Skiareál Rogla

 • Skiareál je uzavřen
 • 0/12 vleků v provozu
Ubytování u skiareálu

Skiareál Rogla se nachází v horách Pohorje poblíž Mariboru. Patří k vůbec nejoblíbenějším lyžařským areálům východního Slovinska a nabízí skvělé podmínky pro pro rodiny s dětmi.

Rogla nabízí různě náročné sjezdovky od modrých až po černou. Sjezdovky jsou umístěné v průsecích v lese, takže vás tu nebude tolik trápit vítr. Děti si tu mohou cvičit své lyžařské dovednosti ve vyhrazeném dětském prostoru s různými atrakcemi. Využít můžete i lyžařskou školu. Na vyblbnutí je tu pak i sáňkařská dráha nebo se můžete projet se psím spřežením.

Pokud hledáte adrenalin a chcete si na lyžích nebo na prkně trochu zaskákat, mají pro vás ve skiareálu Rogla i freestyle funpark. Po dni na svahu přijdou vhod termály Zreče vzdálené 12 km od střediska, odkud k nim jezdí skibus.

Velkou výhodou skiareálu Rogla je široká nabídka ubytovacích možností v blízkosti sjezdovek, přičemž řada z nich nabízí i wellness.

Blízké okolí skiareálu je ideální na běžky. Najdete tu běžkařský 24kilometrový polygon, který je určen pro běžkaře různých úrovní – od úplných začátečníků přes rekreační sportovce až po profesionály. Vyrazit tak můžete i s dětmi.

Podrobnosti

Nadmořská výška
1050 – 1517 m n. m.
Počet vleků
11
Počet lanovek
2
Délka sjezdovek
 • 2.5 km
 • 5.3 km
 • 5.7 km
Běžkování
Ano
Skialpinismus
Ne
Půjčovna lyží
Ano
Ceny 2022/2023
Dospělí 39 €, děti do 14 let 23,5 €, mládež a studenti + senioři 35 €
Parkování
Zdarma na menším parkovišti na začátku skiareálu nebo větší parkoviště za poplatek
Skibus
Skibus jezdí mezi Roglou a termály Zreče. Jízdenky koupíte na recepcích hotelů.

Mapa skiareálu

Ubytování blízko tohoto skiareálu

Další skiareály ve Slovinsku

  Nechte si poradit s výběrem

  Nemůžete se rozhodnout které středisko a ubytování bude pro vaše potreby nejlepší? Napište nám svou představu a my vám s výběrem pomůžeme.

  Typ ubytování

  Např. počet pokojů. preferovaná oblast, typy aktivit, požadované stravování atd.

  Kontakt na vás