Sleva do parku, arboreta a skanzenu Mozirski gaj

Sleva 25 % na dospělého

PARK BYL BOHUŽEL ZASAŽEN POVODNĚMI A JE UZAVŘENÝ

Mozirski gaj, Mozirje, Slovinsko

PARK BYL BOHUŽEL ZASAŽEN POVODNĚMI A JE UZAVŘENÝ

Mozirski gaj je park rozdělený do několika tematických zahrad, z nichž největším lákadlem je bezesporu tulipánová zahrada. V Parku se nachází ale i několik původních etnograficky cenných staveb a park tak slouží i jako skanzen.

Jeden slevový voucher platí pro:

  •  Vstup pro 2 dospělé

Mozirski gaj, neboli háj, je místem pro ty, kteří hledají odpočinek v objetí květin a bylin. Na původním místě nevzhledné skládky vzniklo jedinečné zahradnické dílo, které kromě upravených záhonů a zastřižených dřevin skýtá i původní dřevěná stavení z oblasti podhůří Alp, která zde slouží jako skanzen. Největším jarním lákadlem je vykvetlá tulipánová zahrada se sto tisíci rostlin, celý rok má ale park co nabídnout prostřednictvím nejrůznějších akcí a tematických výstav.

Slevový voucher uplatníte na pokladně parku Mozirski gaj. Cena vstupného se vám sníží o 25 % pro dospělého. Na jiné druhy vstupenek se sleva nevztahuje, ale i tak rodina ušetří příjemná 4 eura.

Ceník vstupného

Dospělí8,00 €
Děti, studenti, senioři6,00 €
Předškolní děti2,00 €

Pozor: Lze platit pouze v hotovosti.

Pro ubytované přes Objevuj Slovinsko platí maximálně pro počet osob v rezervaci ubytování.

Zjistěte více o místu

Mozirski gaj, Mozirje, Slovinsko
Kamnicko-Savinjské Alpy

Tato sleva je součástí Premium

Předplaťte si průvodce a získejte přístup k prémiovým článkům i slevy na vstupy. Ušetříte až 2 500 Kč na vstupném. K rezervaci ubytování získáte Premium průvodce zdarma.