Black Friday v termálech a na Bledu. 30 % sleva na zimní pobyty jen do 1. 12.!

Využijte jedinečnou příležitost užít si za velmi výhodnou cenu pobyt ve slovinských termálech nebo u jezera Bled. V rámci Black Friday vám nabízíme slevu na zimní pobyty. Na mimosezónní ceny získáte navíc ještě 30% slevu.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

Sleva platí do 1. prosince na pobyty od ledna do března. Přesné termíny jsou stanoveny pro každý hotel samostatně. Dovolenou v tomto období pořídíte dokonce za polovinu oproti hlavní letní sezóně!

30 % sleva v termálních lázních Moravske Toplice

Prekmurska vas Ajda, Moravske Toplice, Slovinsko
Apartmány Prekmurska vas Ajda v termálech Terme 3000 Moravske Toplice

Sleva 30 % platí na pobyty v Hotelu Ajda od 1.1. do 6.3., v Hotelu Livada Prestige od 1.1. do 23.3., v Hotelu Termal od 1.1. do 18.3. a v apartmánech Prekmurska vas Ajda od 1.1. do 7.4. Rezervace do 1. prosince!

Zdarma dítě do 12 let na přistýlce a dítě do 6 let bez vlastního lůžka.

Termální lázně Terme 3000 v Moravských Toplicích leží jen pár kilometrů od hranic na východě Slovinska. Jsou proslulé svou černou termominerální vodou, která má výborné léčivé účinky díky přírodní příměsi ropy. Terme 3000 jsou jedny z nejrozsáhlejších termálů ve Slovinsku. Dostatek zábavy tu najdou i děti.

30 % sleva v hotelích u jezera Bled

Hotel Park, Bled, Slovinsko
Bazén Hotelu Park s výhledem na Bledský hrad

Sleva 30 % platí na vybrané, většinou víkendové termíny pobytů od 1.1. do 5.4. v Hotelu Park a Rikli Balance Hotelu. Rezervace do 1. prosince!

Zažít pohádkovou atmosféru poklidného zimního jezera Bled, které je jedním z nejkrásnějších míst Slovinska, máte možnost v nejlepších hotelích na břehu jezera. Hotel Park a Rikli Balance hotel jsou jedny z nejlepších hotelů u jezera, oba krásně moderně zrekonstruované a s volným vstupem do termálních bazénů. Výhledy na jezero s ostrovem a hradem vysoko na skále jsou fenomenální. A místní gastronomie vynikající.

S výběrem, kam se ve Slovinsku vydat, vám pomůže náš Premium průvodce. Najdete v něm plány dovolených v nejoblíbenějších oblastech Slovinska, trasy výletů i horských treků. Získáte také tipy, jaké si koupit lokální produkty a slevy na vstupy do památek, se kterými ušetříte až 2 500 Kč.

Najděte své vysněné ubytování ve Slovinsku❤️

S výběrem vám pomůžeme!

178 prověřených ubytování
Férové ceny bez navýšení
Profi péče o zákazníky
Premium průvodce k rezervaci zdarma, se kterým ušetříte až 2 500 Kč na vstupném
Vyberte si ubytování

O autorovi

Eliška Bernardová

Eliška Bernardová

Vystudovala slovinštinu a věnuje se objevování slovinské kultury, literatury a místní přírody a zajímavých míst. Vyhledává pro vás zajímavé destinace a mapuje je při svých cestách. Kromě cestování po Slovinsku překládá ze slovinštiny.

Komentáře

    Přidat komentář

    Odeslání komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.