Kemp Jelinc – Soča

Kemp Jelinc je menší kemp se svébytnou atmosférou na břehu řeky Soči. Nabízí několik stanových parcel na louce. Pro auta je vyhrazeno zvláštní parkoviště. Nachází se zde i několik parcel pro karavany s přípojkami elektřiny.

Kemp Jelinc se nachází u turistické farmy Jelinčič na břehu řeky Soči u stejnojmenné vesničky. Farma je obklopena nedotčenou přírodou Juslkých Alp. V bezprostřední blízkosti kempu se nacházejí známá Korita Soče.

Kemp nabízí základní vybavení. Sociální zařízení se nachází v hlavní budově společně s recepcí a restaurací zdejší farmy. V nabídce jsou i snídaně a polopenze složená ze zdejších domácích potravin. Farma nabízí zejména domácí salámy, šunku a ovčí sýr, které se podávají spolu s čerstvě upečeným chlebem a domácími klobásami. Jalinčičovi zde mají i sýrárnu. Zdejší specialitou je pstruh s ovčím sýrem, ale nabídka jídla je daleko širší.

Díky mnoha zvířecím obyvatelům farmy (psi, kočky, ovce, selata, osel), si pobyt užijí hlavně děti. Zvířata jsou na děti zvyklá a ráda se nechají pohladit i krmit. V kempu je také malé dětské hřiště s pískovištěm.