Kemp Forest – Mozirje

Kemp Forest je malý a velice příjemný kemp nacházející se v podhůří Kamnicko-Savinjských Alp. Leží u malého lesíka na břehu řeky Savinja, pouhé 3 km od města Mozirje. Jedná se o přírodní – ekologický kemp, který hostům nabízí možnost stanování, kempování, ale také pronájem již postavených stanů a dřevěných glampingových domků.

Kemp Forest Mozirje je ekologický kemp bez zásahů do přírodního prostředí. Je vhodný pro kempaře, kteří si rádi užívají nedotčené přírody, klidu a sportu. Kemp má přibližně 50 míst, 24 míst pro obytné vozy a karavany s elektřinou a vodou, 10 předpřipravených stanů s matracemi a lůžkovinami a 5 glampingových chatek se dvěma lůžky. Kemp umožňuje ubytování také ve společných ložnicích zřízených ve dvou dřevěných chatkách.

K dispozici je sociální zařízení (toalety, sprchy, umyvadla) a společná kuchyně. V kempu je také hřiště na minifotbal, volejbal, basketbal, badminton a slackline.

Řeka Savinja nabízí pestrou paletu vodních sportů i dalších aktivit přímo v údolí Savinji. Nedaleko od kempu jsou také další přírodí zajímavosti Kamnicko-Savinsjkých Alp. Např. úchvatné údolí Logarska dolina nebo Solčavská panoramatická cesta.

Kontakt