Kemp Koren – Kobarid

Kemp Koren – Kobarid patří k nejstarším kempům v údolí řeky Soči. Nachází se na klidném místě na levém břehu řeky, jen kousek od městečka Kobarid. Je otevřený celoročně a kromě vybavených parcel nabízí také pronájem prostorných dřevěných srubů a glampingových dřevěných domků.

Kemp Koren je jedním z mála kempů oceněných evropským certifikátem Ecolabel, potvrzujícím ekologickou orientaci a snahu nezatěžovat okolní přírodu. Kemp je středně velký a pojme přibližně 360 osob. Novinkou je 6 zcela nově upravených parcel s elektřinou, vodou a kanalizací. Kromě toho je zde několik míst určených především pro stany.

Na našem webu je možné rezervovat ubytování ve srubech a glampingových chatkách. Na sezónu však bývají dlouho dopředu obsazené, proto je nutné rezervovat s několikaměsíčním předstihem.

V kempu Koren najdete veškeré potřebné vybavení, jako jsou moderní sociální zařízení, prádelna, servisní stanice, miniobchod a dětské hřiště. V areálu se nachází bar s občerstvením. U vstupu do kempu je obchod s potravinami a nabídkou bio produktů od místních farmářů. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi. V areálu je pěkné dětské hřiště s pestrými herními prvky i lezeckou stěnou.

V okolí se nachází řada přírodních památek. Nejblíže je vodopád Kozjak, ke kterému můžete dojít pěšky přímo od ubytování. V městečku Kobarid doporučujeme k návštěvě muzeum 1. světové války a infocentrum Cesty míru (slovinsky Pot miru), která propojuje místa v okolních horách spojená s událostmi za 1. světové války.

Kontakt