Čerpací stanice Slovinsko

Ve Slovinsku funguje několik sítí, které provozují čerpací stanice. Největší zastoupení má státní ropná společnost Petrol. Další benzinové stanice ve Slovinsku pak jsou značky MOL. Provoz na čerpacích stanicích probíhá jako v Česku. Není běžné, aby byla automaticky přítomna obsluha, která by vám natankovala. Platí se po natankování se sdělením čísla stojanu.

Slovinsko má hustou síť čerpacích stanic. Na dálnici se nachází zhruba každých 10–20 km odpočívadlo s čerpací stanicí. Na venkově je pak čerpací stanice v každé větší obci.

Čerpací stanice Slovinsko

Přehled poboček a další podrobnosti jako orientační cenu a výčet služeb naleznete na webových stránkách jednotlivých řetězců.

Otevírací doba

Ve Slovinsku většina čerpacích stanic funguje celý týden včetně neděle, standardní otevírací doba je do 22 hodin. Zejména na dálnicích a ve větších městech jsou některé čerpací stanice otevřeny nonstop.

Sortiment

Vzhledem k tomu, že neděle je ve Slovinsku obyčejně zavírací den, jsou čerpací stanice využívány i jako obchody pro prodej doplňkových potravin, zejména pečiva, léků nebo alkoholu. Alkohol je však ve Slovinsku zakázáno prodávat po 21. hodině (včetně piva).

Ceny

Více o cenách benzínu se dozvíte přímo na naší speciální stránce o cenách pohonných hmot.

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.