Darujte nezapomenutelný pobyt ve Slovinsku

Sníte se svým partnerem nebo svou rodinou o dovolené ve Slovinsku? Možná už máte nějaké představy a chcete připravit překvapení. Díky Objevuj Slovinsko můžete svým milým darovat voucher na pobyt ve Slovinsku. Jak na to?

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Připravte svým blízkým vysněnou dovolenou

Svého partnera a svou rodinu znáte nejlépe právě vy. A tak víte, jak má vypadat ta pravá dovolená, na kterou nezapomene. Můžete si proto troufnout vybrat destinaci a ubytování za ně a připravit dokonalé překvapení. Pod stromeček pak už jen položíte dárkový voucher.

Vyberte z toho nejlepšího, co Slovinsko nabízí. Teď před Vánoci je ideální čas, kdy je výběr prakticky neomezený. I ta nejžádanější ubytování zatím mají letní termíny volné. A vy máte volné ruce. Stanovte si termín dovolené a vybírejte.

Jaký pobyt vybrat?

Krásných ubytování a oblastí je ve Slovinsku mnoho a je těžké se rozhodnout. Rádi vám proto s výběrem pomůžeme. Krátké vodítko vám poskytneme už zde v článku. Můžete také poslat poptávku ubytování a my s vámi dopodrobna probereme vaše představy a poradíme nejlepší možnosti.

Wellness a termály

Rikli Balance Hotel, Bled, Slovinsko
Rikli Balance Hotel nabízí výhledy na kouzelné jezero Bled přímo z pokojů a bazénů svého wellness centra

Chcete-li pobyt darovat svému partnerovi a cestujete jen ve dvou, obohaťte pobyt o wellness. Pokud jsou vám blízké hory, popřemýšlejte o Rikli Balance Hotelu u jezera Bled nebo Bohinj Eco Hotelu. Pod překrásnou Velikou Planinou mouhou být vašim útočištěm menší termály Terme Snovik.

Opravdové termální zážitky najdete v Moravských Toplicích, největších termálech ve Slovinsku. Podívejte se na moderní apartmány Prekmurska vas Ajda či Hotel Livada Prestige, kde si můžete napustit termální vodu do vlastní vany přímo na pokoji. Moravské Toplice jsou perfektní i pro rodiny s dětmi, které tu ocení velkou spoustu různých vodních atrakcí.

Glamping – luxus v přírodě

Garden Village Bled, Slovinsko
Unikátní glamping Garden Village Bled, kde zažijete spaní v korunách stromů nebo nad šumícím potokem. Autor: Iztok Medja

Nádherná příroda a prvotřídní služby jsou dvě velké domény Slovinska. Glamping snoubí oboje v zážitkovém ubytování v přírodě. Spaní v luxusních stanech nebo dřevěných chatkách v bezprostředním kontaktu s přírodou, posezení venku nebo soukromá káď na horkou vodu. Dokonalý romantický zážitek pro páry.

U jezera Bled vám doporučujeme hned dva glampingy. Garden Village Bled je jedním z nejikoničtějších glampingů ve Slovinsku, kde se můžete ubytovat v chatce ve větvích stromů. Další krásná možnost se nachází nedaleko Bledu – Glamping Ribno.

Glamping skvělý i pro rodiny s dětmi najdete pod Velikou Planinou. Ve Slovenia Eco Resortu zažijete ubytování v chatkách inspirovaných slovinskými pasteveckými příbytky. V resortu je navíc malá farma se zvířaty a venkovní bazén. A nakonec úžasný rodinný ekologický glamping Koren v údolí Soči, odkud si odskočíte i na rafting a další adrenalinové sporty.

Turistické farmy – klid, příroda a lokální gastronomie

Šenkova domačija, Jezersko, Slovinsko
Šenkova domačija je jednou z nejlepších turistických farem ve Slovinsku. Kromě překrásného ubytování a vynikající lokální bio gastronomie nabízí naprosto úchvatné prostředí Kamnicko-Savinjských Alp.

Pro ty, kdo hledají naprostý klid, jsou jasnou volbou turistické ekologické farmy. Turistické farmy jsou slovinským fenoménem. Po celém Slovinsku spousta rodin stále hospodaří tradičním způsobem a produkuje bio potraviny. A co víc! Dokáží svou těžkou práci spojit s úžasnou pohostinností a dát možnost turistům zažít tradici, ekologii a vynikající gastronomii na vlastní kůži. Turistické farmy jsou nakloněné rodinám s dětmi. Nabízejí komfortní rodinné pokoje, zdravou stravu a většinou i blízký kontakt s domácími zvířaty.

Jednoznačně nejlepší volbou je Šenkova domačija v překrásné horské vesnici Jezersko. Přes 500 let starý statek po citlivé rekonstrukci nabízí vynikající gastronomii z vlastních bioproduktů od zeleniny až po maso.

Podobnou volbou je rodinná farma Pri Kovačniku v malebných kopcích nedaleko Mariboru. Farma se zaměřuje zejména na vlastní bio gastronomii – zážitkové obědy tradiční slovinské kuchyně a prodej domácích bio výrobků.

Naprostý klid najdete také na turistické farmě Lenar, která leží v Logarské dolině, odlehlém koutě severního Slovinska, který nabízí jedny z nejkrásnějších horských výletů.

V naší nabídce ubytování najdete řadu dalších krásných možností.

👑 Premium členství, s nímž můžete hned začít plánovat

K rezervaci ubytování získáte přístup do našeho Premium obsahu. Premium nabízí takové množství informací, jaké v žádném průvodci nenajdete! Zpracováváme pro vás podrobné trasy výletů i plány celých dovolených v nejkrásnějších destinacích Slovinska. Vybrat si můžete také ze slev na vstupy do různých památek nebo na outdoorové aktivity.

Přístup do Premium obsahu darujete spolu s voucherem a můžete začít společně plánovat!

Dárkové provedení, které vykouzlí úsměv

Zaškrtněte při rezervaci, že si přejete zaslat dárkový voucher. Domluvíme se na adrese pro zaslání a pošleme vám voucher v dárkovém provedení s 3D lakem, který stačí položit pod vánoční stromeček. Pokud vás tlačí čas, můžeme vám voucher poslat i elektronicky a vytisknout si jej necháte sami.

Zjistěte, jak probíhá rezervace ubytování na Objevuj Slovinsko a rezervujte pobyt pro své nejbližší ❤️

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

O autorovi

Eliška Bernardová

Eliška Bernardová

Vystudovala slovinštinu a věnuje se objevování slovinské kultury, literatury a místní přírody a zajímavých míst. Vyhledává pro vás zajímavé destinace a mapuje je při svých cestách. Kromě cestování po Slovinsku překládá ze slovinštiny.

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.