Kemp Eko Plac – Bovec

Stylový nově postavený kemp s glampingovými stany se nachází nedaleko oblíbené řeky Soči. Kromě ubytování v kempu a v příjemných glampingových stanech se dá využít i rozsáhlá nabídka sportovních aktivit.

Kemp Eko plac nabízí hostům možnost stanovat ve vlastních stanech, ale můžete si také pronajmout menší nebo větší glampingové stany. Glampingové stany se dají rezervovat prostřednictvím naší stránky.

V areálu kempu Eko plac mají hosté k dispozici sdílenou kuchyň s veškerým vybavením a společné sanitární zařízení. Toalety a sprchy mají soukromé kabinky. V areálu se nachází i zastřešený prostor s posezením i další soukromé sezení, pingpongové stoly, volejbalové a dětské hřiště. Resort je tak vhodný zejména pro rodiny s dětmi všeho věku.

Ubytovaní hosté mohou využívat společnou kuchyňku, která je vybavená vším potřebným včetně nádobí, lednice a sporáku. Kemp Eko plac umožňuje si přímo na místě objednat a vyzkoušet některou z mnoha outdoorových aktivit. Pro děti je pak vhodný nedaleký adrenalinový park s lanovým parkem nebo jízda na koních. V areálu také každému ochotně zapůjčí horská kola. Údolí řeky Soči je pravým místem pro strávení aktivní dovolené. Kromě vlastní procházky okolo Soči nebo vodních sportů na ní se pro pěší turistiku nedaleko kempu hodí i vodopád Boka nebo dolní stanice lanovky, která vede na 2.500 m vysokou horu Kanin mezi Slovinskem a Itálií.

Kontakt