Skiareál Krvavec

 • Skiareál je uzavřen
 • 0/13 vleků v provozu
Ubytování u skiareálu

Lyžařské středisko Krvavec je jeden z nejoblíbenějších areálů ve Slovinsku. Užijete si tu široké sjezdovky a krásné výhledy na Kamnicko-Savinjské Alpy. Středisko leží ve vysoké nadmořské výšce, proto zajišťuje skvělé podmínky a dlouhou sezónu. Leží navíc jen 25 km od Lublaně, lyžování tedy můžete skvěle spojit s návštěvou slovinského hlavního města.

Do skiareálu se dostanete autem či kabinovou lanovkou. Čeká vás tu 30 km upravených sjezdovek různých náročností vhodných jak pro začátečníky, rekreační lyžaře i profesionály. Pro děti a začátečníky je tu lyžařská škola i mírné svahy.

Pokud vyhledáváte náročnější terény a akrobacii, vyzkoušejte si místní freestyle park. Měří 800 metrů s výškovým rozdílem 140 metrů, najdete tu 6 skoků a 10 dalších atrakcí. Vyzkoušet si můžete také obří slalom.

Rozlehlé neupravované plochy v okolí sjezdovek jsou rájem také pro vyznavače freeridu či skialpinismu. Skiareál je vhodný pro úplné začátečníky na skialpech, kteří si chtějí základy tohoto sportu osvojit s instruktorem.

Pro děti je na Krvavci zmenšená podoba freestyle parku s malými skokánky a upravenými terény, kde se mají možnost vyblbnout. Pro děti, které se lyžovat teprve učí, je to tu ideální. Mají tu k dispozici místo vleku pás a ti úplní začátečníci lyžařský kolotoč, který je táhne dokolečka a na kterém se naučí rovnováze. A po lyžovačce si na Krvavci užijete skvělé noční sáňkování.

Pro běžkaře je v dolní části skiareálu Krvavec v oblasti Kriška planina 5 km dlouhá trať, která je speciálně vyčleněná pro pěší a běžecké lyžování. 

Přímo v areálu nabízíme ubytovací možnosti.

Podrobnosti

Nadmořská výška
1480 – 1971 m n. m.
Počet vleků
6
Počet lanovek
8
Délka sjezdovek
 • 7 km
 • 15 km
 • 7 km
Běžkování
Ano
Skialpinismus
Ano
Půjčovna lyží
Ano
Ceny 2022/2023
Dospělí 39 €, děti 6–15 let 25 €, mládež 15–18 let 35 €
Parkování
Zdarma u dolní stanice kabinové lanovky
Skibus
Skibus jezdí k dolní stanici kabinové lanovky od vzdálenějších parkovišť

Mapa skiareálu

Další skiareály ve Slovinsku

  Nechte si poradit s výběrem

  Nemůžete se rozhodnout které středisko a ubytování bude pro vaše potreby nejlepší? Napište nám svou představu a my vám s výběrem pomůžeme.

  Typ ubytování

  Např. počet pokojů. preferovaná oblast, typy aktivit, požadované stravování atd.

  Kontakt na vás