Kemp Terme Ptuj

Kemp Terme Ptuj je součástí komplexu Terme Ptuj v historickém městečku Ptuj na severovýchodě Slovinska, centrum je vzdálené jen 1 km od kempu. K dispozici je 120 parcel pro přibližně 400 osob.

Kemp Terme Ptuj nabízí kempování na plně vybavených kempovacích parcelách a mobilní domy, u nichž je možná rezervace prostřednictvím našeho webu. V areálu se nachází prádelna a sušárna. Větší sociální zařízení zrekonstruované v roce 2020 a patří k nejmodernějším ve slovinských kempech. 400 metrů od areálu se nachází obchod. V areálu se nachází tenisové, basketbalové, fotbalové nebo i volejbalové hřiště.

Hosté kempu mohou využívat areál Terme Ptuj. Venkovní i vnitřní bazény aquaparku nabízení mnoho atrakcí zejména pro děti. K dispozici je také plavecký bazén, vířivka a bazén s vlnobitím. Ve vnitřních bazénech se dále nachází tobogán, plavecký a terapeutický bazén, dětský bazén, vířivka, finská sauna a turecká sauna.

Kemp u lázeňského komplexu se nachází v nejstarším slovinském městě Ptuj, vzdáleném asi 20 km od Mariboru. Vypravit se zde můžete na Ptujský hrad, ze kterého je krásný výhled na město, prozkoumat malebné staré uličky a zastavit se ve vinných sklípcích. Okolí termálů je vhodné pro cyklistiku i pěší turistiku.

Kontakt