Kemp Lijak – Nova Gorica

Kemp Lijak se nachází v obci Ozeljan asi 3 km od města Nova Gorica na slovinsko-italské hranici. Menší, příjemný a výborně hodnocený kemp nabízí 60 plně vybavených kempingových míst s elektřinou, rozdělených na místa pro stany a místa pro obytné vozy a karavany.

Kemp Lijak se rozprostírá mezi poli a vinicemi. Díky své jedinečné atmosféře i službám se pravidelně umisťuje na předních příčkách s hodnocení slovinských kempů. V kempu jsou k dispozici také mobilní domky a bungalovy. Hostům je k dispozici velké sociální zařízení, kuchyň s myčkou i prádelna s pračkou a sušičkou. Pro obytné vozy je k dispozici servisní stanice. Je zde také mobilní obchod s nabídkou základních potravin a čerstvého pečiva. Pro větší nákupy je obchod vzdálený 1 km. V kempu je dále vynikající restaurace Termika s letní zahrádkou, která nabízí degustační menu s doporučenými špičkovými víny od místních vinařů.

K dispozici je malé dětské hřiště a půjčovna kol. Ty jsou ideální možností, jak si prohlédnout přilehlou vinařskou oblast Goriška Brda a dolní tok řeky Soči.

Kontakt