Kemp Snovik – Kamnik

Kemp Snovik se nachází v podhůří Kamnicko-Savinjských Alp nedaleko Veliké Planiny. Jde o menší kemp s 10 parcelami pro karavany a obytná auta a 20 parcel pro stany.

Kemp Snovik se nachází v bezprostřední blízkosti apartmánového komplexu Terme Snovik, v nedotčené přírodě. Dokonalá poloha kempu uprostřed lesů, u bublajícího potoka a v příjemném stínu stromů zajišťují hostům dokonalý odpočinek. K tomu napomáhá i vybavení kempu, samozřejmostí jsou přípojky na elektřinu, servisní místo pro karavany, sociální zařízení, pračka a sušička i společný prostor pro grilování.

Sousední hotelové pokoje i útulné apartmány se dají rezervovat prostřednictvím naší stránky v termálech Terme Snovik.

Hosté mohou využít i sousedního areálu Terme Snovik s vlastními vrty minerální vody. Bazénový komplex tvoří vnitřní i venkovní bazény s tobogány a s přírodní travnatou pláží. Voda ve vnitřním bazénu má 32 °C, v masážním bazénu 36 °C. V prostoru hotelu jsou hostům k dispozici i wellness služby a sauny. Přímo v Terme Snovik mohou hosté využít půjčovnu sportovního vybavení. Zapůjčit si lze horské koloelektrokolo a hůlky na nordic walking. V areálu se nachází venkovní  posilovna.

Kontakt