Sleva do Alpi Centra Bovec

Sleva 10 %

Vydejte se za dobrodružstvím v údolí řeky Soči s českou agenturou Alpi Center. S českými průvodci si můžete sjet na raftu, kajaku či kanoi smaragdovou řeku Soču. Můžete si užít kaňoning v korytech horských potoků nebo zipline nad horským údolím.

Soča, Slovinsko. Foto: Iztok Medja

Jeden slevový voucher platí na kteroukoli z aktivit Alpi Centra Bovec nebo kombinaci více z nich pro 2 dospělé a maximálně 3 děti:

  • Rafting
  • Nafukovací kajak
  • Nafukovací kanoe
  • Hydrospeed
  • Canyoning
  • Speleo túra
  • Zipline

Vydejte se za dobrodružstvím s českou agenturou Alpi Center, působící ve Slovinsku. S průvodci si můžete sjet na raftu, kajaku či kanoi smaragdovou řeku Soču. Můžete si užít kaňoning v korytech horských potoků nebo zipline nad horským údolím. Centrum je každoročně otevřené od 15. 4. do 15. 10.

Alpi Center je česká agentura, která už řadu let působí v městečku Bovec v překrásném údolí řeky Soči. Někteří průvodci jsou Češi a budou s vámi mluvit česky (na každém raftovém výletu je minimálně jeden český průvodce a i slovinští průvodci znají základní povely v češtině :)). Zohlední vaši kondici, zkušenosti i věk dětí. Veškeré vybavení od helmy až po boty si půjčíte na místě. Na bezpečnost je kladen maximální důraz.

Doporučujeme rezervovat termín aktivity předem.

Ceník

Cena za osobuCena děti a studenti
Rafting (Boka–Trnovo)59 €54 €
Nafukovací kajak66 €60 €
Nafukovací kanoe66 €60 €
Hydrospeed66 €60 €
Canyoning54 €48 €
Speleo túra54 €48 €
Zipline60–69 €60–69 €

Pro ubytované přes Objevuj Slovinsko platí maximálně pro počet osob v rezervaci ubytování.

Zjistěte více o místu

Soča, Slovinsko. Foto: Iztok Medja
Údolí Soči

Tato sleva je součástí Premium

Předplaťte si průvodce a získejte přístup k prémiovým článkům i slevy na vstupy. Ušetříte až 2 500 Kč na vstupném. K rezervaci ubytování získáte Premium průvodce zdarma.