Sleva do hřebčína Lipica

Sleva 10 až 15 %

Navštivte hřebčín Lipica, kolébku ušlechtilých bílých Lipicánů, kteří dodnes slouží na různých královských dvorech i jinde po celém světě. Návštěva hřebčína je skvělým zážitkem pro rodiny s dětmi i pro dospělé, kteří mají slabost pro koně.

Lipica, Slovinsko. Foto: Urban Urbanc, Sportida d.o.o.

Jeden slevový voucher platí na:

  •  Rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a maximálně 3 děti: SLEVA 15 %
  •  Vstupenku pro jednotlivce: SLEVA 10 %

Navštivte hřebčín Lipica, kolébku ušlechtilých bílých Lipicánů, kteří dodnes slouží na různých královských dvorech i jinde po celém světě. Návštěva hřebčína Lipica je skvělým zážitkem pro rodiny s dětmi, ale i dospělé, kteří mají slabost pro koně.

Na jednu vstupenku si prohlédnete celý areál hřebčína, interaktivní výstavu o Lipicánech, galerii malíře Avgusta Černigoje, muzeum kočárů a můžete se zdržet neomezenou dobu do konce otevírací doby. Máte možnost se přidat k prohlídce s průvodcem, kterou vřele doporučujeme. Doporučujeme zakoupit vstupenku včetně představení Příběh o Lipici, kde uvidíte, co vše se Lipicáni dokáží naučit. Po areálu se za příplatek také můžete svézt v kočáře.

Před vstupem do areálu se nachází kavárna a krásné dětské hřiště, kde si můžete odpočinout před prohlídkou nebo po ní.

Slevový voucher uplatníte na pokladně hřebčína Lipica. Individuální vstupenku zakoupíte se slevou 10 %, rodina s maximálně 3 dětmi získá slevu 15 %.

Ceník vstupného

Dospělí16 €
Děti do 18 let8 €
Děti do 5 let1 €
Rodinné vstupné (2 dospělí a max. 3 děti)44 €

Pro ubytované přes Objevuj Slovinsko platí maximálně pro počet osob v rezervaci ubytování.

Zjistěte více o místu

Lipica, Slovinsko. Foto: Urban Urbanc, Sportida d.o.o.
Hřebčín Lipica

Tato sleva je součástí Premium

Předplaťte si průvodce a získejte přístup k prémiovým článkům i slevy na vstupy. Ušetříte až 2 500 Kč na vstupném. K rezervaci ubytování získáte Premium průvodce zdarma.