Kemp Menina – Savinjská dolina

Kemp Menina je jedním z nejznámějších a nejlépe hodnocených slovinských kempů. Leží v klidném prostředí na levém břehu řeky Savinje ve stejnojmenném údolí. Nabízí ubytování na 200 dobře vybavených parcelách s elektřinou, některé s vodovodní přípojkou.

Kemp má čtyři kvalitně vybavená sociální zařízení, která jsou navíc vytápěná, a na recepci je k dispozici prádelna a servisní stanice. Hostům je k dispozici restaurace s velkou terasou. V areálu najdete rozsáhlé dětské hřiště, které je částečně zastřešené, a lanové centrum. Dále je k dispozici i lezecká stěna, finská sauna a masáže.

Prostřednictvím našeho webu je možné rezervovat také ubytování v chatkách a bungalovech Menina.

Ubytování je ideální pro strávení aktivní dovolené v přírodě. Funpark Menina nabízí kromě lanového centra a lezecké stěny přímov areálu také rafting na 14 kilometrů dlouhém úseku na řece Savinja, stejně tak kajak, kaňoning a další vodní aktivity. Využít můžete také horské vůdce pro cesty do hor.

Na konci Savinjského údolí se nachází několik turistických zajímavostí. Asi 14 km od kempu leží známá Logarská dolinavodopádem Rinka na konci. Milovníci skvělých výhledů a domácích potravin si mohou projet i Solčavskou panoramatickou cestu.

Kontakt