Apartmány Montis – Kamnicko-Savinjské Alpy

Moderní apartmány v lyžařském středisku

Moderní a pohodlné ubytování ve výšce 1 410 m n. m. v lyžařském a sportovním areálu Golte. Hostům je k dispozici celkem 32 nově postavených apartmánů pro 4 až 12 osob. Ideální pro rodiny s dětmi i sportovce.

Bazén

Pes povolen

Wi-Fi

Dětské hřiště/koutek

Wellness

13–46 € za osobu/noc

317–1 122 Kč dle aktuálního kurzu

  Možnosti stravování

  •  Bez stravy
  •  Polopenze
  •  Snídaně

  Další vybavení

  •  Ubytování na sjezdovce
  •  Vlastní vybavená kuchyň
  •  Venkovní terasa
  •  Fitness centrum
  •  Parkování zdarma u spodní stanice lanovky

  Podmínky

  Příjezd: od 14:00
  Odjezd: do 10:00
  V ubytování lze platit platební kartou
  Apartmaji Montis, Radegunda 59, 3330 Mozirje, Slovinsko

  Moderní a pohodlné ubytování ve výšce 1 410 m n. m. v lyžařském a sportovním areálu Golte. Hostům je k dispozici celkem 32 nově postavených apartmánů pro 4 až 12 osob. Ideální pro rodiny s dětmi i sportovce.

  Apartmány Montis – Kamnicko-Savinjské Alpy

  Apartmány Montis se nacházejí na horské planině Golte na východě Kamnicko-Savinjských Alp ve výšce přes 1 400 metrů. Toto jedinečné umístění dává návštěvníkům v zimě možnost využít sousední svahy k lyžování, v létě je skvělým východiskem pro pěší výlety. Nabízí i skvělý výhled a klidné prostředí uprostřed přírodního parku.

  Návštěvníky k apartmánům vyveze nejdelší kabinková lanovka ve Slovinsku. Hosté mají k ubytování jednu zpáteční jízdu zdarma. Další jízdy je možné si dokupovat. Parkoviště u dolní stanice lanovky je pro hosty po dobu pobytu zdarma. Lanovka je v provozu denně od 8 do 18:30 hodin. 

  Vybavení apartmánů

  Apartmány mají celkem 30 apartmánů pro 4 – 6 osob a 2 apartmány pro 8 – 12 osob. Všechny apartmány jsou vybavené vlastní kuchyní s lednicí a sporákem, většina z nich i myčkou. Všechny apartmány mají soukromou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou také hygienické potřeby a ručníky. Všechny apartmány mají satelitní TV a v areálu je k dispozici bezplatná Wi-Fi síť.

  Většina apartmánů má k dispozici balkon či terasu s výhledem na svah a případně i do údolí.

  U sousedního Hotelu Montis se nachází dětské hřiště.

  Stravování

  V Hotelu Montis v bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází restaurace s každodenní nabídkou snídaní  a večeří a hotelový Lobby Bar poskytující své služby po celý den.

  V areálu mohou hosté navštívit také dvě horské boudy s tradičními horskými jídly: Stari stani a Trije ploti, (zde je možnost si i pronajmou apartmán). Nedaleko se nachází také horská chata Mozirska koča. U dolní stanice lanovky se mohou hosté drobně občerstvit či napít i v baru Skibar.

  Wellness

  V budově hotelu je k dispozici fitness centrum. Dále i wellness centrum s vnitřním masážním bazénem s teplotou 38 °C a v letních měsících i venkovním bazénem na terase hotelu. Denně od 14 do 18 hodin jsou k dispozici i 4 sauny různých druhů.

  Hosté zde mohou využít i masážní centrum se slevou 20 % z obvyklé ceny.

  Sportovní vyžití, turistika a lyžování

  V létě je místo ideálním startem pro vycházky a túry po Kamnicko-Savinjských Alpách. V bezprostředním okolí areálu vede několik kratších okružních tras. Golte jsou proto vynikající destinací zejména pro rodiny s dětmi, které tu mohou podnikat krásné nenáročné výlety ve vysokých horách. V nabídce je i cyklistika, k dispozici je půjčovna kol, elektrokol, možnost vyzkoušet zip line nebo lezeckou stěnu.

  Areál Golte nabízí spektrum možných zimních aktivit, např. sáňkování, půjčovnu sněžnic a organizování vycházek na sněžnicích, případně večerní vycházky k nedaleké horské boudě s výhledem na celý areál a údolí.

  Ski areál Golte nabízí 12 kilometrů upravených sjezdovek. Návštěvníci zde mohou využít tři sedačkové lanovky a dva vleky. Pro nejmenší je zde připravený dětský polygon – prostor pro výuku s lyžařskou školou. Přímo na vrchu se nachází i půjčovna vybavení a ski servis.

  Co dělat v okolí

  Kamnicko-Savinjské Alpy

  Kamnicko-Savinjské Alpy nabízejí značné množství sportovních aktivit i přírodních zajímavostí. Samotná planina Golte je ideálním východiskem pro výlet do východní části oblasti. Navštívit můžete například vrch Boskovec nebo jeskyni Ledenica, nacházející se nedaleko od něj.

  Největším lákadlem Kamnicko-Savinjských Alp je Velika planina nad historickým městečkem Kamnik a známě vodopády a soutěska Predaselj spolu s bývalým loveckým zámečkem jugoslávského krále Alexandra od architekta Josipa Plečnika v obci Kamniška Bistrica.

  Proti toku řeky Savinja se dostanete do horního Savinjského údolí s centrem v městečku Solčava, odkud se můžete vydat i autem na tzv. Solčavskou panoramatickou cestu a užít si jedinečné výhledy na celé Kamnicko-Savinjské Alpy nebo se zastavit na některé z farem a ochutnat místní speciality.

  Na druhou stranu od Solčavy si můžete projít (či projet) Logarskou dolinu a dostat se až k vodopádu Rinka na jejím konci.

  Celje

  Pro milovníky historie určitě stojí za prohlídku třetí největší slovinské město Celje. V jeho historickém centru nad řekou Savinjou můžete navštívit i muzeum s pozůstatky a virtuální rekonstrukcí římského města Celeia, které v těchto místech stávalo. Nebo můžete vystoupat k dominantnímu středověkému hradu, který se tyčí nad městem a kde se mj. narodila i česká královna a manželka Zikmunda Lucemburského Barbora Celská.

  Velenje

  Nedaleko od planiny Golte leží i město Velenje proslavené především výrobou známých spotřebičů Gorenje. Jedná se o průmyslové město, jehož rozvoj nastal až po II. světové válce. Z původního Velenje se dodnes zachoval pouze hrad, stojící jako dominanta nad městem, odkud je vynikající výhled do okolí. Velenje je zajímavým příkladem města vybudovaného za socialismu, k čemuž se váží i místní prohlídky.

  Pro fanoušky zážitkové a poněkud nevšední turistiky se nabízí i návštěva uhelného podpovrchového dolu. Nachází se nedaleko od centra města Velenje. V okolí města najdete jezera vzniklá v souvislosti s těžbou . Tato jezera jsou v létě oblíbeným výletním cílem místních díky plážím s bary a občerstvením.

  13–46 € za osobu/noc

  317–1 122 Kč dle aktuálního kurzu

   Bazén

   Pes povolen

   Wi-Fi

   Dětské hřiště/koutek

   Wellness

   Pokoje

   • Apartmán Standard

     4+2 88152 € za apartmán/noc

    Rozloha: 45 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Mansarda Standard

     4+2 80144 € za apartmán/noc

    Rozloha: 45 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice s rozkládací postelí, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Superior

     4+2 120184 € za apartmán/noc

    Rozloha: 55 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Mansarda Superior

     4+2 112176 € za apartmán/noc

    Rozloha: 55 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • VIP Apartmán

     8+4 176240 € za apartmán/noc

    Rozloha: 140 m²
    Dvě ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj, 2 rozkládací gauče a 3 koupelny.

   Možnosti stravování

   •  Bez stravy
   •  Polopenze
   •  Snídaně

   Další vybavení

   •  Ubytování na sjezdovce
   •  Vlastní vybavená kuchyň
   •  Venkovní terasa
   •  Fitness centrum
   •  Parkování zdarma u spodní stanice lanovky

   Podmínky

   Příjezd: od 14:00
   Odjezd: do 10:00
   V ubytování lze platit platební kartou
   Apartmaji Montis, Radegunda 59, 3330 Mozirje, Slovinsko

   Vypočítat cenu ubytování

    Zdarma zrušení rezervace

   Storno podmínky

    Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

    Rezervace je potvrzena garancí kreditní kartou

    Zbytek ceny doplatíte na místě

   Potřebujete se na něco zeptat?

   Proč se ubytovat s námi?

   Věnujeme čas vaší rezervaci
   Poradíme další informace dle vašich potřeb
   Neúčtujeme si nic navíc
   O případné storno se postaráme

   Premium průvodce zdarma k ubytování

   Podrobné plány dovolených
   Trasy výletů a treků
   Slevy na vstupné (ušetříte až 2 500 Kč)

   Podrobný ceník ubytování

   Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

   Hlavní sezónaVedlejší sezónaMimo sezónu
   Apartmán Standard (4+2 os.)152 €120 €88 €
   Apartmán Mansarda Standard (4+2 os.)144 €112 €80 €
   Apartmán Superior (4+2 os.)184 €152 €120 €
   Apartmán Mansarda Superior (4+2 os.)176 €144 €112 €
   VIP Apartmán (8+4 os.)240 €208 €176 €

   Ceny jsou za noc za celý apartmán.

   Minimální počet nocí: 2 (v zimě 3)

   Hlavní sezóna
   • 1. 12. – 6. 3. 2022
   • 1. 12. – 6. 3. 2023
   Vedlejší sezóna
   • 28. 4. – 30. 9. 2022
   Mimo sezónu
   • 7. 3. – 27. 4. 2022
   • 1. 10. – 30. 11. 2022

   Doplatky

   • Turistická taxa: 2 €/noc dospělí, 1 €/noc děti 7–18 let
   • Registrační poplatek: 1,50 €/osobu
   • Domácí mazlíček: 30 €/pobyt
   • Dětská postýlka: 15 €/pobyt

   Slevy

   • 10 % sleva na skipassy
   • 20 % sleva na masáže

    

   Rezervační a storno podmínky

   • Rezervace je potvrzena garancí kreditní kartou.
   • Rezervaci můžete zrušit bez storno poplatku 14 dní před příjezdem.
   • Při zrušení 14 až 6 dní před příjezdem bude účtováno 30 % z celkové ceny rezervace.
   • Při zrušení 5-2 dny před příjezdem bude účtováno 70 % z celkové ceny rezervace.
   • V případě zrušení rezervace v den příjezdu bude účtováno 100 % ceny rezervace.

   Co o nás říkají zákazníci?

   Všechny reference

   Moc děkuji za doporučení ubytování ve Slovinsku a jeho realizaci. Byly jsme ubytované na Farmě Lenar. Vše bylo naprosto dokonalé, krásná příroda, čistý a útulný pokojík, výhled z pokoje na hory - nádhera. Majitelé byli velmi přátelští a moc milí. Každé ráno jsme se těšily na výbornou snídani a povídání s paní domácí. Moc děkujeme za krásnou dovolenou, určitě se někdy vrátíme. Markéta, Kristýna a pes Coudy :-)

   Markéta Eiseltová

   Chválím zejména péči o zákazníky. Když Slovinsko kvůli koronaviru zavřelo pro Čechy hranice, ihned nám nabídli bezplatné storno zájezdu. Naštěstí se situace zlepšila nakonec jsme do Slovinska odjeli. Bydleli jsme v Guesthouse Brunarica, ubytování bylo pěkné a za přiměřenou cenu. Stejně tak stravování v mimořádně příjemném a achitektonicky zdařilém penzionu Lajnar.

   Josef Čech

   Velice děkuji za Vaše stránky, které jsou plné úžasných rad, tipů a informací. Díky nim jsme ve Slovinsku - kde jsme byli poprvé - prožili týden plný zážitků a výletů. Bylo to nezapomenuté. Díky za ochotu a vstřícnost paní Elišce Bernardové

   Vlasta Dvořáková