Apartmány Montis – Kamnicko-Savinjské Alpy

Moderní apartmány v lyžařském středisku

Moderní a pohodlné ubytování ve výšce 1 410 m n. m. v lyžařském a sportovním areálu Golte. Hostům je k dispozici celkem 32 nově postavených apartmánů pro 4 až 12 osob. Ideální pro rodiny s dětmi i sportovce.

Bazén

Pes povolen

Wi-Fi

Dětské hřiště/koutek

Wellness

13–46 € za osobu/noc

321–1 137 Kč dle aktuálního kurzu

  Možnosti stravování

  •  Bez stravy
  •  Polopenze
  •  Snídaně

  Další vybavení

  •  Ubytování na sjezdovce
  •  Vlastní vybavená kuchyň
  •  Venkovní terasa
  •  Fitness centrum
  •  Parkování zdarma u spodní stanice lanovky

  Podmínky

  Příjezd: od 14:00
  Odjezd: do 10:00
  V ubytování lze platit platební kartou
  Apartmaji Montis, Radegunda 59, 3330 Mozirje, Slovinsko

  Moderní a pohodlné ubytování ve výšce 1 410 m n. m. v lyžařském a sportovním areálu Golte. Hostům je k dispozici celkem 32 nově postavených apartmánů pro 4 až 12 osob. Ideální pro rodiny s dětmi i sportovce.

  Apartmány Montis – Kamnicko-Savinjské Alpy

  Apartmány Montis se nacházejí na horské planině Golte na východě Kamnicko-Savinjských Alp ve výšce přes 1 400 metrů. Toto jedinečné umístění dává návštěvníkům v zimě možnost využít sousední svahy k lyžování, v létě je skvělým východiskem pro pěší výlety. Nabízí i skvělý výhled a klidné prostředí uprostřed přírodního parku.

  Návštěvníky k apartmánům vyveze nejdelší kabinková lanovka ve Slovinsku. Hosté mají k ubytování jednu zpáteční jízdu zdarma. Další jízdy je možné si dokupovat. Parkoviště u dolní stanice lanovky je pro hosty po dobu pobytu zdarma. Lanovka je v provozu denně od 8 do 18:30 hodin. 

  Vybavení apartmánů

  Apartmány mají celkem 30 apartmánů pro 4 – 6 osob a 2 apartmány pro 8 – 12 osob. Všechny apartmány jsou vybavené vlastní kuchyní s lednicí a sporákem, většina z nich i myčkou. Všechny apartmány mají soukromou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici jsou také hygienické potřeby a ručníky. Všechny apartmány mají satelitní TV a v areálu je k dispozici bezplatná Wi-Fi síť.

  Většina apartmánů má k dispozici balkon či terasu s výhledem na svah a případně i do údolí.

  U sousedního Hotelu Montis se nachází dětské hřiště.

  Stravování

  V Hotelu Montis v bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází restaurace s každodenní nabídkou snídaní  a večeří a hotelový Lobby Bar poskytující své služby po celý den.

  V areálu mohou hosté navštívit také dvě horské boudy s tradičními horskými jídly: Stari stani a Trije ploti, (zde je možnost si i pronajmou apartmán). Nedaleko se nachází také horská chata Mozirska koča. U dolní stanice lanovky se mohou hosté drobně občerstvit či napít i v baru Skibar.

  Wellness

  V budově hotelu je k dispozici fitness centrum. Dále i wellness centrum s vnitřním masážním bazénem s teplotou 38 °C a v letních měsících i venkovním bazénem na terase hotelu. Denně od 14 do 18 hodin jsou k dispozici i 4 sauny různých druhů.

  Hosté zde mohou využít i masážní centrum se slevou 20 % z obvyklé ceny.

  Sportovní vyžití, turistika a lyžování

  V létě je místo ideálním startem pro vycházky a túry po Kamnicko-Savinjských Alpách. V bezprostředním okolí areálu vede několik kratších okružních tras. Golte jsou proto vynikající destinací zejména pro rodiny s dětmi, které tu mohou podnikat krásné nenáročné výlety ve vysokých horách. V nabídce je i cyklistika, k dispozici je půjčovna kol, elektrokol, možnost vyzkoušet zip line nebo lezeckou stěnu.

  Areál Golte nabízí spektrum možných zimních aktivit, např. sáňkování, půjčovnu sněžnic a organizování vycházek na sněžnicích, případně večerní vycházky k nedaleké horské boudě s výhledem na celý areál a údolí.

  Ski areál Golte nabízí 12 kilometrů upravených sjezdovek. Návštěvníci zde mohou využít tři sedačkové lanovky a dva vleky. Pro nejmenší je zde připravený dětský polygon – prostor pro výuku s lyžařskou školou. Přímo na vrchu se nachází i půjčovna vybavení a ski servis.

  Co dělat v okolí

  Kamnicko-Savinjské Alpy

  Kamnicko-Savinjské Alpy nabízejí značné množství sportovních aktivit i přírodních zajímavostí. Samotná planina Golte je ideálním východiskem pro výlet do východní části oblasti. Navštívit můžete například vrch Boskovec nebo jeskyni Ledenica, nacházející se nedaleko od něj.

  Největším lákadlem Kamnicko-Savinjských Alp je Velika planina nad historickým městečkem Kamnik a známě vodopády a soutěska Predaselj spolu s bývalým loveckým zámečkem jugoslávského krále Alexandra od architekta Josipa Plečnika v obci Kamniška Bistrica.

  Proti toku řeky Savinja se dostanete do horního Savinjského údolí s centrem v městečku Solčava, odkud se můžete vydat i autem na tzv. Solčavskou panoramatickou cestu a užít si jedinečné výhledy na celé Kamnicko-Savinjské Alpy nebo se zastavit na některé z farem a ochutnat místní speciality.

  Na druhou stranu od Solčavy si můžete projít (či projet) Logarskou dolinu a dostat se až k vodopádu Rinka na jejím konci.

  Celje

  Pro milovníky historie určitě stojí za prohlídku třetí největší slovinské město Celje. V jeho historickém centru nad řekou Savinjou můžete navštívit i muzeum s pozůstatky a virtuální rekonstrukcí římského města Celeia, které v těchto místech stávalo. Nebo můžete vystoupat k dominantnímu středověkému hradu, který se tyčí nad městem a kde se mj. narodila i česká královna a manželka Zikmunda Lucemburského Barbora Celská.

  Velenje

  Nedaleko od planiny Golte leží i město Velenje proslavené především výrobou známých spotřebičů Gorenje. Jedná se o průmyslové město, jehož rozvoj nastal až po II. světové válce. Z původního Velenje se dodnes zachoval pouze hrad, stojící jako dominanta nad městem, odkud je vynikající výhled do okolí. Velenje je zajímavým příkladem města vybudovaného za socialismu, k čemuž se váží i místní prohlídky.

  Pro fanoušky zážitkové a poněkud nevšední turistiky se nabízí i návštěva uhelného podpovrchového dolu. Nachází se nedaleko od centra města Velenje. V okolí města najdete jezera vzniklá v souvislosti s těžbou . Tato jezera jsou v létě oblíbeným výletním cílem místních díky plážím s bary a občerstvením.

  13–46 € za osobu/noc

  321–1 137 Kč dle aktuálního kurzu

   Bazén

   Pes povolen

   Wi-Fi

   Dětské hřiště/koutek

   Wellness

   Pokoje

   • Apartmán Standard

     4+2 88152 € za apartmán/noc

    Rozloha: 45 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Mansarda Standard

     4+2 80144 € za apartmán/noc

    Rozloha: 45 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice s rozkládací postelí, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Superior

     4+2 120184 € za apartmán/noc

    Rozloha: 55 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • Apartmán Mansarda Superior

     4+2 112176 € za apartmán/noc

    Rozloha: 55 m²
    Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a koupelna s toaletou.

   • VIP Apartmán

     8+4 176240 € za apartmán/noc

    Rozloha: 140 m²
    Dvě ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyň se sporákem, myčkou a ledničkou, obývací pokoj, 2 rozkládací gauče a 3 koupelny.

   Možnosti stravování

   •  Bez stravy
   •  Polopenze
   •  Snídaně

   Další vybavení

   •  Ubytování na sjezdovce
   •  Vlastní vybavená kuchyň
   •  Venkovní terasa
   •  Fitness centrum
   •  Parkování zdarma u spodní stanice lanovky

   Podmínky

   Příjezd: od 14:00
   Odjezd: do 10:00
   V ubytování lze platit platební kartou
   Apartmaji Montis, Radegunda 59, 3330 Mozirje, Slovinsko

   Vypočítat cenu ubytování

    Zdarma zrušení rezervace

   Storno podmínky

    Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

    Rezervace je potvrzena garancí kreditní kartou

    Zbytek ceny doplatíte na místě

   Potřebujete se na něco zeptat?

   Proč se ubytovat s námi?

   Věnujeme čas vaší rezervaci
   Poradíme další informace dle vašich potřeb
   Neúčtujeme si nic navíc
   O případné storno se postaráme

   Premium průvodce zdarma k ubytování

   Podrobné plány dovolených
   Trasy výletů a treků
   Slevy na vstupné

   Podrobný ceník ubytování

   Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

   Hlavní sezónaVedlejší sezónaMimo sezónu
   Apartmán Standard (4+2 os.)152 €120 €88 €
   Apartmán Mansarda Standard (4+2 os.)144 €112 €80 €
   Apartmán Superior (4+2 os.)184 €152 €120 €
   Apartmán Mansarda Superior (4+2 os.)176 €144 €112 €
   VIP Apartmán (8+4 os.)240 €208 €176 €

   Ceny jsou za noc za celý apartmán.

   Minimální počet nocí: 2 (v zimě 3)

   Hlavní sezóna
   • 1. 12. – 6. 3. 2022
   • 1. 12. – 6. 3. 2023
   Vedlejší sezóna
   • 28. 4. – 30. 9. 2022
   Mimo sezónu
   • 7. 3. – 27. 4. 2022
   • 1. 10. – 30. 11. 2022

   Doplatky

   • Turistická taxa: 2 €/noc dospělí, 1 €/noc děti 7–18 let
   • Registrační poplatek: 1,50 €/osobu
   • Domácí mazlíček: 30 €/pobyt
   • Dětská postýlka: 15 €/pobyt

   Slevy

   • 10 % sleva na skipassy
   • 20 % sleva na masáže

    

   Rezervační a storno podmínky

   • Rezervace je potvrzena garancí kreditní kartou.
   • Rezervaci můžete zrušit bez storno poplatku 14 dní před příjezdem.
   • Při zrušení 14 až 6 dní před příjezdem bude účtováno 30 % z celkové ceny rezervace.
   • Při zrušení 5-2 dny před příjezdem bude účtováno 70 % z celkové ceny rezervace.
   • V případě zrušení rezervace v den příjezdu bude účtováno 100 % ceny rezervace.

   Co o nás říkají zákazníci?

   Všechny reference

   Rezervace ubytování proběhla rychle a bez problémů. Byli jsme ubytovaní přímo na Bledu. Jezero je krásné, Bohinjské ještě hezčí. Ceny ve Slovinsku pro nás byly trochu vysoké, ale přesto jsme byli moc spokojeni.

   Rezervaci jsem dělala na poslední chvíli, přesto bylo vše bez problémů a celý pobyt včetně personálu i ubytování bylo nad očekávání. Bydleli jsme v penzionu Alp na Bledu. Dokonalé a moc doporučuji.

   Lenka Kulcarová

   Moc děkuji za doporučení ubytování ve Slovinsku a jeho realizaci. Byly jsme ubytované na Farmě Lenar. Vše bylo naprosto dokonalé, krásná příroda, čistý a útulný pokojík, výhled z pokoje na hory - nádhera. Majitelé byli velmi přátelští a moc milí. Každé ráno jsme se těšily na výbornou snídani a povídání s paní domácí. Moc děkujeme za krásnou dovolenou, určitě se někdy vrátíme. Markéta, Kristýna a pes Coudy :-)

   Markéta Eiseltová