Grand Hotel Bernardin – Portorož

5hvězdičkový

Grand Hotel Bernardin, Obala 2, 6320 Portorož

Luxusní hotel s výhledem na moře ze všech pokojů. Má vynikající polohu na promenádě mezi Piranem a Portoroží. K dispozici je soukromá oblázková pláž, vnitřní bazény a wellness.

Cena za osobu/noc
od 2 068 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení hotelu

Grand Hotel Bernardin leží nad promenádou mezi Piranem a Portoroží. Díky jeho unikátní architektuře, která využívá strmý svah, je ze všech pokojů výhled na moře. Hotel disponuje 241 moderně zařízenými pokoji a apartmány, které byly v roce 2018 kompletně zrekonstruovány. Grand Hotel Bernardin poskytuje soukromou oblázkovou pláž, jednu z mála pozvolných upravených pláží ve Slovinsku. Využít můžete také vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou a spa. Parkování je zajištěné na hotelovém parkovišti, které disponuje také dobíjecí stanicí pro elektromobily.

Vybavení pokojů

Pokoje hotelu Bernardin prošly kompletní rekonstrukcí a splňují nejvyšší standardy hotelového ubytování a poskytují moderní pohodlné prostředí. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem a poskytují výhled na moře. Pokoje jsou k dispozici dvoulůžkové nebo rodinné pro 3 až 4 osoby. Hotel disponuje také suitami s oddělenými místnostmi. V pokojích najdete psací stůl, televizi, rádio, telefon, minibar a klimatizaci. Koupelny jsou vybaveny sprchou nebo vanou, fénem, balíčkem pro osobní hygienu, županem a pantoflemi.

V rodinných pokojích je v případě dvou dospělých ubytování pro děti do 12 let zdarma.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat plnou penzi. Využít lze také kavárnu a bar v hotelu a venkovní terasu.

Bazén a wellness

V Grand Hotelu Bernardin najdete krytý bazén s ohřívanou mořskou vodou. Hosté hotelu mají také volný vstup do vodního parku Laguna Bernardin v nedalekém hotelu Histrion, který je největším bazénovým komplexem s ohřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží – přes 1 000 m2. Grand Hotel Bernardin disponuje také centrem Paradise Spa, prvotřídní nabídkou saun, masáží a zkrášlujících procedur včetně procedur s včelím jedem. Součástí je ovocný bar s výhledem na Piranský záliv.

Pláž

Grand Hotel Bernardin nabízí soukromou oblázkovou pláž, která je jednou z mála pozvolných upravených pláží ve Slovinsku. Využít můžete luxusní dřevěná lehátka a slunečníky. Občerstvení je možné v plážovém baru.

Největší kongresové centrum ve Slovinsku

Grand Hotel Bernardin nabízí zázemí pro nejrůznější příležitosti ve svém kongresovém centru, které je největším ve Slovinsku. Centrum disponuje 19 multifunkčními sály, kancelářemi a místnostmi pro projektovou práci nebo prezentační aktivity. Jedná se o reprezentativní dějiště nejrůznějších kongresů a akcí.

Co dělat v okolí

Z Grand Hotelu Bernardin se dostanete krátkou procházkou do Piranu, nejkrásnějšího městečka slovinského pobřeží, které nabízí možnost toulek kamennými uličkami i posezení v barech, kavárnách a restauracích. Opačným směrem se z hotelu můžete vydat do Portorože, nejluxusnějšího letoviska slovinského pobřeží, kde najdete také písečnou pláž. Navštívit tu můžete také casina, bary a restaurace. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete vodní park Laguna Bernardin v Hotelu Histrion, který je největším vodním parkem se slanou vodou a je velmi vhodný také pro rodiny s dětmi. Tip na hezký výlet jsou Sečoveljske soline, kde si kromě historie těžby mořské soli a přírodní a ptačí rezervace můžete užít unikátní thalasso Lepa Vida s bazény a procedurami založenými na léčivých účincích moře.

Vybavení

 •  Nově vybavené pokoje
 •  Soukromá oblázková pláž
 •  Bazén s mořskou vodou
 •  Wellness
 •  Kongresové sály
 •  Parkování zdarma
 •  Nabíjecí stanice pro elektromobily
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Klimatizace

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj

  2 ×  od 2 068 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, psací stůl, minibar, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon

 • Třílůžkový pokoj

  3 ×  od 2 451 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací jednolůžko, psací stůl, minibar, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon

 • Čtyřlůžkový pokoj

  4 ×  od 2 834 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč, psací stůl, minibar, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon

 • Suita

  3 ×  od 4 135 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací jednolůžko v oddělené ložnici, psací stůl, minibar, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.