Apartmány Hiša sonca – Kobarid

Mučeniška ulica 1, 5222 Kobarid, Slovinsko (Zobrazit na mapě)

 Apartmány se solným pokojem a wellness

Apartmány a pokoje Hiša sonca (Dům slunce) je stylové ubytování v městečku Kobarid v údolí řeky Soči. Nabízí dva plně vybavené apartmány a dva pokoje se snídaní. Hosté mohou využít unikátní solnou místnost nebo masážní vanu jacuzzi.

25–50 € za osobu/noc

633–1 265 Kč dle aktuálního kurzu

  Vybavení

  Možnost stravování

  Bazén

  Klimatizace

  Wi-Fi zdarma

  Parkování u objektu

  Pes není povolen

  Další vybavení

  •  Plně vybavené apartmány
  •  Blízko centra města
  •  Solná jeskyně

  Hiša Sonca

  Hiša sonca (Dům slunce) je ubytování nacházející se v blízkosti centra městečka Kobarid v širokém údolí středního toku smaragdové řeky Soči. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 6 a 7 osob a dvou pokojích pro 3 a 4 osoby.

  U ubytování je možné využít parkoviště, v ubytování je zdarma k dispozici Wi-Fi.

  Vybavení pokojů a apartmánů

  Pokoje i apartmány Hiša sonca jsou moderně a pohodlně vybaveny. Každý ze dvou apartmánů Sonce a Luna má několik oddělených ložnic, společný obývací pokoj s jídelnou a zcela vybavenou kuchyň. K dvoupodlažnímu apartmánu Sonce náleží i dva balkony, k apartmánu Luna rozlehlá, 90 m2 velká terasa.

  Pokoje Krn a Matajur (pojmenované po horských vrcholech v okolí Kobaridu) se nacházejí naproti sobě v podkroví. Každý z nich má koupelnu se sprchovým koutem a vlastní balkon. Hosté z pokojů mohou také využít sdílenou plně vybavenou kuchyň a venkovní terasu s posezením.

  Stravování

  K ubytování je možné přiobjednat si bohatou snídani z lokálních produktů za 7 € za osobu. Paní domácí se s každým ochotně domluví i na tom, co by si ke snídani přál.

  Apartmány mají k dispozici plně vybavenou kuchyni s troubou, sporákem i lednicí a podobně mohou i hosté pokojů využít sdílené kuchyně.

  V docházkové vzdálenosti asi 300 m od ubytování leží centrum města Kobaridu s mnoha restauracemi a supermarketem. Kousek od Hiše sonca se nachází i prodejna místní vyhlášené mlékárny Planika s širokou nabídkou sýrů.

  Wellness

  Hosté mohou využít také masážní vanu Jacuzzi a zvláštností je relaxační solná místnost. Ta kromě relaxace a fyzického i psychického odpočinku může sloužit i jako prostředek pro lepší dýchání, protože sůl pomáhá prostřednictvím inhalace vzduchu rozšiřovat dýchací cesty a působí pozitivně i na pokožku. Návštěva solné místnosti je možná individuálně nebo v páru, pro děti je délka terapie 20 minut, pro dospělé 40 minut. Cena jedné terapie pro dospělé je 16 € za osobu (27 € za dvě osoby), pro děti 11 € za osobu (17 € za dvě osoby).

  Co dělat v okolí

  Kobarid je malebné městečko ležící na začátku širokého zeleného údolí řeky Soči. Hosté by určitě neměli vynechat návštěvu místní italské kostnice nad městem, kde jsou uloženy ostatky italských vojáků, padlých zde v I. sv. válce. Nedaleko města se nachází také kouzelný vodopád Kozjak a vyplatí se i túra na vrch Matajur s překrásným výhledem až k moři.

  Více o tom, co dělat v okolí řeky Soči se dozvíte v našem průvodci po údolí Soči nebo v průvodci údolím Soči s dětmi.

  Další vybavení

  •  Plně vybavené apartmány
  •  Blízko centra města
  •  Solná jeskyně

  Dostupné pokoje

  • Apartmán Sonce

    6+1 220220 € za apartmán/noc

   130 m2, dvě podlaží, tři ložnice: každá má manželskou postel, samostatná postel, koupelna se sprchovým koutem, koupelna s vanou, obývací pokoj s pohovkou, TV, plně vybavená kuchyň, dva balkony

  • Apartmán Luna

    4+2 120160 € za apartmán/noc

   70 m2, dvě ložnice: každá má manželskou postel, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, plně vybavená kuchyň, prostorná terasa. Apartmán Luna je dostupný pouze v červenci a srpnu.

  • Pokoj Krn

    2+2 80120 € za pokoj/noc

   35 m2, manželská postel, dvě samostatná lůžka, koupelna se sprchovým koutem, TV, možnost využití sdílené kuchyně, balkon

  • Pokoj Matajur

    2+1 80110 € za pokoj/noc

   30 m2, manželská postel, samostatné lůžko, koupelna se sprchovým koutem, TV, možnost využití sdílené kuchyně, balkon

  Vypočítat cenu ubytování

   Zdarma storno 2 týdny předem

  Storno podmínky

   Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

   Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %

   Zbytek ceny doplatíte na místě

  Potřebujete se na něco zeptat?

  Proč se ubytovat s námi?

  Věnujeme čas vaší rezervaci
  Poradíme další informace dle vašich potřeb
  Neúčtujeme si nic navíc
  O případné storno se postaráme

  Premium členství zdarma k ubytování

  Podrobné plány dovolených
  Trasy výletů a treků
  Slevy na vstupné

  Co o nás říkají zákazníci?

  Všechny reference

  Do Slovinska jsme jeli za vínem. Ubytování v Hotelu Vinski Hram bylo super, moc hezké místo s výhledem do krajiny plné vinohradů, pěkné pokoje a příjemná obsluha, po pozdějším příjezdu nám ještě udělali velkou hostinu. Okolí super, na kole se trochu člověk zadýchá, Jižní Morava to není. Byli jsme spokojení.

  Michal Doubek

  Ve Slovinsku jsme letos byli poprvé a pátrali jsme po informacích, abychom třítýdenní pobyt co nejlépe naplánovali a nic nám neuteklo. Váš web se pro nás stal úžasným zdrojem informací. Vše je podrobně a obsáhle popsané, ale přitom dost přehledné a plné užitečných informací, ze kterých jsme celé tři týdny čerpali. Stránky obsahují také mapy s umístěním všech míst a výletů, což nám velmi pomohlo s orientací v zemi, kde jsme ani jeden nebyl.

  Velmi si vážíme přístupu paní Bernardové, když jsme se potřebovali poradit s vhodným ubytováním, byla vstřícná a ochotná a na poslední chvíli nám pomohla ubytování zařídit.

  Hana Šťastná

  Jsme zvyklí jezdit spíš s cestovkami, tentokrát jsme udělali výjimku. Rezervaci ubytování jsme ale i zde měli bez starosti, vše bylo velmi rychle vyřízeno. Na stránkách jsme pak našli spoustu tipů na výlety. Dovolená se nám moc líbila.

  Michaela Kročilová

  Podrobný ceník ubytování

  Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

  Cena se liší v závislosti na obsazenosti apartmánů.

  Celoročně
  Apartmán Sonce (6+1)220 €
  Apartmán Luna (4+2)120 – 160 € (července – srpen)
  2 os.3 os.4 os.
  Pokoj Krn (2+2)80 – 100 €90 – 110 €100 – 120 €
  Pokoj Matajur (2+1)80 – 100 €90 – 110 €

  Cena je uvedena za pokoj/apartmán za noc.

  Cena zahrnuje

  • Ubytování v apartmánu/pokoji
  • Závěrečný úklid
  • Parkování
  • Wi-Fi

  Doplatky

  • Turistická taxa: 2 €/osobu/noc (1 € děti do 18 let)
  • Snídaně:  7 € za osobu

  Děti

  • Děti do 2,99 let: zdarma
  • Děti do 12,99 let: 50 % sleva

  Rezervační a storno podmínky

  • Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 % z ceny pobytu.
  • Zrušení zdarma do 14 dnů před příjezdem.
  • Při zrušení méně než 14 dnů před příjezdem je záloha nevratná.