Skiareál Vogel

 • Skiareál je uzavřen
 • 3/8 vleků v provozu
Ubytování u skiareálu

Skiareál Vogel najdete nad Bohinjským jezerem v Julských Alpách. Nabízí pohodové lyžování a jedny z nejlepších výhledů, jaká slovinská střediska mají. Najdete v něm převážně mírnější sjezdovky ideální pro rodiny s dětmi. Pro milovníky adrenalinu je tu freestyle park.

Do areálu v nadmořské výšce přes 1 500 m vás od jezera vyveze kabinová lanovka. Dostanete se tak během několika minut do vysokohorské pohádky s krásnými výhledy a širokými otevřenými sjezdovkami. V exponovaných termínech je však třeba počítat s delšími frontami na tuto lanovku.

Skiareál Vogel je navzdory své vysokohorské poloze poměrně jednoduchým střediskem. Pokud máte rádi pozvolnější terény, bude pro vás ideální volbou. Zažijete tu kombinaci vysokohorského a pohodového lyžování.

Pro náročnější snowboardisty a lyžaře je na Voglu k dispozici freestyle snowpark. Pokud si chcete užít ještě něco speciálnějšího, vyzkoušejte zimní tandemový seskok padákem. Okolí Voglu je také rájem pro skialpinisty.

Děti si můžou zkoušet své lyžařské dovednosti v bezplatném dětském parku. K dispozici je i lyžařská škola.

Pro běžkaře je v okolí areálu Vogel připravena každoročně jen kratší běžecká stopa, která má však krásné výhledy. Rozsáhlejší trasy jsou v údolí u Bohinjského jezera a na nedaleké planině Pokljuka.

Podrobnosti

Nadmořská výška
1800 – 1535 m n. m.
Počet vleků
4
Počet lanovek
5
Délka sjezdovek
 • 0 km
 • 12.5 km
 • 9.5 km
Běžkování
Ano
Skialpinismus
Ano
Půjčovna lyží
Ano
Ceny 2022/2023
Dospělí 40 €, děti 6–15 let 20 €, mládež 15–23 let 34 €
Parkování
Zdarma u dolní stanice kabinové lanovky
Skibus
K lyžařskému středisku jezdí skibusy se zastávkami ve všech bohinjských obcích

Mapa skiareálu

Ubytování blízko tohoto skiareálu

Další skiareály ve Slovinsku

  Nechte si poradit s výběrem

  Nemůžete se rozhodnout které středisko a ubytování bude pro vaše potreby nejlepší? Napište nám svou představu a my vám s výběrem pomůžeme.

  Typ ubytování

  Např. počet pokojů. preferovaná oblast, typy aktivit, požadované stravování atd.

  Kontakt na vás