Chata Pr‘ Marički – luxusní pronájem Bohinj

Zoisova ulica 53, 4264 Bohinjska Bistrica

Pronájem celé chaty u Bohinjské Bistrice v idilické krajině Julských Alp. K dispozici je až sedm lůžek, venkovní posezení s krbem i jacuzzi.

Cena za osobu/noc
od 1 075 Kč
Poptat ubytování

Chcete pomoct s rezervací? Kontaktujte nás

Chata Pr‘ Marički leží v krásném prostředí Julských Alp nedaleko Bohinjského jezera. Chata má luxusní vybavení včetně jacuzzi, pronajímá se jako celek a pojme až sedm osob. Dům obklopují louky, les a skály za domem. Z pozemku je také výhled na hory. Cena pronájmu je za celou chatu.

Vybavení objektu

V přízemí domu se nachází předsíň, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a koupelna. V obývacím pokoji je umístěna velká pohovka, kterou lze rozložit na dvojlůžko. K dispozici je krb, televize a hi-fi soustava.

Kuchyně je plně vybavená. K dispozici je sporák se sklokeramickou deskou a troubou, myčka, rychlovarná konvice, toastovač a velká lednice s mrazákem. Součástí kuchyně je také jídelna se stolem pro šest osob.

V koupelně je sprchový kout a pračka se sušičkou.

V podkroví se nacházejí dvě ložnice. V jedné je manželská postel a televize, v druhé manželská postel a jednolůžko.

Zahrada a venkovní vybavení

Kolem domu najdete tři terasy k posezení. Jedna terasa je krytá střechou a nachází se u vchodu do domu. Další dvě terasy jsou nekryté, jedna je vybavená venkovním krbem a druhá ohništěm.

Luxusním doplňkem je venkovní vířivka jacuzzi umístěná na vyvýšené terase na okraji zahrady u lesa. Jacuzzi se roztápí dřevem. Z vířivky je výhled na hory a pod ní je umístěna ještě jedna terasa skrytá za domem a poskytující soukromí.

Co dělat v okolí

Chata Pr’Marički je vzdálená kilometr od městečka Bohinjska Bistrica, ve kterém najdete veškerou občanskou vybavenost a obchody. Bohinjské jezero je vzdálené 5 kilometrů. Z aktivit v okolí Bohinjského jezera stojí za to projížďka lodí po jezeře a turistická stezka kolem jezera. Nejnavštěvovanější zajímavostí je vodopád Savica. Vyplatí se navštívit také soutěsku Korita Mostnice. Bohinjské jezero je východiskem řady horských treků. Nejkrásnější je túra do Doliny Triglavských jezer. Na vršky se dá vyjet také lanovkou na Vogel.

Více o tom, co dělat u jezera, se dozvíte v našem průvodci po Bohinjském jezeře.

Vybavení

 •  Vybavená kuchyně
 •  Pračka se sušičkou
 •  Televize a hi-fi
 •  Klimatizace
 •  Krytá i nekrytá terasa
 •  Ohniště
 •  Krb
 •  Jacuzzi
 •  Wi-Fi zdarma
 •  Parkování u objektu

Dostupné pokoje

 • Celý objekt

  7 ×  od 1 075 Kč za osobu/noc

  Kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, dvě ložnice – dvě manželské postele a jedno jednolůžko.

Poptávka ubytování

Poptávka je nezávazná a odpověď na ni vám přijde do 24 hodin.