Hotel Ajda – Terme 3000, Moravske Toplice

4hvězdičkový

Kranjčeva ulica 12, 9226 Moravske Toplice, Slovinsko

Hotel Ajda je největším hotelem lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a balkóny. Součástí hotelu je restaurace s lokální kuchyní. Hosté mají vstup zdarma do hotelových bazénů i termálního aquaparku.

Cena za osobu/noc
od 52 €
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení pokojů

Hotel Ajda v Moravských Toplicích je komfortním hotelem. Pokoje mají balkón s možností posezení, komfortní postele a prostorné moderní koupelny. Najdete tu klimatizaci, sejf, minibar, televizi, v koupelně fén. Zdarma jsou k dispozici také župany, které využijete v bazénech.

Bazény

Hotel Ajda má vlastní vnitřní i venkovní bazény. Voda v bazénech je termální, jeden bazén je naplněn nefiltrovanou černou termominerální vodou. U venkovních bazénů najdete krásné brouzdaliště pro malé děti s menšími klouzačkami a zvířátky s fontánkami.

Z Hotelu Ajda můžete projít koridory nebo kolem bazénů do velkého termálního aquaparku. Celý areál je průchozí, můžete tedy v plavkách a županu pohodlně dojít do aquaparku a zase zpět do hotelového pokoje. Průchod přes turnikety je na čip v náramku, který dostanete při ubytování v hotelu. Do termálního aquaparku je pro hosty hotelu vstup zdarma.

Wellness

Využít můžete nabídku wellness. V sousedním Hotelu Livada (do něhož dojdete koridorem) se nachází Thajské centrum, kde vám nabídnou pravé thajské masáže prováděné od Thajek. Nabídka klasických masáží a procedur je v Medico-wellness centru Thermalium. Tam si můžete zajít zejména na bylinné nebo medové masáže a zábaly.

Stravování

Součástí hotelu je restaurace, která nabízí polopenzi. Stravování je formou švédských stolů, na nichž najdete velký a pestrý výběr masitých jídel i zeleniny, luštěnin a příloh. K dispozici jsou také dezerty a zmrzlina. V období letních prázdnin nabízí hotelová restaurace i stravu vhodnou pro děti. Označena je popiskem „slastno in zdravo“ (chutně a zdravě).

Jméno nese Hotel Ajda podle místní tradiční plodiny – pohanky (slovinsky Ajda). Pohanku tu najdete i v polštářích pro zdravý spánek. V místní restauraci ochutnáte místní tradiční pokrmy z pohanky.

Děti

Pokud cestujete s dětmi, bude pro vás důležité, že u recepce Hotelu Ajda je prostorná dětská hernička. Vybavená je kuchyňkou, kuželkami, skládačkami a hračkami. U stolečků si děti mohou kreslit.

V hotelových bazénech a v aquaparku jsou brouzdaliště pro nejmenší i atrakce pro větší děti. V areálu aquaparku je i hřiště s prolézačkami a pískoviště. V nabídce je animační program.

V hlavní sezóně je v restauraci hotelu výběr zdravých a nekořeněných jídel vhodných pro děti. Tato jídla jsou označena cedulkou „slastno in zdravo“.

Co dělat v Moravských Toplicích

Terme 3000 nabízejí bohatý animační program. Vybrat si můžete ze cvičení v bazénech nebo v tělocvičně, kurzu nordic walking. V nabídce jsou i organizované výlety do blízkého okolí i dále – vinotéka, procházka po okolní přírodě nebo Ptuj, Maribor a další cíle.

Více o lázních Terme 3000 a tipy na výlety do okolí si přečtěte v našem článku o Moravských Toplicích.

Vybavení

 •  Polopenze
 •  Hotelový bazén
 •  Termální aquapark
 •  Wellness
 •  Vhodné pro děti
 •  Bezbariérové
 •  Parkování zdarma
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Klimatizace

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj Standard

  3 ×  od 52 € za osobu/noc

  Pokoj s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky + rozkládací jednolůžko. Koupelna, balkon.

 • Dvoulůžkový pokoj Economy

  2 ×  od 56 € za osobu/noc

  Pokoj s manželskou postelí, koupelna, balkon.

 • Rodinný apartmán

  4 ×  od 75 € za osobu/noc

  Dvoupokojový apartmán s obývacím pokojem, ložnicí a terasou. Koupelna a oddělené WC.

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.