Ceny benzínu Slovinsko

Ceny benzínu ve Slovinsku jsou o něco nižší než v Česku a současně levnější než v okolních státech Slovinska. Srovnání aktuálních cen se dá zjistit na webu slovinského automotoklubu.

Slovinsko před nedávnem zrušilo státem regulovanou cenu benzínu. Ta přesto obvykle zůstává na mnoha místech stejná. Va Slovinsku fungují tři poskytovatelé služeb čerpacích stanic: MOL, OMV a státní a dominantní Petrol.

Ceny benzínu Slovinsko

Aktuální cenu u jednotlivých čerpacích stanic lze zjistit přímo ve vyhledávání čerpacích stanic na webu Petrolu. Ve Slovinsku funguje systém, že jednotná cena benzínu je na čerpacích stanicích na dálnicích a ve městech, nižší ceny jsou naopak na vzdálenějších a menších čerpacích stanicích. Vzájemně se ale jednotlivé ceny příliš neliší. Neplatí tak, že by benzín na dálnici byl výrazně dražší něž mimo ni.

Další informace jsou k dispozici také na naší stránce o cenách nafty.

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

177 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.