Kemp Šobec – Bled

Kemp Šobec patří mezi nejznámější a nejlepší kempy ve Slovinsku. Nachází se na břehu Sávy u městečka Lesce necelých 5 km od jezera Bled. V kempu je asi 2 500 míst pro hosty, kteří hledají klidný pobyt v přírodě a sportovní vyžití.

Kemp Šobec se rozkládá v borovém lese v docházkové vzdálenosti jezera Bled a nabízí jedinečný výhled na Julské Alpy a Karavanky. Celkem je v kempu asi 200 parcel pro karavany. Parcely jsou vybaveny elektřinou a vodou, některé pak i odpadní a plynovou přípojkou. Dalších 300 parcel je pro stany všech velikostí a i u nich je přípojka na elektřinu. Většina míst leží ve stínu borovic.

V kempu si můžete pronajmout také dřevěné bungalovy pro 2-6 osob postavené v alpském stylu. Kemp Šobec má pět sociálních zařízení, z nichž jedno je vytápěné, součástí je i prádelna.

Ke sportovnímu vyžití slouží tenis, fotbal, basketbal, plážový volejbal, badminton, minigolf a lezecká stěna pro děti. Kemp nabízí také půjčovnu jízdních kol a výlety na raftech. V létě lze využít také přírodní koupaliště v laguně s oddělenou částí pro děti a různé vodní aktivity a zipline.

Kontakt