Sleva do Jeskyně Postojna

Sleva 10 %

Navštivte za zvýhodněnou cenu jednu z nejkrásnějších jeskyní v Evropě. Postojenské jeskyně jsou nejdelším přístupným jeskynním komplexem ve Slovinsku. Do nitra jeskyně vás doveze turistický vláček.

Postojna jeskyně, Slovinsko, Foto: Postojnska jama

Jeden slevový voucher platí pro:

  • 2 dospělé
  • 1 studenta 15–25 let
  • 1 dítě 6–15 let
  • 1 dítě do 5 let

Navštivte za zvýhodněnou cenu jednu z nejkrásnějších jeskyní v Evropě. Postojenské jeskyně jsou nejdelším přístupným jeskynním komplexem ve Slovinsku. Do nitra jeskyně vás doveze turistický vláček. Uvidíte rozsáhlé jeskynní sály s unikátní krápníkovou výzdobou různých odstínů. V jeskyni Postojna žije vzácný druh mloka macarát jeskynní přezdívaný „lidská ryba“ (slovinsky človeška ribica), kterého si můžete prohlédnout v akváriu v závěru prohlídky.

Slevový voucher uplatníte na pokladně Postojenské jeskyně, kde díky němu zaplatíte o 10 % nižší cenu. Na jeden voucher můžete zakoupit zvýhodněné vstupenky pro 2 dospělé, 1 studenta, 1 dítě do 15 let a 1 dítě do 5 let.

Sleva nelze uplatnit na online nákup vstupenek.

Ceník vstupného

Dospělí28,50 €
Studenti (16–25 let)22,80 €
Děti (6–15 let)17,10 €
Děti do 5 let1 €

Pro ubytované přes Objevuj Slovinsko platí maximálně pro počet osob v rezervaci ubytování.

Zjistěte více o místu

Postojna jeskyně, Slovinsko, Foto: Postojnska jama
Jeskyně Postojna

Tato sleva je součástí Premium

Předplaťte si průvodce a získejte přístup k prémiovým článkům i slevy na vstupy. Ušetříte až 2 500 Kč na vstupném. K rezervaci ubytování získáte Premium průvodce zdarma.