Sleva do Predjamského hradu

Sleva 10 %

Predjamský hrad je jedním z nejpozoruhodnějších hradů světa. Za zvýhodněnou cenu si prohlédnete unikátní skalní hrad, který ve svém nitru ukrývá jeskynní systém. Výklad si poslechnete v češtině.

Predjamský hrad, Slovinsko. Foto: Postojnska jama

Jeden slevový voucher platí pro:

  • 2 dospělé
  • 1 studenta 15–25 let
  • 1 dítě 6–15 let
  • 1 dítě do 5 let

Predjamský hrad je jedním z nejpozoruhodnějších hradů světa. Za zvýhodněnou cenu si prohlédnete unikátní skalní hrad, který ve svém nitru ukrývá jeskynní systém. Hrad Predjama má dvě části – předjeskynní a část vytesanou do skály, odkud vedou chodby dále do nitra podzemí. Hrad pochází z 12. století a byl téměř nedobytný. Výklad si poslechnete prostřednictvím audioprůvodce v češtině.

Slevový voucher uplatníte na pokladně hradu Predjama, případně Postojnské jeskyně, kde si můžete zakoupit vstup do hradu Predjama i jeskyně Postojna. Cena vstupného se vám sníží o 10 %. Na jeden voucher můžete zakoupit zvýhodněné vstupenky pro 2 dospělé, 1 studenta, 1 dítě do 15 let a 1 dítě do 5 let. Slevu nelze uplatnit na elektronický nákup vstupenek.

Ceník vstupného

Dospělí17,50 €
Studenti (16–25 let)14 €
Děti (6–15 let)10,50 €
Děti do 5 let1 €

Pro ubytované přes Objevuj Slovinsko platí maximálně pro počet osob v rezervaci ubytování.

Zjistěte více o místu

Predjamský hrad, Slovinsko. Foto: Postojnska jama
Predjamský hrad

Tato sleva je součástí Premium

Předplaťte si průvodce a získejte přístup k prémiovým článkům i slevy na vstupy. Ušetříte až 2 500 Kč na vstupném. K rezervaci ubytování získáte Premium průvodce zdarma.