Kemp Ljubljana Resort – Lublaň

Kemp Ljubljana Resort se nachází na severním okraji slovinského hlavního města, ve stínu vzrostlých stromů na břehu řeky Sávy. Parcely v Kempu Ljubljana Resort se rozkládají na 3 hektarech zelených ploch. K dispozici jsou oddělená stání pro obytné vozy a karavany a také parcely pro stany.

Kemp je otevřený od dubna do poloviny října. Celý resort pak prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí a nabízí k pronájmu stání, mobilní domy, pokoje a bungalovy.

Všechny parcely v kempu Kemp Ljubljana Resort jsou vybaveny elektrickými přípojkami a část kempu je určena také pro stanové tábory a nachází se na travnaté ploše. Sociální zařízení je dobře vybavené a zahrnuje dětské koupelny a šatnu. Vedle toalet se nachází také servisní stanice pro karavany.

V horkých letních dnech, od června do září, se v bezprostřední blízkosti kempu nachází bazénový komplex Laguna s plaveckým a dětským bazénem. K dispozici je také hřiště na volejbal a stolní tenis a nové dětské hřiště a fitness centrum se saunou. V bezprostřední blízkosti kempu se nacházejí kryté tenisové kurty. Městskou dopravou se dá v krátkém čase do historického centra Lublaně.

Kontakt