Kemp Danica – Bohinj

Kemp Danica – Bohinj se nachází v příjemném prostředí u řeky Sava Bohinjka nedaleko centra města Bohinjska Bistrica. Kemp má asi 200 parcel na travnaté ploše a ve stínu stromů. Přilehlý apartmánový dům nabízí také pokoje a apartmány v tradičním stylu.

Kemp je otevřen celoročně. Má nová místa podél řeky a zrekonstruovanou hlavní budovu se sociálním zařízením, která je nyní vytápěná. Pronajmout si lze také soukromé koupelny. Kemp Danica nabízí také půjčovnu stanů a elektromobilů. V kempu se dají objednat snídaně, obědy a večeře připravované z domácích specialit od místních dodavatelů. Obchod s potravinami se nachází pouhých 200 metrů od kempu. V bezprostřední blízkosti se nachází aquapark s krytými bazény, tobogány, saunami, fitness centrem a dalšími wellness zařízeními.

K oblíbeným aktivitám v Bohinji patří cykloturistika a pěší turistika, v létě je oblíbené koupání v Bohinjském jezeře i rybaření. Od kempu vede k Bohinjskému jezeru cyklostezka vhodná i pro děti. V kempu je také tenisové, basketbalové a fotbalové hřiště, půjčovna kol. Hosté mají možnost vyzkoušet si i další sporty, jako je rafting, canyoning, jízda na kajaku, kanoistika, paragliding, jízda na koni apod.

Kontakt