Víme, jak strávit jedinečnou dovolenou ve Slovinsku. A chceme, abyste ji zažili i vy.

Do Slovinska jezdíme už řadu let a stále objevujeme nová místa, dechberoucí přírodu, jedinečné zážitky, překrásná ubytování i zajímavou historii tohoto malého, nám tak blízkého národa. I když už ve Slovinsku leccos známe, každá další cesta je nečekaným zážitkem.

Zažít Slovinsko do hloubky…

Nefandíme hektickému objíždění největších highlightů. Slovinskem jen tak proběhnout je velká škoda. Víme, že usadit se na hezkém místě, poznat jeho okolí, historii a jak žijí místní, je klíč k dovolené, na kterou budete vzpomínat.

Našli jsme pro vás místa, kam se budete chtít vracet.

Ze svých cest víme, že třešničkou na dortu skvělého zážitku je skvělé ubytování. Proto vybíráme ubytování, která jsou zážitkem sama o sobě. Ubytování, kde každý večer dovršíte dojmy ze svých cest.

Slovinci si váží přírody a tradic. Vyhlášení jsou také citem pro architekturu a design. To vše můžeme zažít i my turisté. Proto u nás mají zelenou ubytování s duší – ekologická, udržitelná, osobitá a vkusná.

Kdo za tím stojí

Eliška Bernardová

Eliška Bernardová

Od Elišky vzešlo, proč právě Slovinsko. Vystudovala slovinštinu a doslova se nadchla do slovinské přírody a kultury. Rozhodla se nabídnout své znalosti a zážitky ostatním. Hledá jedinečná místa, kde se z dovolené stane nezapomenutelný zážitek.

Elišce záleží hlavně na souladu s přírodou, udržitelném turismu a místním koloritu.

Jakub Kolář

Jakub Kolář

Jakub je expert na weby a vymyslel, jak vám celou naši vizi předat. Stará se o to, abyste o nás věděli, mohli si u nás koupit ubytování i najít inspiraci. Zkrátka staví celou vizi do digitálního světa.

Spolu s Eliškou objevuje Slovinsko. Na cestách je pro něj důležitá atmosféra celého místa, ubytování vkusná do každého detailu a kvalitní gastronomie.

Jan Pšenička

Jan Pšenička

Honza je dalším nadšencem pro Slovinsko v týmu. Jeho nadšení ho přivedlo až ke studiu slovinštiny. Díky svým pobytům ve Slovinsku zná i každodenní život Slovinců včetně tipů na skrytá i zapomenutá místa. Proto je v rámci projektu v každodenním kontaktu s našimi slovinskými partnery.

Honza je milovníkem dobrého jídla i pití i historických míst. Všechny tyto zájmy rád spojuje i při objevování Slovinska.