Kemp Cvet gora – Jezersko

Kemp Cvet gora se nachází v Kamnicko-Savinských Alpách v Jezersku v domácím prostředí malého ubytování. V kempu se dá ubytovat na kempingových parcelách, dřevěných glampingových chatkách i v útulném penzionu.

Kemp Cvet gora má přibližně 15 míst pro stany a 10 míst pro karavany a obytné vozy. Část kempu leží ve stínu stromů. K dispozici je elektřina. Pro všechny ubytované hosty je k dispozici také letní terasa s úchvatným výhledem na hory,  dětské hřiště. Hosté mají k dispozici společné koupelny a toalety, společnou malou kuchyňku s lednicí a sporákem. V případě nepříznivého počasí se mohou hosté zdržovat v hlavní budově ve společné místnosti.

Ubytování v glampingových chatkách a přilehlém penzionu Cvet gora lze rezervovat prostřednictvím naší stránky.

Vedle hlavní budovy se nachází letní terasa, kde můžete ochutnat domácí bylinný čaj, bylinné likéry a džemy s nádherným výhledem na hory a údolí. Všechny výrobky jsou vyrobeny přímo majiteli.  V okolí je několik restaurací, kam můžete zajít na oběd nebo večeři. Kemp Cvet gora se nachází v obci Zgornje Jezersko v Kamnicko-Savinjských Alpách, které poskytují během celého roku spoustu aktivit.

Kontakt