Kemp Špik – Kranjska Gora

Kemp Špik je jedním z nejkrásnějších kempů ve Slovinsku. Nabízí 200 parcel pro stany, karavany a obytné vozy s přípojkami. Kemp se nachází ve vesničce Gozd Martuljek pouhých 5 km od Kranjské Gory a je otevřen po celý rok.

Parcely v Kempu Špik jsou vybaveny elektřinou a na některých místech je možné připojit vodu. Kemp Špik nabízí obchod s potravinami, dvě sociální zařízení, společenskou místnost a malý bar s terasou.

Kemp Špik je skvělou volbou pro rodinné kempování, protože v kempu se nachází mini adrenalinový park pro děti. V blízkosti kempu vede upravená cyklostezka do Kranjské Gory a dále do Planice. V hlavní turistické sezóně v zimě i v létě jezdí z kempu Špik do Kranjské Gory a Planice několikrát denně bezplatný kyvadlový autobus.

Hosté kempu mohou za příplatek využívat veškeré hotelové služby sousedního Hotelu Špik, např. wellness centrum s krytým bazénem, saunami a masážemi, kde hosté kempu mohou získat slevu z běžných cen. K dispozici je také restaurace, kavárna, hřiště pro různé sporty a adrenalinový park pro děti.

Kontakt