Hotel Haliaetum – Izola

4hvězdičkový

Hotel Haliaetum, Morova ulica 6a, 6310 Izola

Hotel Haliaetum leží v resortu San Simon v Izole. V bezprostřední blízkosti je písečná pláž, v hotelu je bazén s ohřívanou mořskou vodou. Hotel je nakloněn rodinám s dětmi.

Cena za osobu/noc
od 1 188 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení hotelu

Hotel Haliaetum byl v roce 2018 kompletně zmodernizován a poskytuje veškerý komfort. Hotel nabízí 52 pokojů, z toho 32 pokojů rodinných. Hotel je velmi nakloněn rodinám s dětmi, kterým poskytuje dětské zázemí, dětské stravování i animační programy. V bezprostřední blízkosti je písečná pláž. Centrum Izoly je vzdáleno 15 minut chůze.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají balkony a klimatizaci. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí s možností oddělení lůžek zvlášť. Tří- a čtyřlůžkové pokoje mají navíc rozkládací gauč. Ve všech pokojích je komfortní koupelna, fén, televize, minibar a sejf.

Ubytování v rodinných pokojích je v případě dvou dospělých ubytování pro děti do 12 let zdarma.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze. Snídaně probíhá formou švédských stolů. Snídaně i večeře jsou podávány v hotelové restauraci s výhledem na moře.

Bazén a wellness

V hotelu Haliaetum najdete vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou. Je možné využít také nabídku Wellness & Spa Mirta v sousedním hotelu. K dispozici je bylinková sauna, finská sauna a infračervená sauna, římská parní lázeň, whirpool, masáže a zkrášlující procedury. V objektu se nachází také menší fitness.

Pláž

Hotel Haliaetum patří k resortu San Simon v Izole. V bezprostřední blízkosti je písečná pláž Simonov zaliv s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je bohatá nabídka zábavy pro děti a dalších aktivit. Najdete tu tobogan, dětské hřiště ve stínu stromů, pískoviště s hračkami a půjčovnu loděk. Pro sport jsou k dispozici hřiště na volejbal, tenis a minigolf. Na pláži je také nově zrekonstruovaná restaurace a plážový bar.

Co dělat v okolí

V sousedství resortu se nachází archeologický park Simonov zaliv. Najdete tu pozůstatky římské vily s přístavištěm, pod vodní hladinou jsou dochované mozaiky. Centrum Izoly je dostupné 15minutovou chůzí. Autem je možné výletovat po celém pobřeží. Hlavními turistickými cíli jsou města Piran a Koper, za přírodou se můžete vydat do Strunjanu do zátoky Mesečev zaliv. Zajímavostí slovinského pobřeží jsou Sečoveljská solná pole. Ve vnitrozemí najdete ve vesničce Hrastovlje vzácný kostelík s freskou tance smrti.

Co si prohlédnout v Izole si přečtěte v našem průvodci po Izole.

Vybavení

 •  Polopenze v ceně
 •  Hotelový bazén s mořskou vodou
 •  Pláž
 •  Wellness
 •  Vhodné pro děti
 •  Parkování zdarma
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Klimatizace

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj

  2 ×  od 1 188 Kč za osobu/noc

  Manželská postel s možností rozdělení, koupelna, balkon, klimatizace

 • Třílůžkový pokoj

  3 ×  od 1 278 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

 • Čtyřlůžkový pokoj

  4 ×  od 1 782 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.