Kemp Šenkova domačija – Jezersko

Kemp Šenkova domačija se nachází na turistické farmě Šenkova domačija v Jezersku v Kamnicko-Savinsjkých Alpách. Malý, ale perfektně zařízený kemp nabízí veškeré pohodlí a místa pro stany i karavany. Vhodný je zejména pro fanoušky kvalitního jídla a klidného domácího prostředí.

Na louce, jejíž část je zastíněná, je prostor pro stanování. Můžete zde také umístit také karavan, pro obytné vozy se prostor nachází na dvoře za hlavní budovou společně s několika elektrickými přípojkami. Sociální zařízení je vytápěné. K dispozici je také společná kuchyňka s vařičem, lednicí a jídelním prostorem. K dispozici je také místnost pro společné posezení. Na farmě jsou k vidění i různá hospodářská zvířata, což jistě ocení hlavně malí hosté. K dispozici je také restaurace s možností stravování.

Farma Šenkova domačija dále nabízí krásně zrekonstruované pokoje a apartmány k pronájmu, které se dají rezervovat prostřednictvím naší stránky.

Jezersko se nachází v Kamnicko-Savinjských Alpách, které poskytují během celého roku spoustu aktivit. Milovníci horské turistiky si mohou užít zdolání zdejších vrcholů – Grintovec a Goli vrh, ze kterého je nejkrásnější výhled na Jezersko. Nad Jezerskem najdete také ve výšce 1543 m n. m. českou stopu, kterou je Česká chata – turisticky dobře dostupná nejstarší horská chata ve Slovinsku.

Kontakt