Skiareál Rogla

Středisko poblíž Mariboru i termálních lázní

Malebný skiareál uprostřed lesů nedaleko Mariboru s nabídkou nočního lyžování, sáňkařskou dráhou i freestyle parkem. K lyžařskému středisku patří také známé termály Zreče, kde se můžete po celém dni zrelaxovat a připravit se na další den na svahu.

Ubytování ve Slovinsku

86 autentických ubytování se zážitkem
Věnujeme čas vaší rezervaci
Neúčtujeme si nic navíc
Zobrazit ubytování

Lyžařské středisko Rogla najdete v horách Pohorje poblíž Mariboru. Je to jeden z oblíbených areálů východního Slovinska. Velkou výhodou je nabídka různých ubytovacích možností v blízkosti sjezdovek, řada z nich nabízí i wellness. Sjezdovky jsou umístěné v průsecích v lese, takže vás tu nebude tolik trápit vítr.

Rogla, Slovinsko. Foto: Iztok Medja
Skiareál Rogla nabízí krásné terény pro pokročilé lyžaře i děti. Sjezdovky jsou kryté lesem, který tlumí vítr. Foto: Iztok Medja

Areál Rogla nabízí různě náročné sjezdovky od modrých až po černou. Děti si tu mohou cvičit své lyžařské dovednosti ve vyhrazeném dětském prostoru s různými atrakcemi. Využít můžete i lyžařskou školu. Na vyblbnutí je tu pak i sáňkařská dráha nebo se můžete projet se psím spřežením.

Pokud hledáte adrenalin a chcete si na lyžích nebo na prkně trochu zaskákat, mají tu pro vás i freestyle funpark. Po dni na svahu přijdou vhod termály Zreče vzdálené 12 km od střediska, odkud k nim jezdí skibus.

Podrobnosti o lyžařském areálu Rogla:

 • 400 km z ČR (z přechodu Mikulov)
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • nadmořská výška od 1050 do 1500 metrů
 • 2 lanovky a 11 vleků
 • 13 km sjezdových tratí
 • minimálně 100 lyžařských dní v sezóně
 • večerní lyžování
 • sáňkařská dráha
 • cena celodenní permanentky pro dospělé 35 €

Navštívili jste již skiareál Rogla a chcete se podělit o své zážitky? Nebo jste teprve ve fázi plánování a zajímá vás něco dalšího, co se do článku nevešlo? Napiště nám do komentářů.

Ubytování ve Slovinsku

86 autentických ubytování se zážitkem
Věnujeme čas vaší rezervaci
Neúčtujeme si nic navíc
Zobrazit ubytování

O autorovi

Kristýna Kousalíková

Kristýna Kousalíková

Pozorná cestovatelka, která si při cestování vychutnává jedinečnou atmosféru místa a pokouší se ji alespoň trochu zachytit foťákem. Nejlepší cesta je pro ni kombinace poklidné přírody a potulování se městem s pozorováním okolního dění z kaváren a zahrádek.

Komentáře

  Přidat komentář

  Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.