Skiareál Kanin-Sella Nevea

 • Skiareál je uzavřen
 • 0/4 vleků v provozu
Ubytování u skiareálu

Skiareál Kanin-Sella Nevea leží na hranicích Slovinska a Itálie nad obcí Bovec v Julských Alpách. Je to nejvýše položený skiareál ve Slovinsku, v němž si zalyžujete v nadmořské výšce přes 2 000 m. Umístění ve vysoké nadmořské výšce zajišťuje dlouhou lyžařskou sezónu, úchvatné výhledy a lyžování na přírodním sněhu. Pro dobrodružné povahy jsou tu skvělé podmínky pro freeride i skialpinismus.

Výhodou je propojení areálu na italskou stranu do střediska Sella Nevea. Můžete si vybrat, jestli si vystačíte ve Slovinsku, nebo si sjedete i do Itálie.

Vysoká nadmořská výška areálu Kanin zajišťuje dostatek přírodního sněhu a lyžařská sezóna tu většinou trvá až do května.

Skiareál Kanin je vhodný zejména pro zkušenější a náročnější lyžaře a snowboardisty. Většina sjezdovek je těžších, užijete si tu kvalitní široké sjezdovky na skalnatých svazích hor s krásným výhledem. Pokud jste méně zkušení, nemusíte se bát, i vy tu najdete své terény.

Zejména na stinné italské straně najdete skvělé terény pro freeride v hlubokém sněhu. Lokalita je vynikající také pro skialpinisty.

Podrobnosti

Nadmořská výška
1140 – 2300 m n. m.
Počet vleků
1
Počet lanovek
4
Délka sjezdovek
 • 2 km
 • 22 km
 • 6 km
Běžkování
Ne
Skialpinismus
Ano
Půjčovna lyží
Ano
Ceny 2022/2023
Dospělí 39 €, děti do 6 let 1 €, děti 7–13 let 10 €, mládež 14–18 let 30 €
Parkování
Zdarma u dolní stanice kabinové lanovky
Skibus
K lyžařskému středisku jezdí skibusy se zastávkami v Bovci

Mapa skiareálu

Ubytování blízko tohoto skiareálu

Další skiareály ve Slovinsku

  Nechte si poradit s výběrem

  Nemůžete se rozhodnout které středisko a ubytování bude pro vaše potreby nejlepší? Napište nám svou představu a my vám s výběrem pomůžeme.

  Typ ubytování

  Např. počet pokojů. preferovaná oblast, typy aktivit, požadované stravování atd.

  Kontakt na vás