First minute rezervace na léto 2024 – Sleva 15 % u moře a v termálech

Piran, Slovinsko

Pokukujete už po místech, kam se vydat příští léto na dovolenou? Je právě ideální čas. Přinášíme vám možnosti, kde nyní pořídíte letní dovolenou ve Slovinsku na léto 2024 s 15% slevou! Zjistěte v článku.

Najděte cíl své příští dovolené

S výběrem vám pomůžeme!

170 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Obsah

Každý z hotelů má své podmínky first minute slev. Veškeré podrobnosti najdete popsané u ubytování. Buďte pozorní na termíny, na které slevy platí a minimální počet nocí, na který lze slevu uplatnit. A také do kdy je sleva platná.

Resort St. Bernardin v Portoroži – luxusní ubytování a mořské bazény

St. Bernardin resort Portorož, Slovinsko
St. Bernardin resort najdete mezi městečky Piran a Portorož. Tvoří ho trojice nádherných hotelů s mořskými bazény.

Prvním resortem, kde nyní pořídíte dovolenou se slevou, je luxusní St. Bernardin v Portoroži. Komplex tří hotelů s krásnými interiéry a službami na špičkové úrovni, kde vás zahrnou luxusní péčí. Hosté navíc mohou v ceně pobytu využívat vnitřní aquapark s mořskou vodou, který je úžasnou relaxační zónou pro dospělé i studnicí zábavy pro děti!

Hotel Histrion, Portorož, Slovinsko
Vodní park Termaris v Hotelu Histrion nabízí spoustu zábavy pro děti i relaxační kouty pro dospělé.

Resort St. Bernardin najdete mezi městečky Piran a Portorož a vede kolem nich promenáda s obchůdky, restauracemi, kavárnami i stánky s výbornou jadranskou zmrzlinou. Do obou městeček dojdete procházkou. Piran, nejkrásnější městečko slovinského pobřeží, určitě nesmíte vynechat!

Hotel Vile Park, Portorož, Slovinsko
Nejoblíbenějším a skvělým pro rodiny s menšími dětmi je Hotel Vile Park Premium.

Nejoblíbenějším a nejdostupnějším hotelem z komplexu je Hotel Vile Park, který prošel nedávno nádhernou rekonstrukcí. Vile Park je komornější ubytování umístěné ve vilkách kolem náměstí se zbytky kostela sv. Bernardina. Jeho velkou výhodou jsou pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. Některé pokoje ubytují i rodinu se třemi dětmi. Sousední Hotel Histrion zaujme ty, kteří mají rádi větší luxus. Pokoje umožňují ubytování až pro 4člennou rodinu. Pokoje mají krásné výhledy na moře nebo do laguny.

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Slovinsko. Foto: Hoteli Bernardin
Luxusní Grand Hotel Bernardin nabízí nádherné výhledy na moře ze všech pokojů i soukromou hotelovou pláž.

Nejluxusnějším z resortu je Grand Hotel Bernardin, který díky svému umístění ve svahu nabízí úžasný výhled na moře ze všech pokojů. Ideální bude pro ty z vás, kteří cestujete v páru nebo máte rádi tu nejvyšší úroveň. Rozmazlovat se tu můžete nechat v hotelovém bazénu, wellness s výhledem na moře a na krásné soukromé pláži.

San Simon v Izole – rodinný resort na kraji malebného městečka

San Simon Izola, Slovinsko
Resort San Simon v Izole je ideálním pro rodiny s dětmi.

Komplex ideální pro rodiny s dětmi je San Simon v Izole. Jeho tři menší hotýlky rozeseté do několika budov a oddělená restaurace poskytují rodinám klidné a bezpečné prostředí. S dětmi oceníte také oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, které ve Slovinsku nejsou až tak časté. Větší děti si zase užijí kopec zábavy na tobogánu na pláži!

Hotel Haliaetum, Izola, Slovinsko
Nejkrásnějším a nejoblíbenějším v resortu San Simon je Hotel Haliaetum.

Pokud cestujete s miminkem nebo malými dětmi, můžete si na pokoj přiobjednat i balíček pro péči o děti (např. rychlovarnou konvici, ohřívač lahví, chůvičky, nočník nebo sedátko na wc, dětský župan a další). V hotelové restauraci je v nabídce i výběr zdravých jídel vhodných pro malé strávníky.

Hotel Haliaetum, Izola, Slovinsko. Foto: Hoteli Bernardin
Hotel Haliaetum a Depandance San Simon nabízejí krásné nové pokoje, kde se ubytuje i rodina se dvěma dětmi.

Nejvyšší standard vás čeká v Hotelu Haliaetum, kde je umístěný také vnitřní bazén s mořskou vodou (otevřený mimo letní prázdniny). Stejně krásné pokoje najdete v Depandancích San Simon. Třetí z hotelů, Mirta, zase nabízí komfortně prostorné pokoje a wellness centrum.

Terme 3000 Moravske Toplice – největší termály ve Slovinsku

Terme 3000 Moravske Toplice, Slovinsko
Terme 3000 jsou nejrozsáhlejším termálním komplexem ve Slovinsku. Kromě termálního aquaparku má vlastní bazény i každý z hotelů.

Táhne vás to spíše do termálů? Největším a nejznámějším termálním komplexem jsou Terme 3000 Moravske Toplice. Najdete je na východě Slovinska, pouze 300 km od českých hranic. Svou popularitu si získaly rozsáhlým komplexem bazénů od relaxačních až po zábavní pro malé i velké děti. A zejména léčivou černou termominerální vodou, která má blahodárné účinky na pohybový aparát, klouby i kůži. V této nefiltrované vodě se tu můžete koupat v několika bazéncích, které mají přes 30 stupňů (u zdroje má pramen dokonce 72 stupňů). V nejluxusnějším z místních hotelů, Hotelu Livada Prestige, si dokonce léčivou vodu můžete napustit do vany ve vlastním pokoji.

Prekmurska vas Ajda, Moravske Toplice, Slovinsko
Apartmánové domy Prekmurska vas Ajda jsou nejoblíbenějším z našich ubytování v termálech.

Bezkonkurenčně nejoblíbenějším ubytováním v Moravských Toplicích jsou moderní architektonicky velmi povedené apartmánové domky Prekmurska vas Ajda. Inspirované jsou místní lidovou architekturou, pro kterou byly typicé střechy z rákosu. Uvnitř najdete krásné apartmány s vlastní kuchyní a posezením na terase. Hosté apartmánů mají nicméně v ceně i polopenzi v hotelové restauraci!

Hotel Livada Prestige, Moravske Toplice, Slovinsko
Hotel Livada Prestige je nejluxusnějším z hotelů Moravských Toplic.

Pro ty z vás, kteří máte raději hotel, je v nabídce trojice hotelů, které jsou vzájemně propojené. Hotel Livada Prestige je nejluxusnějším z hotelů s nejvyšším standardem. Bonusem pro hosty jsou vany na černou termominerální vodu v koupelnách na pokojích. Hotel Ajda je zlatou střední cestou a hotelem s nejmodernějšími interiéry – nedávno prošla krásnou rekonstrukcí restaurace i hotelové bazény. Cenově nejdostupnější nabídku má Hotel Termal.

Protože se jedná o lázně, můžete nad rámec pobytu za doplatek využívat i různé wellness a léčebné procedury. V Moravských Toplicích můžete strávit i klasický lázeňský pobyt.

Terme Ptuj – hotel v římském stylu v nejstarším městečku Slovinska

Terme Ptuj, Slovinsko
Terme Ptuj najdete v nejstarším slovinském městečku Ptuj. Nabízejí koupání ve vnitřním i venkovním termálním parku.

Posledním z komplexů, kde uplatníte first minute slevu 15 %, jsou termální lázně Ptuj. Jedná se o menší termály na okraji městečka Ptuj, které je se svou římskou historií údajně nejstarším ve Slovinsku. Kromě lázeňství můžete v okolí objevovat i viniční oblasti a ochutnávat místní vynikající vinařskou produkci.

Grand Hotel Primus v termálech Ptuj je zařízený v římském stylu

Grand Hotel Primus je jediným hotelem termálů. Zařízený je v římském stylu a nabízí služby na velmi vysoké úrovni. V hotelu můžete využít hotelové termální bazény a za doplatek wellness procedury. Čeká vás zde také vynikající gastronomie.

Zajistěte si letní dovolenou včas a ušetřete své finance. Na většinu first minute nabídek na léto 2024 ve Slovinsku máte čas do konce ledna!

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte cíl své příští dovolené

S výběrem vám pomůžeme!

170 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

O autorovi

Eliška Bernardová

Eliška Bernardová

Vystudovala slovinštinu a věnuje se objevování slovinské kultury, literatury a místní přírody a zajímavých míst. Vyhledává pro vás zajímavé destinace a mapuje je při svých cestách. Kromě cestování po Slovinsku překládá ze slovinštiny.

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.