Depandance San Simon – Izola

3hvězdičkový

Depandanse San Simon, Morova 6a, 6310 Izola

Čtyři rodinné hotýlky resortu San Simon. Umístění v zeleni, v blízkosti pláže. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Cena za osobu/noc
od 981 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Vybavení hotelu

Depandance San Simon jsou čtyři menší hotýlky patřící k resortu San Simon v Izole. Recepce se nachází v hlavním hotelu resortu – Haliaetum. Depandance Sirena byla v roce 2018 kompletně zmodernizovaná a nabízí nejmodernější zařízení. Dalšími objekty jsou Palma, Korala a Perla. Každý z objektů disponuje 26 pokoji. Hotely se nacházejí v zeleném parku u moře. V blízkosti je pláž Simonov zaliv s atrakcemi pro děti i dospělé. Depandance San Simon hojně vyhledávají rodiny s dětmi. Centrum Izoly je vzdáleno 15 minut chůze.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Některé pokoje jsou orientovány směrem k moři, některé mají balkony. V modernizovaném objektu Sirena jsou přistýlky řešeny rozkládacími gauči. Ve zbylých třech objektech jsou v tří- a čtyřlůžkových pokojích palandy. Ve všech pokojích je komfortní koupelna, fén, televize, minibar a sejf.

Ubytování v rodinných pokojích je v případě dvou dospělých ubytování pro děti do 12 let zdarma.

Stravování

Stravování není v ceně ubytování. Lze však využít hotelovou restauraci s výhledem na moře v hotelu Haliaetum.

Bazén a wellness

Všichni hosté depandance mohou využívat vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou v hotelu Haliaetum. Stejně tak je přístupné Wellness & Spa Mirta v sousedním hotelu. K dispozici je bylinková sauna, finská sauna a infračervená sauna, římská parní lázeň, whirpool, masáže a zkrášlující procedury. V objektu se nachází také menší fitness.

Pláž

Depandance San Simon jsou součástí resortu San Simon v Izole. V blízkosti hotelů je písečná pláž Simonov zaliv velmi oblíbená mezi rodinami s dětmi. Z pláže je pozvolný vstup do moře a část navíc leží v akáciovém lesíku a poskytuje přirozený stín. K dispozici je tobogan, dětské hřiště ve stínu stromů a pískoviště s hračkami. Můžete si tu zahrát i volejbal, tenis nebo minigolf. V areálu je i půjčovna loděk. Využít můžete také animační program. Občerstvení zajišťuje nově zrekonstruovaný plážový bar a restaurace.

Co dělat v okolí

V sousedství resortu najdete archeologické naleziště Simonov zaliv. Nacházejí se tu pozůstatky římské vily s přístavištěm, pod vodní hladinou jsou dochované mozaiky. Po 15 minutách chůze se dostanete do centra Izoly. Izola je také skvělým výchozím bodem pro výlety po celém pobřeží. Nejkrásnějšími městy jsou Piran a Koper. V sousedním Strunjanu najdete ikonický Mesečev zaliv a nejvyšší útes na Jadranu. Přírodní i kulturní dědictví poznáte na Sečoveljských solných polích u Portorože. Ve vnitrozemí stojí za to vesnice Hrastovlje se starým kostelíkem s unikátními freskami tance smrti.

Co si prohlédnout v Izole si přečtěte v našem průvodci po Izole.

Vybavení

 •  Hotelový bazén s mořskou vodou
 •  Wellness
 •  Pláž
 •  Vhodné pro děti
 •  Parkování zdarma
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Klimatizace

Dostupné pokoje

 • Dvoulůžkový pokoj

  2 ×  od 981 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, koupelna, balkon, klimatizace

 • Třílůžkový rodinný pokoj

  3 ×  od 1 072 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč nebo palanda, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

 • Čtyřlůžkový rodinný pokoj

  4 ×  od 1 278 Kč za osobu/noc

  Manželská postel, rozkládací gauč nebo palanda, koupelna, balkon, klimatizace. V případě dvou dospělých dítě do 12 let zdarma.

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.