Apartmány a vinařství Guerila – Vipavská dolina

Planina 111, 5270 Ajdovščina, Slovinsko (Zobrazit na mapě)

 Unikátní výhledy na vinice a prvotřídní vína

Ubytování v nově postavených apartmánech s úžasným výhledem na vinice a vinným sklepem s posezením. Hosté mají na dosah ruky jedno z nejlépe hodnocených slovinských vín, které si mohou vychutnat spolu s místními specialitami s kulisou celého Vipavského údolí.

50–75 € za osobu/noc

1 224–1 836 Kč dle aktuálního kurzu

  Vybavení

  Možnost stravování

  Klimatizace

  Wi-Fi zdarma

  Parkování u objektu

  Pes není povolen

  Další vybavení

  •  Snídaně v ceně
  •  Vlastní terasa s posezením
  •  Ekologické vinařství

  Vinařství a apartmány Guerila se nachází nad Vipavskou dolinou, která je vyhlášeným vinařským rájem. Malé vinařství Guerila je projektem nadšenců a odborníků na víno. Zabývá se produkcí špičkového ekologického vína z autochtonních vinných odrůd. V nedávné době vinařství postavilo nový a moderní vinný skleptři stylové apartmány a konferenční sál až pro 100 osob.

  Hosté apartmánů Guerila mají na dosah ruky možnost poznat místní skvělá vína i gastronomii. Degustaci je potřeba předem objednat již při rezervaci ubytování. 

  Vybavení domu a apartmánů

  Apartmány Guerila v nově postaveném apartmánovém domě poskytují úchvatný výhled na Vipavskou dolinu a horský masiv Nanosu a Trnovského lesa. Celkem tři apartmány pojmenované podle místních odrůd vína nabízejí klid a prostředí pro oddychovou, ale i aktivní dovolenou.

  Apartmány mají oddělenou ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby, koupelnu se sprchovým koutem a funkčně vybavenou kuchyni. Přímo z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu s výhledem a posezením.

  Hosté mají k dispozici soukromé parkoviště a bezplatnou Wi-Fi síť. 

  Stravování

  V ceně ubytování je snídaně. V apartmánech je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně trouby a lednice s mrazákem.

  Přímo ve vinařství Guerila se nachází stylové posezení a bar, kde se hosté mohou drobně občerstvit. Nejrůznější restaurace se nacházejí i v okolí.

  Vinařství

  Vinařství Guerila je malým projektem nadšenců a odborníků na víno, jehož filozofií je výroba ekologického vína z místních vinných sort. Vinařství na pár desítkách hektarů sklízí hrozny ručně, s každodenním výběrem opravdu zdravých hroznů, neboť právě ty jsou základem úspěšného ekologického vinaření. Fermentační procesy probíhají zásadně spontánně, stejně tak není výsledné víno ani filtrováno. Všechna práce na víně navíc probíhá přísně v souladu s přírodním kalendářem, podobně jako za času předků.

  Vinařství vyrábí vína bílá, červená i růžová a navíc i perlivá. Na výběr jsou jak čistě odrůdová vína, tak i cuvée.

  Co dělat v okolí

  Vipavské údolí je jednou z nejznámějších vinařských oblastí Slovinska. Navštívit se tu dají nejen městečka s typickými přímořskými domy a historickými centry, ale i přírodní krásy, jako Nanos. Oblast je oblíbená mezi cyklisty i motorkáři.

  Nad Vipavským údolím se nachází i vyhlášená oblast Kras, známá svými jeskyněmi (jako např. Postojenskou jeskyní) i skvělým vínem.

  Více o tom, co zde podniknout, zjistíte v našem průvodci po Vipavském údolí nebo v blogovém příspěvku o vinicích na motorce.

  Další vybavení

  •  Snídaně v ceně
  •  Vlastní terasa s posezením
  •  Ekologické vinařství

  Dostupné pokoje

  • Apartmán Pinela

    2+2 150200 € za apartmán/noc

   Rozloha: 30 m²
   Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, jídelní kout, kuchyň s lednicí, koupelna se sprchovým koutem, TV, klimatizace, terasa.

  • Apartmán Zelen

    2+2 150200 € za apartmán/noc

   Rozloha: 30 m²
   Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, jídelní kout, kuchyň s lednicí, koupelna se sprchovým koutem, TV, klimatizace, terasa.

  • Apartmán Rebula

    2+2 150200 € za apartmán/noc

   Rozloha: 30 m²
   Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, jídelní kout, kuchyň s lednicí, koupelna se sprchovým koutem, TV, klimatizace, terasa.

  Vypočítat cenu ubytování

   Zdarma storno 2 týdny předem

  Storno podmínky

   Ověříme dostupnost a zašleme přesnou kalkulaci

   Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy 30 %

   Zbytek ceny doplatíte na místě

  Potřebujete se na něco zeptat?

  Proč se ubytovat s námi?

  Věnujeme čas vaší rezervaci
  Poradíme další informace dle vašich potřeb
  Neúčtujeme si nic navíc
  O případné storno se postaráme

  Premium členství zdarma k ubytování

  Podrobné plány dovolených
  Trasy výletů a treků
  Slevy na vstupné

  Co o nás říkají zákazníci?

  Všechny reference

  Moc mě potěšil osobní přístup. Objevuj Slovinsko mi pomohlo s plánováním dovolené, využili jsme od nich také slevu na rafting. Rezervace byla bez problému – vše nám zajistili. Bydleli jsme v chatce v Kempu Koren, moc pěkné.

  Kateřina Kopová

  Ve Slovinsku jsme letos byli poprvé a pátrali jsme po informacích, abychom třítýdenní pobyt co nejlépe naplánovali a nic nám neuteklo. Váš web se pro nás stal úžasným zdrojem informací. Vše je podrobně a obsáhle popsané, ale přitom dost přehledné a plné užitečných informací, ze kterých jsme celé tři týdny čerpali. Stránky obsahují také mapy s umístěním všech míst a výletů, což nám velmi pomohlo s orientací v zemi, kde jsme ani jeden nebyl.

  Velmi si vážíme přístupu paní Bernardové, když jsme se potřebovali poradit s vhodným ubytováním, byla vstřícná a ochotná a na poslední chvíli nám pomohla ubytování zařídit.

  Hana Šťastná

  Jsme zvyklí jezdit spíš s cestovkami, tentokrát jsme udělali výjimku. Rezervaci ubytování jsme ale i zde měli bez starosti, vše bylo velmi rychle vyřízeno. Na stránkách jsme pak našli spoustu tipů na výlety. Dovolená se nám moc líbila.

  Michaela Kročilová

  Podrobný ceník ubytování

  Našli jste někde nižší cenu? Dejte nám vědět

  Apartmán/noc
  Apartmán Pinela150 €
  Apartmán Zelen150 €
  Apartmán Rebula150 €

  Ceny jsou za pokoj za noc včetně snídaně

  Doplatky

  • Turistická taxa: 2 €/osobu/noc, děti 7–18 let 1 €/noc
  • Přistýlka za osobu/noc: 25 €

  Cena zahrnuje

  • Pronájem apartmánu
  • Snídani
  • Parkování

  Rezervační a storno podmínky

  • Rezervace je potvrzena po zaplacení zálohy ve výši 30 % z ceny.
  • Zdarma zrušení do 14 dnů před příjezdem.
  • Storno méně než 14 dnů před příjezdem – záloha je nevratná.