ke koupání v moři. Pro děti je k dispozici bohatě vybavený dětský koutek i venkovní hřiště. Stravování je možné v několika restauracích. Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti. K hotelu přiléhá také casino.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají balkony a jsou orientovány buďto do laguny, nebo na moře. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Rodinné pokoje mají dvě dvoulůžka s možností oddělení postelí. V pokojích najdete psací stůl, televizi, rádio, sejf, minibar a fén. Koupelny jsou vybaveny vanou. K dispozici jsou také dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové luxusní apartmány.

V rodinných pokojích je v případě dvou dospělých ubytování pro děti do 12 let zdarma.

Stravování

Ubytování je včetně polopenze v hotelové restauraci. Dále lze využít několik restaurací a barů v hotelu a okolí.

Bazén a wellness

Všichni hosté hotelu Histrion mohou využívat vnitřní bazény s ohřívanou mořskou vodou. Jedná se o největší bazénový komplex s ohřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží – přes 1 000 m2. V bazénech jsou k dispozici vodní atrakce pro děti i klidové zóny a bazény vhodné k plavání. Wellness nabízí sauny, masáže a zkrášlující procedury.

Pláž

V okolí hotelu jsou k dispozici travnaté plochy určené k ležení. Je možné za poplatek využít lehátka a slunečníky. Vstup do moře je z betonových nábřeží po žebřících. V nedalekém centru Portorože je k dispozici velká upravená písečná pláž s moly a pozvolným vstupem do moře.

Co dělat v okolí

Hotel Histrion se nachází na promenádě na půli cesty mezi Portoroží a Piranem. Je proto skvělým východiskem pro procházky do obou městeček. Piran je nejkrásnějším městem slovinského pobřeží s kamennými domy a romantickými zákoutími. Portorož je novým letoviskem, které nabízí oblíbenou písečnou pláž. Na výlet je možné dojet také do nedalekých měst Izola a Koper. Za přírodou se můžete vydat do přírodní rezervace Strunjan, kde najdete nejvyšší útes na Jadranu a pod ním přírodní pláž Mesečev zaliv (Měsíční záliv). Nedleko Portorože se nachází přírodní a kulturní památka Sečoveljske soline, kde se těžila mořská sůl.

Co si prohlédnout v Piranu si přečtěte v našem průvodci po Piranu. V průvodci po Portoroži zjistíte, co nevynechat v tomto letovisku.

Vybavení

 •  Bazény s mořskou vodou
 •  Wellness
 •  Dětský koutek
 •  Parkování zdarma
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Klimatizace

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj

  2 ×  od 1 484 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, psací stůl, koupelna s vanou, balkon, klimatizace

 • Třílůžkový pokoj

  3 ×  od 1 612 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, jednolůžko, psací stůl, koupelna s vanou, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

 • Čtyřlůžkový pokoj

  4 ×  od 2 533 Kč za osobu/noc

  Dvě manželské postele s možností oddělení lůžek, psací stůl, koupelna s vanou, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.