Kemp Soriška planina – Bohinj

Kemp Soriška planina je nedávno otevřený kemp na horské planině nad Bohinjským jezerem. Má kapacitou pro 20 obytných vozů a 30 stanů. Kemp je součástí širšího sportovního areálu Soriška planina.

Kemp Soriška planina je otevřený celoročně. Je zde vybudováno sociální zařízení, které je v zimě vytápěno, a kempovací místa jsou vybavena elektřinou. Většina míst v kempu je na louce, ale je zde i prostor v lese, který se nachází ve stínu. Kemp je součástí širšího sportovního a lyžařského areálu. Hosté se mohou stravovat v přilehlém srubu Brunarica.

Těsně vedle kempu se nachází i stylový srub Brunarica a glampingové chatky. Ubytování zde si můžete objednat prostřednictvím naší stránky, stejně jako pokoje v přilehlém, útulném penzionu Lajnar.

Hosté se od kempu mohou vydat poznávat okolí hned v několika směrech. Na severní straně 18 km odtud se nachází pověstné Bohinjské jezero a úchvatný vodopád Savica i planiny nad jezerem. Na jižní straně se můžete vydat směrem k údolí řeky Soči ke městům Most na Soči a Tolmin, který je vzdálený 43 km.

Kontakt