Cena nafty Slovinsko

Cena nafty Slovinsko je zhruba stejné jako v Česku, ale o něco levnější než v okolních státech Slovinska. Srovnání aktuálních cen se dá zjistit na webu slovinského automotoklubu. Nafta ve Slovinsku zůstává dražší než benzín.

Slovinsko před nedávnem zrušilo státem regulovanou cenu pohonných hmot. Ta přesto obvykle zůstává na mnoha místech stejná. Va Slovinsku fungují tři poskytovatelé služeb ČS. MOL, OMV a státní a dominantní Petrol.

Cena nafty Slovinsko

Aktuální cenu u jednotlivých ČS lze zjistit přímo ve vyhledávácí čerpacích stanic na webu Petrolu. Ve Slovinsku funguje systém, že jednotná cena nafty je na čerpacích stanicích na dálnicích a ve městech a levnější ceny jsou na vzdálenějších a menších ČS. Vzájemně se ale jednotlivé ceny příliš neliší. Neplatí tak, že by nafta na dálnici byla výrazně dražší něž mimo ní.

Totožné informace jsou k dispozici i na naší stránce o cenách benzínu.

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.