Komplikace před cestou do Slovinska? Jak je řešíme.

Letní sezóna se blíží a otázky ohledně dovolených jsou stále aktuálnější. V Objevuj Slovinsko děláme vše pro to, aby pro vás byly rezervace co nejbezpečnější. Jak se staráme o rezervace ubytování a čeho se nemusíte bát?

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

177 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Bojím se zatím rezervovat, abych nepřišel o peníze

U nás neplatíte celý pobyt předem. Rezervaci můžete bezplatně zrušit. Zaplatíte pouze zálohu ubytovateli a tato záloha je vratná. Každé ubytování má své vlastní storno podmínky, které zjistíte na našem webu. Ještě než rezervujete ubytování, víte, do kdy můžete pobyt zrušit, aby vám byla vrácena záloha. O storno podmínkách se s vámi bavíme ještě jednou při rezervaci, abyste opravdu znali všechny podrobnosti.

Nebojte se tedy rezervovat. Budete-li chtít, termín storna za vás můžeme ohlídat a ještě jednou si odsouhlasit, že do Slovinska odjedete.

Co když se těsně před odjezdem uzavřou ubytování?

Může se stát, že se situace koronaviru zhorší a ubytování opět uzavřou. Leros už se neočekává radikální zhoršení situace během letních měsíců. Pokud by přesto tato situace nastala, zajišťujeme individuálně u každé rezervace, aby si hosté mohli rezervovat nové termíny.

Co když se těsně před odjezdem nakazím?

Je pravděpodobné, že v průběhu letních měsíců bude stále povinnost předkládat při hraničních kontrolách negativní testy na Covid-19. Může se tedy stát, že váš test bude pozitivní. Tato situace bohužel není většinou ubytovatelů akceptována pro vrácení zálohy.

Minimálně týden před dovolenou buďte maximálně obezřetní a dodržujte veškerou prevenci před nákazou koronavirem.

Bojím se, že se uzavřou hranice

V roce 2020 došlo kvůli překotnému šíření epidemie koronaviru k úplnému uzavírání státních hranic. Rok 2021 je z tohoto hlediska již bezpečnější. Státy mají již nastavena přesná kritéria, za kterých mohou lidé mezi státy cestovat. Postupem času jsou podmínky jasnější a přibývá také očkovaných lidí. Uzavírání hranic je tedy nepravděpodobné.

Pokud by přesto tato situace nastala, jednáme individuálně ohledně každé rezervace, aby si hosté mohli rezervovat nový termín, jakmile to bude možné.

Bojím se, že se nebudu mít s komplikacemi na koho obrátit

V Objevuj Slovinsko vše řešíme individuálně. Můžete klidně zavolat a my vám poskytneme takovou podporu, jaká bude v našich silách.

Děláme vše pro to, aby byla vaše rezervace bezpečná a vy mohli zažít krásnou dovolenou ve Slovinsku.

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

177 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

O autorovi

Eliška Bernardová

Eliška Bernardová

Vystudovala slovinštinu a věnuje se objevování slovinské kultury, literatury a místní přírody a zajímavých míst. Vyhledává pro vás zajímavé destinace a mapuje je při svých cestách. Kromě cestování po Slovinsku překládá ze slovinštiny.

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.